Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radzięcin: Autobus zderzył się z seatem. Nie żyje 21-latek

Utworzony przez ~kierowca~, 1 września 2009 r. o 13:29 Powrót do artykułu
ciekawe ile jeszcze osob zabije ten kierowca zanim ktos sie zainteresuje tym baranem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś który broni kierowcy autobusu jest niewątpliwie z jego rodziny, wnioskując po terminologii jakiej używa, cytuję;"w wyniku urazu wielonarządowego", jest to to ktoś kto ma styczność z medycyną, może jest sanitariuszem w pogotowiu??? syn kierowcy autobusu jest sanitariuszem. czyżby to on tak bronił tatusia-mordercy... JEŚLI TO TY to przestań wypisywać takie brednie, nie masz sumienia??? mam zdjęcia na których widać ślad hamowania autobusu (Jesli ktoś chce moge wyslać na emaila) po tych śladach widać, ze kierowca autobusu zjechal na przeciwny pas... reszta jest milczeniem... Ja także potwierdzam to że nasz szanowny kier. autobusu uczestniczył juz w trzech wypadkach ze skutkiem smiertelnym... Kamil był wspanialym, przyjaznym i otwartym młodym człowiekiem, panie daj pokój jego duszy, a TY obrońco Zostaw mu jego dobre imię.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://bilgoraj.com.pl/wiadomosci/news.php...3970&dzial=
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osobiscie mam nadzieje ze proburatura zajmnie sie tym morderca albo ktos wymiezy mu sprawiedliwosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę tu odbierać racji osobie, która straciła kogoś bliskiego, ani bronić sprawcy zdarzenia, ale jestem przekonany, że jeśli czuje się odpowiedzialny za owe zdarzenie to na pewno bardzo przeżywa swoją winę. Chcę zaznaczyć tylko aby śledztwem i wyjaśnianiem przyczyn zajęła się prokuratura i policja, a osądzaniem niezawisła instytucja. Zdarzenia na oczy nie widzieli, a się "wymóżdżają" i ustalają przebieg wypadku. Następnym razem prosiłbym o nie zabieranie głosu jak się nie ma zielonego pojęcia w danej sprawie. pe.es Pomiędzy oskarżeniami, zarzutami stawiacie jakieś świeczki, wypisujecie jakieś chrześcijańskie sentencję, a czy tak się zachowują prawdziwi wyznawcy boga? Dzięki bogu ja jestem agnostykiem i nie muszę się wstydzić za pseudokatolików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę także formułować opinie zgodnie z prawem, aby nikogo nie urazić w innym wypadku może zostać wytoczona sprawa za zniesławienie art. 212. § 2. K.k. czyli przy użyciu środków masowego przekazu. Miłego wieczoru idę się pouczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pekaesieaki je***e miałem doczynienia z hujami h.w.d.pkaesikom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studenciku jak chcesz to ja cie znieslawie tylko sie spotkajmy. tak cwaniakujesz w d...e byles g...o widziales a sie wymadrzasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie do osoby co pisala o pozostalych wypadkach. czy moglbys podac daty wypadkow ktorych sprawca byl ten kierowca a raczej bandyta drogowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z miłą chęcią pogaworzę z tobą na ławie sądowej tylko mi nawrzucaj, a i spotkać się też mogę w celu zrobienia z ciebie bohatera youtube'a. Każdy mądry za winklem serwera. Założę się, że przy konfrontacji nie byłbyś taki pewny siebie. A co do tych dat jestem sam bardzo ciekawy, ale pewne, że ich nie poda bo to informacja z kosmosu jak i też inne np. o śladach hamowania (mamy 21 wiek, wiem trudno w to co niektórym uwierzyć, i większość aut w tym także autobusy są wyposażone w ABS i o 20 m śladach zatrzymywania można zapomnieć). Tak to jest jak się "papuguje" zasłyszane opinie na temat do których się nie dorosło, wydarzenia przy których się nie było. Na szczęście w naszym kraju kończy się powoli bezkarne obrażanie w internecie, ale tutaj jeszcze tego nie wiecie - cóż ciemnogród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studenciku tylko ze ja mam zdjecia z miejsca tragedji jest uwieczniony szanowny pan szofer pks i slady chamowania wiec mi nie cwaniakuj bo zachudy w uszach jestes na opowiadanie takich bajek bo ja widzialem zmiejsce zdarzenia. Myslisz ze taki madry jestes siedzac sobie w domku pod skrzydlami rodzicow i straszac wszystkich kodeksem karnym. Uwiesz mi ze sa mocniejsi od ciebie pod tym wzgledem, wiec pochamuj swoje chore opinie na temat zdarzenia bo jak ci pisali juz wczesniej to G... widziales i G... wiesz na ten temat. Niewinnemy chlopakowi juz zycia nie wrocimy. A skoro jestes taki kozak to powinienes sie zajac panem szoferem z pks by wiecej nikogo nie zabil. Jak tak ladnie operujes kodeksem Karnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a i jeszcze jedno fakt mamy 21 wiek ale zobacz w jakim stanie sa pkesy i z ktorego roku to sa wozy. A jak juz to sie dowiesz czy te wozy maja ABS to dopiero cwaniakuj. Zobacz sobie co jezdzi po drogach. nastepna kwestia jest taka ze panie kolego ABS moze sie popsuc albo wylaczyc wystarczy ze w pojezdzie zapali sie kontrolka od ABS i automatycznie przestaje dzialac. Sadzac po wczesniejszej twojej wypawiedzi czesto zagladasz na youtube'a wiec poszukaj sobie filmikow i informacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam zdjęcia i ja mam zdjęcia. Możesz mieć nawet album. Nie przechwalaj się też zbytnio, że masz na fotografiach kierowce bo to jest wykorzystanie wizerunku, a ten podlega ochronie tym razem z k.c. art. 23. Człowieku od orzekania to są inne organy, a nie ty. Skoro jednak chcesz wydawać jakieś tezy to musisz mieć na to dowody(wiem co napiszesz: "mam zdjęcia") w innym wypadku wiesz co za to grozi jeśli czytasz ze zrozumieniem. A kierowcą zajmę się i owszem ale w taki sposób, aby wytoczył ci sprawę. Do zobaczenia wkrótce. I lepiej znajdź sobie tych mocniejszych, ale i tak niewiele ci to da bo człowiek człowiekiem, a prawo prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenciku przestan bronic tego .......... z pks-u bo ty chyba nie wiesz co to jest stracic bliska osobe. i przestan grozic komu kolwiek bo to jak wiesz tez jest karalne. Mam nadzieje ze osoba winna spowodowania tego wypadku zgnije w wienzienu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jesteś taki cwany studenciku z kad jestes?? Jak mieszkasz w okolicach Radzięcina to przyjedź na miejsce zdarzenia i obejrzysz sobie ślady które pozostały po wypadku. Będziesz miał w tym przypadku dowód oczywisty i nie musisz mieć żadnych zdjęć.!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gość~ napisał:
nie mierz wszystkich jedną miarą a jak kierowcy osobówek wymuszaja to wszystko w porzadku? A sprawca wypadku juz został ukarany zapłacił najwyższa cenę. Pokój jego duszy. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...