Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny Nowakowski oczyszczony z zarzutów

Utworzony przez dyktafon, 18 maja 2010 r. o 13:14 Powrót do artykułu
Najlepszy sposob na niego to dyktafon kochane mamy i wtedy go zalatwic!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też uczył niestety p.Nowakowski.To że nazwał ucznia brudasem to i tak delikatne określenie.Pamiętam do dziś że jak ktoś nie umiał historii to był deb***em pustakiem itd. można by wymieniać w nieskończoność określenia które serwował na swoich lekcjach uczniom.Najbardziej jednak mi utkwiła sytuacja kiedy koleżanka znała odpowiedz na zadane pytanie ale tak się bała odpowiedzieć ze jak się p.Nowakowski cytuje Jego słowa"wkur...."to wykrzyczał na całą klasę że Ona nadaje się tylko pod ścianówkę rodzić dzieci.Dzięki Jego lekcjom historię mam obrzydzoną na całe życie. Co do Jego udziału w miasto Zamość to nie mam zastrzeżeń a nawet jestem bardzo zadowolona.Widać Jego prace na kroku i może to tym powinien się zajmować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczennica napisał:
Mnie też uczył niestety p.Nowakowski.To że nazwał ucznia brudasem to i tak delikatne określenie.Pamiętam do dziś że jak ktoś nie umiał historii to był deb***em pustakiem itd. można by wymieniać w nieskończoność określenia które serwował na swoich lekcjach uczniom.Najbardziej jednak mi utkwiła sytuacja kiedy koleżanka znała odpowiedz na zadane pytanie ale tak się bała odpowiedzieć ze jak się p.Nowakowski cytuje Jego słowa"wkur...."to wykrzyczał na całą klasę że Ona nadaje się tylko pod ścianówkę rodzić dzieci.Dzięki Jego lekcjom historię mam obrzydzoną na całe życie. Co do Jego udziału w miasto Zamość to nie mam zastrzeżeń a nawet jestem bardzo zadowolona.Widać Jego prace na kroku i może to tym powinien się zajmować?
Ja o nim złego słowa powiedzieć nie mogę. Fajny gościu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet ma charakter. To dzisiaj, zwłaszcza w magistracie i ludziach go otaczających ogromna rzadkość. Ogromna większość jest jak trawa na wietrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie Wiesławie. Zawsze jest tak, że jak ktoś ochlapie błotem to coś z tego zostaje. Cieszę się, że chodziaż Dziennik Wschodni opisał zakończenie tej sprawy. Inne media chyba to przemilczały. Niec się pan o to u nich upomni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy do SP nr 2 chodziły moje dzieci, jeden z uczniów powiedział do starszej nauczycielki: czego chcesz stara ku......o. I był to ostatni dzień pani w szkole. Pogotowie zabrało ją do szpitala. Dostała zawału. Uczeń nie został ukarany, bo to przecież dziecko - szkoda dziecka. Inny nauczyciel był często opluwany z tyłu na marynarkę. Uczniowie mieli dobry ubaw a nauczyciel już nie pracuje. Oberwać na lekcji kredą od uczniów to normalka. Dzieci się bawią a nauczyciele siedzą cicho w obawie, że stracą pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesiek i tak trzymaj! Zawsze byłes jednym z niewielu nauczycieli, którzy potrafili ta chołote z polnej ustawić na lekcjach tak jak trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barwna postać. Trochę za bardzo układny z Zamoyskim i jego ekipą. Ale też potrafi zawalczyć o swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje dzieci tez uczył pan Nowakowski moze jest troszke oryginalny ale historie dzieci znaja i to chyba o to chodzi .Najlepiej sie uczyc a nie narzekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja byłam świadkiem jak ten Pan zdawał zeznania podatkowe w Urzedzie Skarbowym i niewidziałam jeszcze takiego dosłownie chama wymądrzał się udawał, ze wszysko wie a w rzeczywistości miał żle porobione zeznania i na dodatek miał chyba ich około ze 30 sztuk miałam wrazenie że to jego dodatkowa praca myslał, że będą po rękach całowac ze wszyscy wiedza kim on jest a to wielka chała i brak kultury i pan jest radnym WSTYD kto pana wybrał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Nowakowski,za co te przeprosiny ? Brudasa wyp...się z klasy i niech idzie po swoją mamusie a ta ze szmata na sprzatanie szkoły skoro nie nauczyła synka dobrych manier. Ogólnie brawa dla Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowaZ napisał:
A ja byłam świadkiem jak ten Pan zdawał zeznania podatkowe w Urzedzie Skarbowym i niewidziałam jeszcze takiego dosłownie chama wymądrzał się udawał, ze wszysko wie a w rzeczywistości miał żle porobione zeznania i na dodatek miał chyba ich około ze 30 sztuk miałam wrazenie że to jego dodatkowa praca myslał, że będą po rękach całowac ze wszyscy wiedza kim on jest a to wielka chała i brak kultury i pan jest radnym WSTYD kto pana wybrał
Mnie też postawił kilka pał, ale żeby zaraz to rozpamiętywać ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Facet ma charakter. To dzisiaj, zwłaszcza w magistracie i ludziach go otaczających ogromna rzadkość. Ogromna większość jest jak trawa na wietrze.
ta szczegolnie pokazal co potrafi jak kosciol stawiali na slonecznym ,latal zbieral podpisy ze tu boisko dla dzieci ma byc itd.ogolnie byl najbardziej przeciw za budowa kosciola!!!!!!Ale ze w naszym kraju rzadzi kosciol to na nic sie zdaly jego petycje i sprzeciwy!!!! A co nowakowski zrobil jak kosciol powstal ????? pierwszy zapier.....do klechy z prezentami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ta szczegolnie pokazal co potrafi jak kosciol stawiali na slonecznym ,latal zbieral podpisy ze tu boisko dla dzieci ma byc itd.ogolnie byl najbardziej przeciw za budowa kosciola!!!!!!Ale ze w naszym kraju rzadzi kosciol to na nic sie zdaly jego petycje i sprzeciwy!!!! A co nowakowski zrobil jak kosciol powstal ????? pierwszy zapier.....do klechy z prezentami!!!
A TOBIE SZKODA, ŻE CI NIE DAJĘ! OJ TY BIEDAKU! IDŻ DO POMOCY SPOŁECZNEJ TO CI PODARUJA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyktafon napisał:
Najlepszy sposob na niego to dyktafon kochane mamy i wtedy go zalatwic!!!!
A ciebie mam nie kochała ? No i mamy problemy psychiczne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ta szczegolnie pokazal co potrafi jak kosciol stawiali na slonecznym ,latal zbieral podpisy ze tu boisko dla dzieci ma byc itd.ogolnie byl najbardziej przeciw za budowa kosciola!!!!!!Ale ze w naszym kraju rzadzi kosciol to na nic sie zdaly jego petycje i sprzeciwy!!!! A co nowakowski zrobil jak kosciol powstal ????? pierwszy zapier.....do klechy z prezentami!!!
No, jeżeli zapier***ał do sukienkowych z podarkami to zbłaźnił dupę, ale myślę ,że to nieprawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
A TOBIE SZKODA, ŻE CI NIE DAJĘ! OJ TY BIEDAKU! IDŻ DO POMOCY SPOŁECZNEJ TO CI PODARUJA!
nic mi nie szkoda!!! chodzi o to ze jak sie jest przeciw czemus to trzeba sie tego trzymac do konca a nie jak choragiew!!!!!tam gdzie dobrze tam leciec!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem z nim pare lekcji wygląd sam mówi za siebie co to za gosc uwierzcie mi ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mialem z nim lekcje ok. 6 lat temu, wspominam go bardzo dobrze. Owszem, zdarzylo mu sie tak wyrwac jednak to tylko na korzysc dzieciakow z ktorymi byly problemy. Tak na prawde klasowe "cwaniaki" nie mieli odwagi u niego podskoczyc i bardzo dobrze. Matka, która takie oskarżenie wnosi musi być nadopiekuńczą mamusią która będzie głaskać synka do 25 lat, a nawet gdy synus pojdzie do pierdla zawsze bedzie mowic "przeciez to taki dobry synek byl" ) Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...