Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni z Zamościa: Biedronka robi z nas buraków

Utworzony przez tadek, 28 września 2011 r. o 06:47 Powrót do artykułu
Super reklama a i tak wiadomo ,że w Zamościu wszyscy zaciągają .Już nie mówię o Hrubieszowie hellow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
irpu napisał:
Nie mieszkam w Zamościu, ale znam wiele osób. Głupoty opowiadasz, nikt tam nie zacięga. Kompletna bzdura.
całe lubelskie może nie śledzikuje ale posługuje się mieszanką chachłacką -czyli połączenie polskiego białoruskiego i ukraińskiego - słychać ten buraczany pastewny akcent na ostatnią sylabę - oczywiście tubylcy tego nie zauważają bo to ich rdzenny język - ale dla ludzi spoza tych rubieży -język chachłacki jest odróżnialny na kilometr aż uszy bolą.. rusko-polska mieszanka - więc nie wiem o co to larum - buractwo się pieni na swoje dziedzictwo kulturowe - pretensje do świata że nie są alzatczykami ))lol:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
irpu napisał:
Nie mieszkam w Zamościu, ale znam wiele osób. Głupoty opowiadasz, nikt tam nie zacięga. Kompletna bzdura.
Podkarpatka ty masz bliżej Ukrainę niż miekszańcy Zamościa ciekaw jestem po jakiemu ty zaciągasz po chłopsku pewnie boś ty z dziury jakiejś jesteś pewnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co stroszyć takie są fakty a reklama jedna z lepszych radny chyba nie zauważył co ta kapusta ma na nogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę prawdy, trochę nie, bo część osób w Zamościu zaciąga po ukraińsku, aż nie można słuchać, fakt uszy od tego bolą, sama mieszkam w Zamościu i mówię po prostu jak ktoś zaciąga, żeby tego nie robił. Przykładowo, ja i moja koleżanka jesteśmy z Zamościa, na jednym kierunku studiów i ja mówię normalnie, a ona wciąż zaciąga, aż jej inni zwracają uwagę: XYZ, jak Ty strasznie zaciągasz.. Tylko po prostu Ona tego nie słyszy i mówi: ja przecież nie zaciągam. Swoją drogą, w życiu mi nikt z po za Zamościa nie powiedział, że zaciągam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studentka napisał:
Trochę prawdy, trochę nie, bo część osób w Zamościu zaciąga po ukraińsku, aż nie można słuchać, fakt uszy od tego bolą, sama mieszkam w Zamościu i mówię po prostu jak ktoś zaciąga, żeby tego nie robił. Przykładowo, ja i moja koleżanka jesteśmy z Zamościa, na jednym kierunku studiów i ja mówię normalnie, a ona wciąż zaciąga, aż jej inni zwracają uwagę: XYZ, jak Ty strasznie zaciągasz.. Tylko po prostu Ona tego nie słyszy i mówi: ja przecież nie zaciągam. Swoją drogą, w życiu mi nikt z po za Zamościa nie powiedział, że zaciągam...
Zamość to ty widziałaś na pocztówce. Jak widać dobry temat dla pożywki różnych frustratów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce chieny szukaja kasy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem jeszcze raz - zróbmy z tego markę Zamojszczyzny - inni potrafili sprzedać swoją oryginalność
Ostatnio edytowany 29 września 2011 r. o 09:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenada co robia przedstawicie naszej lokalnej spolecznosci na platnych z naszych pieniedzy sesjach kto poczul sie burakiem? moze wlasnie radni z korzeniami w uprawnej glebie bo prawdziwi mieszkancy Zamoscia znaja sie na tego rodzaju dowcipie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
new york napisał:
Zamość to ty widziałaś na pocztówce. Jak widać dobry temat dla pożywki różnych frustratów.
Mieszkancy opamietajcie sie nie humor w reklamie nas osmiesza ale np. wyniki glosowania czy to do RM cz do Sejmu i Senatu RP oby nie znow przewaga PIS i ZSL,i tu mamy Cie korzenie w czarnoziemie a skojarzenie z burakiem oburza, ludzie nie obrazajcie burakow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HHHEEE, to są fakty ze zamość leży na terenach wiejskich ale zamość jako zamość to wsi jest z 25 procent a reszta jest normalna jak w każdym mieście hhe fuck police i ,pis' village hhe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
new york napisał:
Zamość to ty widziałaś na pocztówce. Jak widać dobry temat dla pożywki różnych frustratów.
Mieszkancy opamietajcie sie nie humor w reklamie nas osmiesza ale np. wyniki glosowania czy to do RM cz do Sejmu i Senatu RP ,oby nie znow przewaga PIS i ZSL,i tu mamy Cie korzenie w czarnoziemie a skojarzenie z burakiem oburza, ludzie nie obrazajcie burakow.Prostactwo naszych przedstawicieli widac na kazdej sesji przepraszam nie wszystkich, oczywiscie tych z korzeniami pozostawionymi na prawincji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fryderyk napisał:
Mieszkancy opamietajcie sie nie humor w reklamie nas osmiesza ale np. wyniki glosowania czy to do RM cz do Sejmu i Senatu RP ,oby nie znow przewaga PIS i ZSL,i tu mamy Cie korzenie w czarnoziemie a skojarzenie z burakiem oburza, ludzie nie obrazajcie burakow.Prostactwo naszych przedstawicieli widac na kazdej sesji przepraszam nie wszystkich, oczywiscie tych z korzeniami pozostawionymi na prawincji.
A co na filmy, reklamy gorale slazacy gdzie gwara ich jest wykorzystywana nagminnie nie czuja sie osmieszani? nie dajmy sie zwariowac a radni niech pomysla o dziurawych jezdniach i braku miejsc do parkowania w naszym miescie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiwi napisał:
80 % tego narodu to buraki i dlatego ten kraj wygląda jak widać na obrazku,wystarczy wokół się rozejrzeć i posłuchać.Syf kiła i mogiła.
Komentując niniejszy artykuł oraz wszystkie wpisy - pragnę przytoczyć stare porzekadło: "Uderz stół......."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy PiSowiec to burak nie majacy swojego zdania Prezas kaze powolac Komisje slerdcza to sie powola i rozpatrzy reklame Biedronki to sa umysly PiS.wiecie na kogo nie glosowac 9.10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanie z dziada pradzi napisał:
Kazdy PiSowiec to burak nie majacy swojego zdania Prezas kaze powolac Komisje slerdcza to sie powola i rozpatrzy reklame Biedronki to sa umysly PiS.wiecie na kogo nie glosowac 9.10
Jakiś ty mądry że hej ho...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jako Zamościanka w ogóle nie czuję się urażona:) podoba mi się ta reklama... a tak po za tym to wiadomo, że reklamy z biedronki sa humorystyczne i nie ma żadnego problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklama mnie osobiscie urazila, jest na zenujacym poziomie, zupelnie jak te sklepy . Wniosek do sadu powinien byc skierowany, niech placa przynajmniej miasto na tym zarobi. A tak na marginesie to wiekszej wiochy niz Warszawka to w Polsce nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marta napisał:
Reklama mnie osobiscie urazila, jest na zenujacym poziomie, zupelnie jak te sklepy . Wniosek do sadu powinien byc skierowany, niech placa przynajmniej miasto na tym zarobi. A tak na marginesie to wiekszej wiochy niz Warszawka to w Polsce nie ma.
DZISIAJ W KRONICE TYGODNIA napisano, że autor reklamy urodził się w ZAMOŚCIU. Stąd taki pomysł. DZiennik nawet się na ten temat nie zająknął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...