Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To sąd się popisał. Wypłatę renty przerzucił na niewypłacalnego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto inny ma płacić my wszyscy za takiego gnoja? Chłopak sam się nie pobił a sprawca przyznał. Poza tym ten cały ZUS to jest dopiero dziadostwo, oni przyznają renty ludziom którzy mogą pracować, ludziom zdrowym a chorym odmawiają. Moja znajoma od lat pobiera rentę a obecnie pracuje za granicą i daje radę harować ciężko pomimo choroby która jej w Polsce uniemożliwiała podjęcie pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro pan O. jest niewypłacalny, to niech cep chodzi teraz koło chłopaka i niech się codziennie przygląda temu, na co bezmyślnie skazał Michała i jego rodzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosta sprawa, zgłosić do Sądu brak wykonania nałożonych obowiązków. Wyrok zostanie odwieszony i 2 lata posiedzi. Może to skłoni go do zapłaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A kto inny ma płacić my wszyscy za takiego gnoja? Chłopak sam się nie pobił a sprawca przyznał. Poza tym ten cały ZUS to jest dopiero dziadostwo, oni przyznają renty ludziom którzy mogą pracować, ludziom zdrowym a chorym odmawiają. Moja znajoma od lat pobiera rentę a obecnie pracuje za granicą i daje radę harować ciężko pomimo choroby która jej w Polsce uniemożliwiała podjęcie pracy.
Powiedz jej to co napisalas na cztery oczy, zobaczysz jak zareaguje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego Polsce potrzebna jest eutanazja!!! uśpić i po problemie, wszyscy będą zadowoleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm napisał:
Prosta sprawa, zgłosić do Sądu brak wykonania nałożonych obowiązków. Wyrok zostanie odwieszony i 2 lata posiedzi. Może to skłoni go do zapłaty.
Sprawa karana została zamknięta a tu chodzi o sprawe z powództwa cywilnego. Prawo mamy dziurawe i ludzi takich jak on popapranych. Tak czy inaczej jak nawet posiedzi 2 lata z naszych podatków to niczego nie nauczy i dalej będzie szukał wrażeń. Jak juz mają sadzać to na długie lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt. Moja pomyłka, jakoś byłem przeświadczony, że to zasądzone było w karnym. Rzeczywiście było w cywilnym, więc pewnie komornik umorzy i to by było na tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A kto inny ma płacić my wszyscy za takiego gnoja? Chłopak sam się nie pobił a sprawca przyznał. Poza tym ten cały ZUS to jest dopiero dziadostwo, oni przyznają renty ludziom którzy mogą pracować, ludziom zdrowym a chorym odmawiają. Moja znajoma od lat pobiera rentę a obecnie pracuje za granicą i daje radę harować ciężko pomimo choroby która jej w Polsce uniemożliwiała podjęcie pracy.
poproszę o namiaary tej pani,zajmiemy się tą sprawą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coż to się w tym Hrubieszowie i okolicach dzieje, tam sami bandyci, strach się w tamte tereny zapuszczać. Dzicz jakaś zaporoska, rezuny. Trzeba odgrodzić to jakimś murem chińskim, żeby nie stwarzali zagrożenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" ....Tomasz O. ma zapłacić rodzinie 90 tys. zł i co miesiąc przekazywać 1,8 tys. zł renty. .." przecież to nawet dla normalnej osoby pracującej jest nierealne. Pracuję już 32 lata i mam 1500 zł wynagrodzenia, a co mówić o kimś takim jak sprawca, siedzący w więzieniu. To jest normalne, ze on nie pójdzie legalnie do pracy, bo i tak nie będzie w stanie tego płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąd to dzicz. kiedyś com im sie stanie takiego albo ich dziecku to ciekawe czy też będa bronić mordercy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośka siedż w tym swoim zadupiu i nie wychylaj nosa na świat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Tomasz O. powinien dostać karę dożywocia, za spowodowania takiego strasznego kalectwa. Michał miał całe życie przed sobą, jest jeszcze młodym człowiekiem a przez takie dno społeczne jakim jest ten sprawca do końca życia będzie rośliną. Powinni wszystkich tych kryminalistów karać na długie lata. Albo od rana na karę śmierci, żeby już nigdy w życiu nikomu nie zrobili krzywdy. Bo taki ktoś jak Tomasz O. nie można inaczej nazwać jak bydłem, kryminalistą i.. ** . Nie wiem dlaczego w tym kraju się tak dzieje, że tacy ludzie jak on chodzą po wolności, i dlaczego odroczone jest im zaduść uczynienie za to co zrobili. Teraz on powinien chodzic przy nim non stop i zobaczyc co zrobił przez swoje deb***stwo. Ten Tomasz w ogole jest na wolności? Jesli tak to teraz strach wyjśc na ulicę żeby dalej nikomu nic się nie stało. Ale cóż polskie prawo. Jesli komuś z rodziny np pani sędzinie albo sędziemu coś zrobili komuś bliskiemu od razu by udupili i by nie wyszedł. a jak ktoś pochodzi z małej miesciny to nie chcą pomoc ot co. Każdy pilnuje swojego tyłka i tak to jest.. Ten Hrubieszów i tak juz zszedł na psy.! C0 do Gośki " ty siedz na du*** i zamknij buzie a nie oczerniasz Hrubieszów. owszem są osoby takie jak Tomasz O ale są też osoby spokojnie nie szukające zadnych zaczepek. ot co. ale cóż tak to jest ze stereotypami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hrubieszowianka napisał:
Ten Tomasz O. powinien dostać karę dożywocia, za spowodowania takiego strasznego kalectwa. Michał miał całe życie przed sobą, jest jeszcze młodym człowiekiem a przez takie dno społeczne jakim jest ten sprawca do końca życia będzie rośliną. Powinni wszystkich tych kryminalistów karać na długie lata. Albo od rana na karę śmierci, żeby już nigdy w życiu nikomu nie zrobili krzywdy. Bo taki ktoś jak Tomasz O. nie można inaczej nazwać jak bydłem, kryminalistą i.. ** . Nie wiem dlaczego w tym kraju się tak dzieje, że tacy ludzie jak on chodzą po wolności, i dlaczego odroczone jest im zaduść uczynienie za to co zrobili. Teraz on powinien chodzic przy nim non stop i zobaczyc co zrobił przez swoje deb***stwo. Ten Tomasz w ogole jest na wolności? Jesli tak to teraz strach wyjśc na ulicę żeby dalej nikomu nic się nie stało. Ale cóż polskie prawo. Jesli komuś z rodziny np pani sędzinie albo sędziemu coś zrobili komuś bliskiemu od razu by udupili i by nie wyszedł. a jak ktoś pochodzi z małej miesciny to nie chcą pomoc ot co. Każdy pilnuje swojego tyłka i tak to jest.. Ten Hrubieszów i tak juz zszedł na psy.! C0 do Gośki " ty siedz na du*** i zamknij buzie a nie oczerniasz Hrubieszów. owszem są osoby takie jak Tomasz O ale są też osoby spokojnie nie szukające zadnych zaczepek. ot co. ale cóż tak to jest ze stereotypami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hrubieszowianka napisał:
Ten Tomasz O. powinien dostać karę dożywocia, za spowodowania takiego strasznego kalectwa. Michał miał całe życie przed sobą, jest jeszcze młodym człowiekiem a przez takie dno społeczne jakim jest ten sprawca do końca życia będzie rośliną. Powinni wszystkich tych kryminalistów karać na długie lata. Albo od rana na karę śmierci, żeby już nigdy w życiu nikomu nie zrobili krzywdy. Bo taki ktoś jak Tomasz O. nie można inaczej nazwać jak bydłem, kryminalistą i.. ** . Nie wiem dlaczego w tym kraju się tak dzieje, że tacy ludzie jak on chodzą po wolności, i dlaczego odroczone jest im zaduść uczynienie za to co zrobili. Teraz on powinien chodzic przy nim non stop i zobaczyc co zrobił przez swoje deb***stwo. Ten Tomasz w ogole jest na wolności? Jesli tak to teraz strach wyjśc na ulicę żeby dalej nikomu nic się nie stało. Ale cóż polskie prawo. Jesli komuś z rodziny np pani sędzinie albo sędziemu coś zrobili komuś bliskiemu od razu by udupili i by nie wyszedł. a jak ktoś pochodzi z małej miesciny to nie chcą pomoc ot co. Każdy pilnuje swojego tyłka i tak to jest.. Ten Hrubieszów i tak juz zszedł na psy.! C0 do Gośki " ty siedz na du*** i zamknij buzie a nie oczerniasz Hrubieszów. owszem są osoby takie jak Tomasz O ale są też osoby spokojnie nie szukające zadnych zaczepek. ot co. ale cóż tak to jest ze stereotypami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...