Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking miast zrównoważonych. W Zamościu żyje się lepiej niż w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2016 r. o 09:53 Powrót do artykułu
To jest smutne. Ja i wielu moich przyjaciół - zarówno rodowitych lublinian jak i ludzi, którzy przyjechali tu na studia - naprawdę chciałoby zostać w Lublinie po studiach, bo to fajowe miasto. Ale nie można, bo brakuje pracy. Ja zostałam, mam spoko pracę, ale mój narzeczony pracy znaleźć nie może już drugi rok. Najłatwiej byłoby wyjechać do Anglii i się nie martwić, ale my chcemy być tu, tutaj pracować, założyć rodzinę i płacić podatki. Fajnie, że powstają nowe stadiony, tory i inne bajery, ale nam naprawdę wystarczyłaby praca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne bo ja wszędzie dookoła widzę firmy poszukujące w Lublinie rąk do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury i jeszcze raz bzdury .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że bzdury - spytajcie ludzi z Zamościa gdzie woleliby żyć bo idę o zakład, że większość odpowie że w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W warszawie nie żyje się najlepiej tylko zarobki są największe, najlepiej się żyje tam gdzie ludzie wyjeżdżają na wakacje czyli góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No z pewnością w Zamościu żyje się lepiej niż w Lublinie. A świstak siedzi i zawija...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Zamościu naprawdę dobrze się żyje - tylko pracy brak, i ciągle LZA skręca w lewo przy Victorii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorki... ale Warszawa na 1 miejscu?? toż to jaja jakieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie chcę myśleć gdzie byłby Lublin gdyby nie Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinem aktualnie rządzi jeden z najlepszych samorządowców w kraju i to da się odczuć. Miło patrzeć jak miasto się rozwija i z dnia na dzień pięknieje. Nie znaczy to oczywiście, że wszystko jest idealnie ale grunt, że władze miasta nie siedzą bezczynnie licząc na drapane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze 10 lat i stolicę województwa przeniosą do Zamościa. Lublin goni za prowincjonalnością popychany kompleksami i nieudolnością swoich samorządowców, którym najbardziej w tym mieście przeszkadzają mieszkańcy. Najlepiej jakby ich wszystkich wyrzucić, postawić ścieżki rowerowe i 30 placów teatralnych, wtedy by była "stolyca" na miarę kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ranking jest ranking Fify, np. Benin czy Gabon były wyżej niż Polska czy Słowacja :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ten ranking nie ma absolutnie nic wspólnego z tym jak się gdzie żyje - ta fundacja po prostu wybrała miasta które ich zdaniem równomiernie inwestują w ochronę środowiska, alternatywne źródła energii czy tzw. społeczeństwo obywatelskie, To taka nowa moda że dziennikarze nie mają zielonego pojęcia o czym piszą artykuły :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy autor artykułu zna definicję "zrównoważone miasto"? Czy twórca rankingu "zrównoważone miasta" zna definicję miasta zrównoważonego? Swego czasu pojawiło się słowo "pasywne" ( passive house). W tej chwili już wszystko jest już pasywne. Tak samo chcecie wyświechtać frazę zrównoważone ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamość to zabita dechami dziura. Wolę już mieszkać w mojej Niedrzwicy i codziennie zapychać do roboty w Lublinie niż mieszkać i żyć w zapyziałym grajdole jakim jest Zamość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko zasługa Prezydenta Andrzeja Wnuka i ekipy obecnie zarządzającej miastem. Brawo PiS!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest Świdnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Zamościa.  Biała Podlaska, od kiedy prezydentem jest członek PiSu, spada we wszystkich rankingach. Bezrobocie rośnie i jest coraz mniej inwestycji. Miasto zaczęło konkurować z przedsiębiorcami, wybudowano mnóstwo nowych budynków w centrum, tylko nie ma kto wynajmować. A jak jest nadpodaż, ceny spadają, konkurencja olbrzymia i nie opłaca się już inwestować... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo zamość ma mądre władze. I mądrych ludzi A NIE Z KODU, PO CZY PSL-U I NOWOSMIESZNEJ KTÓRZY PRZEZ 8 LAT POLSKĘ DOPROWADZILI DO RUINY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
* Bo Zamość ma mądre władze. I mądrych ludzi. A NIE Z KODU, PO CZY PSL-U I NOWOSMIESZNEJ  KTÓRZY PRZEZ 8 LAT OSTATNICH - POLSKĘ DOPROWADZILI DO RUINY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...