Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny przeciwny policyjnemu apelowi

Utworzony przez kiol, 30 czerwca 2010 r. o 08:03 Powrót do artykułu
Byłem na sesji. Zachowanie pana radnego było rzeczywiście niezrozumiałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Gerard, dałeś ciała ! A tak przy okazji, czy wymienione w sporze miejsca nie są tzw.publicznymi i czy odpowiednie przepisy już nie zabraniały spożywania w nich alkoholu? Czy przypadkiem nie wyważamy otwartych drzwi ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Menele jak lali tak lać będą, ale tu nie chodzi o meneli tylko o psychopatyczną policję która szuka wszędzie potencjalnych osób do obdarzenia mandatem!!! co innego menel a co innego chłop pijacy piwko na swojej działce podczas koszenia trawy!!!! chore!!! tych radnych to powinni wyP*** na sybir!!! a Pan Waszkiewicz ma mój głos podczas następnych wyborów!!! reszta to banda psychopatów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego, co wiem przepisy zakazu picia alkoholu w miejscach publicznych obowiązują już od wielu lat, czemu więc miała by służyć taka ustawa? Czyżby komendant na odprawach nie był w stanie spowodować największej sprzedaży mandatów w Polsce? (tak tak, bo jak pamiętam wykrywalność najlepsza - tylko pogratulować zabezpieczenia 2gr amfetaminy rocznie...) Popieram Tego Radnego, zapewne jedyny myślący normalnie człowiek wśród całej rady... Co do reszty: wiecie kim jest BUFON? albo DEWOTA? na 100% znajdzie się w pozostałym składzie rady miasta )) Jestem osobą nie pijącą, jednak rozumiem, że pijaczków nie brakuje i zazwyczaj nie mają nic wspólnego z ludźmi pijającymi piwko na grillu czy na działce ( Mój Boże do czego to doszło, trzeba zgłosić uchwałę Pana Komendanta do nagrody złotej pały) Sama często wracam do domu późno i potrafię odróżnić młodzież spokojnie pijącą piwko przed blokiem od meneli! A Policja? niech się weźmie za bezpieczeństwo a nie mandaty pisze (i na to płacę podatki...). Alternatywnie na polecenia Pana Komendanta może nosić kuwety na siusiu. Proszę jedynie ludzi życzliwych o podanie nazwisk składu pozostałej części rady, żebym wiedziała na kogo NIE głosować (kilka już znam:))) Ta ustawa bije w normalnych ludzi napędzając pieniążki do budżetu! A jakby się straż miejska rozszalała... zaraz by powstał drugi pomnik....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiol napisał:
Byłem na sesji. Zachowanie pana radnego było rzeczywiście niezrozumiałe.
...a kim Pan/Pani jest? Może proszę się przedstawić? Trzeba dbać o Public Relations ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym, aby władza oddana w ręce rady miejskiej służyła dobru publicznemu, nie represji... Przepisy zabraniające spożycia w miejscach publicznych obowiązują od dawna, również nie rozumiem jaki sens miała by taka ustawa, dodatkowo niezgodna z Konstytucją RP... Prawdopodobnie chodzi o pieniądze, które pan komendant zbierałby za nagrody za "napędzanie" kasy budżetu. I popieram przedmówcę, żul zawsze będzie żulem i po klatkach nawet kupę zrobić może, a mandatów się nie boi... Ustawa bije w normalnych obywateli, którzy musieliby nerwowo rozglądać się wokół, robiąc grilla na swojej działce, czy w ogródku... Reasumując -chora ustawa chorych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wybory do rady miasta tusz tusz [sąsiad stracił u mnie głos] A z chamstwem trzeba walczyć wszystkimi możliwymi środkami a policja jeśli się do tego pali to nie utrudniaj jej tego Panie radny. z poważaniem a co!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walczyć wszelkimi możliwymi środkami?! Przecież to nie dla zwalczania chamstwa tylko z wygodnictwa straży miejskiej i policji!!! Łatwiej mandat sprzedać byle komu byle gdzie, oby na odprawie zrypki nie dostać i bloczek opróżnić (bo tak jest w Zamościu - odprawa brzmi: masz sprzedać 40mandatów i ch.. mnie obchodzi komu) Ludzie! czy wy nie umiecie już nawet czytać???? ogródki działkowe?! podwórka, miejsca na grill??? Zbierali byście po tyłkach że hej! A gdzie jak gdzie, ale w Zamościu Policja na pewno nadużywałaby tej ustawy. I popieram stwierdzenie, że menel i cham będzie robił co chce i gdzie chce bo mandatów nie płaci a komornik nie ma z czego mu zabrać, poza tym śmierdzi i łatwiej przyczepić się normalnych ludzi na grillu, może kiełbase wyłudzić itp.... Przykładem są również masowe legitymowania bez potrzeby na przystankach, pod szkołami, kościołami. Tutaj również pan Komendant się popisuje karząc policjantów, którzy mają mniej, niż 100legitymowań na służbę. I co do Komendanta, podobno uwielbia kontrolować życie prywatne swoich pracowników, podobno im nawet znajomych selekcjonuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Waszkiewicz ma mój głos, mimo, że jest z PO. Gdyby wszyscy myśleli społecznym horyzontem a nie swoim to takie ustawy przyjmolwane były by ze śmiechem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co, ta ustawa to niby miala by pomóc w walce z chamstwem? co za ignoranci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...