Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny kierował po alkoholu i uciekł z miejsca kolizji?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2016 r. o 12:04 Powrót do artykułu
TEN SŁOMIANY TO NIE RADNY A PIJANE BYDLE, KTÓRE MOGŁO KOGOŚ ZAMORDOWAĆ - TERAZ WIDAĆ JAKICH DEBILI ZAMOŚĆ WYBRAŁ NA RADNYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na dyscyplinarne zwolnienie tego przestępcy z RPN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest jak sie da komusa odrobine władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sama nazwa wskazuje Sł........y pewnie jest z PSL?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlop powinien być dopuszczony do koryta ale tylko w oborze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walił gaz i dupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....nie znam osobiście pana Słomianego, ale mam prawo domniemywać, że to zacny i uczciwy człowiek. Nie powodują mną żadne sympatie polityczne, bo to właśnie od jednego z radnych z ramienia PiS słyszałem tylko dobre słowa o tym człowieku. Wyklucza on ewentualność prowadzenia auta w stanie nietrzeźwym przez swojego kolegę z Rady. I owszem zdarza im się cos tam, cos tam wypić, ale zawsze dzwonią do siebie i proszą o podwiezienie do domu lub na jakieś posiedzenie. Nawet kilka razy w tygodniu mają okazję wzajemnie sobie pomoc. Po co więc wymyślać jakieś niestworzone historie jeśli prawda sama się obroni? W imię demokracji oraz dobrego obyczaju należy takie sytuacje rozpatrywać bez angażowania mediów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samorządy to jedna wielka patologia - chamy w biurach atramenty wypijają !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popluj sobie jeszcze smutny człowieczku to może Ci ulży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
regionalista ... napisał:
....nie znam osobiście pana Słomianego, ale mam prawo domniemywać, że to zacny i uczciwy człowiek. Nie powodują mną żadne sympatie polityczne, bo to właśnie od jednego z radnych z ramienia PiS słyszałem tylko dobre słowa o tym człowieku.  Wyklucza on ewentualność prowadzenia auta w stanie nietrzeźwym przez swojego kolegę z Rady. I owszem zdarza im się cos tam, cos tam wypić, ale zawsze dzwonią do siebie i proszą o podwiezienie do domu lub na jakieś posiedzenie. Nawet kilka razy w tygodniu mają okazję wzajemnie sobie pomoc. Po co więc wymyślać jakieś niestworzone historie jeśli prawda sama się obroni?  W imię demokracji oraz dobrego obyczaju należy takie sytuacje rozpatrywać bez angażowania mediów!
regionalista ... napisał:
REGIONALISTO ... TY CHYBA JESTEŚ CHORY NA GŁOWĘ I TRZEBA CIĘ IZOLOWAĆ JAK SŁOMIANEGO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiory haha slabo rzadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdemu zdarzy sie wypić, cóz tylko umarły nie potrzebuje, wiec spokojnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
regionalista ... napisał:
REGIONALISTO ... TY CHYBA JESTEŚ CHORY NA GŁOWĘ I TRZEBA CIĘ IZOLOWAĆ JAK SŁOMIANEGO !
Waldek, przeczytaj kilka razy post Regionalisty, wytęż umysł i spróbuj skumać o co chodzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sołtys jednej z podlubelskich miejscowości też niedawno spowodował kolizję w stanie upojenia alkoholowego,a jednak nawet wzmianki w dw nie było. było info na *** i to po interwencji świadka zdarzenia,bo jak się sołtys chwali "sprawa załatfiuna". wieczerzak i spółka czuwa aby o gminie jastków nic złego nie publikowano?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden syn sprzedawał narkotyki w domu znaleziono 1kg marihuany, drugi syn włamał się do szkoły i ją zdemolował. Pan S. został zatrzymany przez policję jadąc na rowerze kompletnie pijany. Wszystko zamiecione pod dywan, ręką rękę myje. Myślę że tym razem tak się nie stanie i sprawiedliwość wkońcu dosięgnie tego człowieka i spotka go zasłużona kara. A sprawa powinna być nagłośniona jak najbardziej bo widzę że artykuł z gazety wyborczej nie poszedł do druku zapewne jego ziomki pomału chcą wyciszyć sprawę. Badanie krwi bardzo ciekawe bo wciąż czekają na wyniki, moje mieli juz po paru kwadransach ale nie Pana S. jeśli wyniki będą negatywne to pewne że próbka została podmieniona i po raz kolejny pokaże to iż żyjemy w państwie gdzie osły są bezkarne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ucik trzeźwy, wrócił pijany. Jakim trzeba być poje***** by w to uwierzyć. Do kryminału z takimi bandytami mógł kogoś zabić dobrze ze skończyło się tylko na urwanym lusterku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie ludzie i nie nawalajcie na Polaków wzajemnie. Zdarzyło się może i mu wypić ale zaraz taki jazgot . A jak cala rodzina Nowaka miała zegarki toście milczeli albo i popierali a tu tej sprawie tylko jakiś alkohol. Ludzie z kulturo i wyuczeni nie wypisuje takich spraw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już 13 grudnia a oni nadal czekają na wyniki... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łowca Szuj napisał:
Jeden syn sprzedawał narkotyki w domu znaleziono 1kg marihuany, drugi syn włamał się do szkoły i ją zdemolował. Pan S. został zatrzymany przez policję jadąc na rowerze kompletnie pijany. Wszystko zamiecione pod dywan, ręką rękę myje. Myślę że tym razem tak się nie stanie i sprawiedliwość wkońcu dosięgnie tego człowieka i spotka go zasłużona kara. A sprawa powinna być nagłośniona jak najbardziej bo widzę że artykuł z gazety wyborczej nie poszedł do druku zapewne jego ziomki pomału chcą wyciszyć sprawę. Badanie krwi bardzo ciekawe bo wciąż czekają na wyniki, moje mieli juz po paru kwadransach ale nie Pana S. jeśli wyniki będą negatywne to pewne że próbka została podmieniona i po raz kolejny pokaże to iż żyjemy w państwie gdzie osły są bezkarne. 
Łowca Szuj napisał:
A co mają do tego jego synowie? Jakim trzeba być człowiekiem żeby wylewać na kogoś tyle pomyi w anonimowym komentarzu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...