Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni z Zamościa: Biedronka robi z nas buraków

Utworzony przez tadek, 28 września 2011 r. o 06:47 Powrót do artykułu
Zamość przecież leży na ziemiach buraczanych-to czego się obrażacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Karol Garbula, sekretarz miasta Zamościa, tak właśnie zaciaga i nie widzi nić dziwnego w tej reklamie. Ale ta reklam jeszcze bardziej pokazuje jak jest traktowany Zamość i całe obecne województwo lubelskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
80 % tego narodu to buraki i dlatego ten kraj wygląda jak widać na obrazku,wystarczy wokół się rozejrzeć i posłuchać.Syf kiła i mogiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zdziwię się, gdy mieszkańcy Zamościa przestaną robić zakupy w Biedronce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny durny pomysł radnych PiS,może powinni od razu powołać komisje śledczą zamiast włóczyć się po sądach i tacy ludzie mają rządzić tym krajem??? Boże chroń nasz naród przed tą zarazą!! WSZYSTKO OBY NIE PIS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to "pekinka" zaciąga jak mieszkańcy Podlasia lub Białostoczcyzny. Trochę Biedronka się pomyliła ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wyborcą PiS, ale śmieszy mnie ten brak poczucia humoru u niektórych posłów. Uwielbiam odwiedzać Roztocze i Zamjoszczyznę, także ze względu na śpeiwną mowę jej mieszkańców. Ja bym się cieszyła, gdyby wielka sieć handlowa zdecydowała się wykorzystać nazwę mojego miasta (Lublina) w swoim spocie reklamowym, i to w takim dwocipnym ujęciue. Biedronka ma w tym momencie najlepsze reklamy w Polsce! Posłom proponuję "wyluzować pośladki", bo przed wybormai znowu prześcigną nas zabawne, wyluzowane tuskomatołki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee no nie wiem, o co chodzi. przecież w Zamościu i okolicach masę ludzi zaciąga. sam słyszałem. może nie dokładnie tak, ale podobnie. poza tym wielu ludzi z okolic Zamościa nie zna i nie używa poprawnej polszczyzny. a reklama jak reklama. ta akurat słaba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki pis, ty na palikota głosuj!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe w jaki sposób radni udowodnią, że ponieśli stratę z tytułu reklamy? Jak dla mnie tutaj nie ma czym się przejmować. Ja bym się cieszył, gdyby mojej miasto wystąpiło w reklamie. Nie ważne co mówią, ważne że mówią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast uczynić z tego element bezpłatnej kamapni regionu to te palany robia z tego problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wlasnie ze reklama jest spoko:D troche luzu niektorym polecam a nie bycie sztywniakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
zamiast uczynić z tego element bezpłatnej kamapni regionu to te palany robia z tego problem
Racja ! (poza słowem "palan(t)") Tam, gdzie ktoś mówi: "mam problem", ktoś inny powie: "ale okazja !"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby radny z ramienia PiS miał jaja, to by wpadł na pomysł, aby z tego zaciągającego języka zrobić markę regionu. Przykład: Górale, Kaszubi, mieszkańcy Podlasia. Oni potrafili sprzedać w świat swoją oryginalność, tylko w Zamościu jak zwykle robi się aferę z niczego. Widać radni nie mają pomysłu na sprawowanie swoich mandatów. Panie radny, język mieszkańców Zamojszczyzny ma przepiękną naleciałość Lwowską - zrób Pan z tego HIT w Polsce, turyści przyjadą. Wtedy będziesz się pan mógł wykazać że zasłużyłeś się dla regionu. A Zamojszczyzna niestety jak widać obfituje w buraków - szczególnie tych co się wstydzą swojego pochodzenia. Uważam, że świetna reklama Zamościa.
Ostatnio edytowany 28 września 2011 r. o 09:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektorat PiS-u to i się naśmiewają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny Michał Kimak (PiS). Pop*****ło Cię radny, pieniądze to znajć na odszkodowanie u siebie na koncie. Bo jak bys był wykształcony(i troche mądrzejszy) to bys nie pisał takich rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inteligent napisał:
radny Michał Kimak (PiS). Pop*****ło Cię radny, pieniądze to znajć na odszkodowanie u siebie na koncie. Bo jak bys był wykształcony(i troche mądrzejszy) to bys nie pisał takich rzeczy.
hahahahah inteligent hahahahah znajć!!! hahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O! napisał:
Racja ! (poza słowem "palan(t)") Tam, gdzie ktoś mówi: "mam problem", ktoś inny powie: "ale okazja !"
No cóż, skomentuję to tak: Jako młody prawnik, nie bedąc jeszcze po aplikacji przed kilkunastu laty uczestniczyłem w kursie przygotowującym do pełnienia funkcji syndyka mas upadłości w Krakowie. Atmosfera była miła, koleżeńska, imprezka wieczorem i "tego typu sprawy". W pewnym momencie przedstawialiśmy się wzajemnie i ja oczywiście powiedziałem, że jestem z Zamościa. I co?... w towarzystwie (przeważnie z Krakowa, Śląska, Wielkopolski i paru innych miast z zachodu i centralnej Polski) konsternacja... "Z tego Zamościa spod ruskiej granicy?" padło pytanie. Po moim potwierdzeniu skomentowano niby w formie żartu dla rozładowania atmosfery: "a to dziwne, nigdy bym nie pomyślał, bo nie zaciągasz jak rusek zza Buga". Udałem, że żart zrozumiałem ale poczułem się tak jakoś nieszczególnie. Na kolejnych zajęciach podchodzono do mnie jakoś tak oszczędniej w słowach i mniej koleżeńsko, czego zupełnie nie rozumiałem . TAk, to prawda - stereotyp o nas zamościanach taki właśnie jest jak w tej reklamie - brudnych zacofanych zaciągających chłopkach z petem lub zapałką w zębach, których można zbywać w byle jeki sposób. Dla niektórych Zamość to taka sama egzotyka jak Kamieniec Podolski. Słowa tego chłopaczka Karolka Garbuli świadczą o poziomie urzędników jakimi otacza się Zamoyski. Prawdę mówiąc nigdy nie byłem zwolennikiem wprowadzania na ważne stołki "młodocianych" przed trzydziestką - oni powinni się dopiero uczyć rządzenia przy starszych. Co oni widzą o życiu? - jeszcze bardzo niewiele ale jak mówią w Zamościu -Zamoyski ma "krótką ławkę" kadrową. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanowny panie radny a Pan swoim wpisem nie robi buractwa z mieszkańców tarnopola czy wilna?i jeszcze jedno w Polsce jest 2 miejscowości Zamość jedna w Lubelskim a druga w gminie Szubin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEKARZA!!!!!!! Kimak - włóż głowę pod zimną wodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...