Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni z Tomaszowa Lubelskiego nie chcą aktorki Joanny Pacuły

Utworzony przez Gość, 11 października 2010 r. o 18:22 Powrót do artykułu
Zamość się szczyci Markiem Grechutą ,Lublin Bohdanem Łazuką , ludzie czy wy się zastanawiacie co tracicie , większej głupotynie można było strzelić ,wyborcy was sprawiedliwie osądzą za parę tygodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Nie będę się tłumaczyć z mojej decyzji – dodaje Maria Bałabuch, radna PiS, która też była przeciwko kandydaturze. To jest dobre Radna nie tłumaczy się wyborcom ze swych decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaproponuję kandydaturę Jarosława K., Warszawa go olewa, to może udało by się w Tomaszowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna Pacula może nie jest aktorką z pierwszych stron gazet, ale na świecie jest dość znana. Ja bardzo lubię tę aktorkę. Nie wiedziałem, że jest z lubelszczyzny! Nieźle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że i dobrze radni zrobili. Tak naprawdę ta pani, poza wyjazdem z tego miasta bodajże chyba na początku lat 80 nic dobrego nie zrobiła dla miasta. Ponadto gdy już tu przyjechała - to brzydziła się, że pochodzi stąd. Zresztą kto jest wtajemniczony w temat, ten wie, o czym ja mówię. To, że Pacułowa pochodzi z TL mnie, jako osobnika pochodzącego również z tego miasta ani grzeje, ani ziębi, bo tak naprawdę jedyne co ta aktorzyna zrobiła dobrego dla miasta to fakt, że je opuściła. Zresztą tomaszowiacy też za nią nie płaczą. Podsumowując - co niektórym sława uderza do głowy - dokładnie tak było z panią P. Co do burmistrza Sobczuka - to słynie on z durnowatych pomysłów. |Chciał budować już w Tomaszowie park jurajski rodem z filmów, kosmodrom ze stanowiskiem do startu rakiet, chciał promować miasto za pomoca kartofli a teraz nie wyszedł mu numer z Pacułową. Dobrze, że radni chociaż trzeźwo myślą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małomiasteczkowa zawiść "przyjaciół z podwórka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, Panie Maryjanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezrozumny kmiocie ! - a jakimi to zasługami dla miasta wykazała się ta aktorka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy wam Gardias !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemy jak kocie balasy mają. Co zrobiłeś przez swoją kadencje? gdzie wysypisko, gdzie baseny? szukasz sobie plusów na koniec kadencji Rysiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemuś biedny , boś durny - czemus durny ,boś biedny -współczuję zapyziałej zaściankowości nie tylko radnym ale i niektorym komentatorom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze kilka pokoleń minie, zanim zmieni się ta umysłowa "Konopielka". Żal ogarnia, jak się czyta o takich sytuacjach. I politowanie. Szanowni! Macie asa w rękawie, coś, na czym miasto może się promować i zarabiać. Ale małość radnych nie pozwala. Kombinujcie dalej tylko zmieńcie tych radnych, bo to ludzie bez wizji, którzy prowadzą Was w chocholim tańcu w maliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pol napisał:
Jeszcze kilka pokoleń minie, zanim zmieni się ta umysłowa "Konopielka". Żal ogarnia, jak się czyta o takich sytuacjach. I politowanie. Szanowni! Macie asa w rękawie, coś, na czym miasto może się promować i zarabiać. Ale małość radnych nie pozwala. Kombinujcie dalej tylko zmieńcie tych radnych, bo to ludzie bez wizji, którzy prowadzą Was w chocholim tańcu w maliny.
Kolego, żeby się móc promować, to trzeba mieć jeszcze zaplecze ku temu. Sama Pacuła, Gardias czy ktokolwiek inny tu nie wystarczą. Żeby chcieć przyciągnąć turystę do Tomaszowa, to trzeba mu mieć co zaoferować. Same sporty narciarskie nie wystarczą. Przede wszystkim brak tu jest zaplecza hotelarskiego, w postaci jakiś tanich pokoi. W Tomaszowie niby stoi pseudohotel marnej jakości bez żadnej gwiazdki, a ceny wieksze niż w dobrej jakości hotelu w centrum wawy. A wiadomo, że przeciętny polski turysta nie będzie kupował noclegu za 250 zł tylko, jak to bywa w cywilizowanym świcie, woli kupić za 40 - 60 zyla ze śniadaniem. Tomaszów tego nie ma. Ponadto nie ma tu jakichkolwiek innych atrakcji chociażby basenu. Co ma więc turysta oglądać? Zabite dechami prowincjonalne miasteczko, z którego każdy co mądrzejszy ucieka, tak jak pacułowa czy gardias. Miasteczko, w którym jedyną atrakcją jest chlanie taniego wina na umór w jedynej dyskotece i zaliczanie łatwych "towarów", gdzie w urzędach pracują całe klany od babć i dziadków po wnuków i wnuczki, gdzie nie robi się NIC, by wyszło ono z marazmu. Temat nadania honorowego obywatelkstwa Pacułowej, to kolejny wybieg i mydlenie oczu ludziom przez burmistrza miasta, który przez 4 lata nie zrobił komletnie nic. No może poza tym, że w środku miasteczka wybudował śmierdzący zakład odpadów.
Ostatnio edytowany 11 października 2010 r. o 23:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi tytułami honorowego obywatela to jakaś pomyłka.... czy naprawdę nie ma innych celów do traktowania jako promocję miasta, tylko czyjeś nazwisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
– Nie będę się tłumaczyć z mojej decyzji – dodaje Maria Bałabuch, radna PiS, która też była przeciwko kandydaturze. To jest dobre Radna nie tłumaczy się wyborcom ze swych decyzji.
Jak się przeczyta z jakiej partii jest ta pani, to nie ma się czemu dziwić. Oni mogą się tłumaczyć tylko przed swoim Preziem. W pozycji: na kolanach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
Kolego, żeby się móc promować, to trzeba mieć jeszcze zaplecze ku temu. Sama Pacuła, Gardias czy ktokolwiek inny tu nie wystarczą. Żeby chcieć przyciągnąć turystę do Tomaszowa, to trzeba mu mieć co zaoferować. Same sporty narciarskie nie wystarczą. Przede wszystkim brak tu jest zaplecza hotelarskiego, w postaci jakiś tanich pokoi. W Tomaszowie niby stoi pseudohotel marnej jakości bez żadnej gwiazdki, a ceny wieksze niż w dobrej jakości hotelu w centrum wawy. A wiadomo, że przeciętny polski turysta nie będzie kupował noclegu za 250 zł tylko, jak to bywa w cywilizowanym świcie, woli kupić za 40 - 60 zyla ze śniadaniem. Tomaszów tego nie ma. Ponadto nie ma tu jakichkolwiek innych atrakcji chociażby basenu. Co ma więc turysta oglądać? Zabite dechami prowincjonalne miasteczko, z którego każdy co mądrzejszy ucieka, tak jak pacułowa czy gardias. Miasteczko, w którym jedyną atrakcją jest chlanie taniego wina na umór w jedynej dyskotece i zaliczanie łatwych "towarów", gdzie w urzędach pracują całe klany od babć i dziadków po wnuków i wnuczki, gdzie nie robi się NIC, by wyszło ono z marazmu. Temat nadania honorowego obywatelkstwa Pacułowej, to kolejny wybieg i mydlenie oczu ludziom przez burmistrza miasta, który przez 4 lata nie zrobił komletnie nic. No może poza tym, że w środku miasteczka wybudował śmierdzący zakład odpadów.
Zgadzam się z tobą, Marianie. Tak się złożyło, że latem przyszło mi przebywać w Tomaszowie późnym wieczorem - czekałem na nocnego busa do Warszawy, który wyjeżdża bodajże o 0:45. Nie chcąc wałęsać się po opustoszałych ulicach szukałem jakiejkolwiek knajpki, kawiarenki itp., gdzie można by było te dwie godziny w miarę bezpiecznie przesiedzieć. I nie znalazłem NIC! Wszystkie tzw. "lokale" w centrum miasta zamykane są najpóźniej o 22:00, potem już "ciemno wszędzie, głucho wszędzie", nie licząc TIR-ów przewalających się do i od granicy. Tak wygląda miasto leżące przy głównej, przelotowej trasie na Lwów! Myślę, że dla p. Pacuły to żaden dyshonor, że musi firmować swoim nazwiskiem tego zacofania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda pani Pacuły, do promocji takiej pipidówy. Jednakże, nie rozumiem radnych tego miasta, że nie wykorzystują takiej szansy.  Inna rzecz, że to typowa "scenka" z powiatowego miasteczka, zapyziałego i źle  zarządzanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...