Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Milo czytać takie teksty. Widać, ze sa jeszcze "porządni " ludzie, którzy widza więcej niż czubek własnego nosa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubie bociany. Nasze kochane bociany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak już wyzdrowieje to oby nie zapomniał zadziobać na smierć pracowników UM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od czego są te urzędasy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kompromitacja , masa programów w telewizji , animals pokazuje jak chronione są zwierzeta w USA gdzie jest nawet powołana policja do tych celów , stwierdzenie że bocian nie zagraża nikomu bo prawde mówiac czym ten kaleka mógł komus zagrozic , chyba że ma się do niego uraz że coś kiedys przyniósł......... kompromituje nas i Hrubieszów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Od czego są te urzędasy ?
Od pierdzenia w stołki . Powinno się część tego towarzystwa wywalić z zajmowanych stanowisk . Jak się nie nadają do pracy i nie potrafią wziąć na siebie pewnej odpowiedzialności - to na bruk. Są tacy , którzy sprostają trudniejszym zadaniom. Pomoc rannemu zwierzęciu , to żadna filozofia , tylko trzeba ruszyć głową. Najłatwiej oglądać się na innych. Dobrze ,że w końcu znalazł się ktoś , kto ma odrobinę ludzkich uczuć i pomógł boćkowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całe szczęście, ale urzędnikom wybaczenie się nie należy - kmioty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jak jesteście inteligentni, to miejcie odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem jak macie zamiar obrzucać kogoś błotem. I sprawdźcie czym zajmują się urzędy, bo pewnie ten nieszczęsny anonimowy hrubieszowianin też o tym nie wie. Chociaż nie do końca jest on taki anonimowy. Bo człowiek na takim stanowisku powinien mieć odwagę podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem i stanowiskiem. A jeśli pełni swoją funkcję to powinien wiedzieć czym zajmują się poszczególne urzędy, a jeśli do tej pory nie wie, to niech się zastanowi czy jest wart pełnienia swojej funkcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM JESTEM MIESZKANKĄ RADZYNIA PODLASKIEGO MAM PROBLEM NA MOIM OSIEDLU CHODZI BOCIAN NIKT NIE CHCE MU POMÓC ,A JEST ZIMNO .A JA NIE WIEM GDZIE MAM TO ZGŁOSIĆ ABY KTOŚ GO MÓGL ZABRAĆ.PROSZĘ O POMOC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...