Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam nadzieję, że uda się tym ludziom pomóc. Przecież wszyscy ostatnio staliśmy się lepsi. Widać to w telewizji, na każdym kanale. Myślę, że także na dzisiejszej sesji RM będą takie akcenty dobroci, pojednania, zadumy, wzajemnego współczucia.... Zaprezentujmy to jednak w praktyce, na zamojskim gruncie! Ta sytuacja to świetny sprawdzian dla naszych władz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Adam Popieram .Może ten pan by znalazł jakaś prace na budowie . zawsze to 1000 zl. Tyle się teraz będzie budować w Zamościu .
0
Na sesji była dzisiaj oczywiście słowna jatka. To, że staliśmy się jakoby lepsi jest fikcją. Oczywiście.
0
Ludzie czekają latami, pracują, oszczędzają zanim zdecydują się na dziecko, tak aby być w stanie zapewnić mu przyzwoite warunki. A ta rodzinka odwrotnie, najpierw dziecko, a pracy brak, mieszkania brak, bida z nędzą. Trzeba myśleć innymi częściami ciała.
0
Jacy lepsi się staliśmy, to wszystko pięknie do kamer pod publiczkę a poza kamerami życie toczy się dalej i Polak Polakowi wilkiem zawsze będzie. Tak samo lepsi staliśmy się po śmierci papieża, entuzjazmu i zapału starczyło może na dwa miesiące pięknych gestów. Postawcie teraz obok siebie stu kiboli Wisły i Cracovii to zobaczycie co się stanie.
0
Po ch..... robili dzieciaka jak nie mogą mu zapewnić odpowiednich warunków?
0
To prawda milościa dziecka nie nakarmisz ale tak to nigdy by ich nie bylo stac na to dziecko,jakby tak patrzec to zawsze nam jest mało.apetyt rosnie w miare jedzenia!moze jak zyl jej ojciec to yly inne plany,smierci sie nie planuje ,a napewno trzeba im pomoc,gdyz to jej mieszkanie,moze azda rodzinka z tej tragedii smolenskiej da po 100 zlotych i ku*** znajdzie sie 7 tysiakow.a tamci nie zbiednieja o ciagle sobie beda podwyzszac renty itp
0
Mnie zszokowało co innego - u jej matki "na 34 metrach żyje 13 osób", to jakaś masakra nie z tej ziemi
0
Na Starym Mieście w Zamoście ludzie zyją w tragicznych warunkach stąd te 34 metry, niektórympoprostu trzeba pomóc, sam trafiłem przypadkiem kieys do mieszkaniadwóch braci którzy wychowai się w domu dziecka, byli pracowici nie zdemoralizowani i zawsze jak ich spotykam to widzę że pną się do óry a warunki w których mieszkali były straszne. Ludziom młodym któzy proszą o pomoc nie można jej odmówić, przecierz obiecuje się im pomoc państwa, opiekę w trudnych sytuacjach (po to jest teś państwo).
0
To mieszkanie po ojcu. Trochę zrozumienia. Ta rodzina powinnna tam zostać.
0
W opisie sutuacji są zgrzyty, a nawet paradoks. Z tego opisu wynika bowiem, że są to ludzie młodzi, cieszący się dobrym zdrowiem oraz że utrzymują się z zasiłku w kwocie około 200 zł miesięcznie. Z tej kwoty nie są w stanie płacić czynszu. Poza tym prawdopodobnie zajęli mieszkanie (bo nie byli w nim - jak wynika z tresci artykułu - zameldowani). Zatem jakie jest rozwiazanie tej sytuacji? Może ktoś odpowie, a może nawet sam autor artykułu.
0
Wystarczy wczuć się w sytuację tych ludzi. Popatrzeć na to dziecko nie jak na przedmiot, ale np. młodego Polaka. Trochę empatii. I rozwiazanie się znajdzie.
0
Główny najemca zmarł. Jego dług przepadł. A tych ludzi trzeba w tym lokalu zameldować. Proste jak drut.
0
Może to jakieś pomyłki w artykule. Bo wybika z niego, że zameldowano 13 osób w 30 metrowym mieszkaniu. Inne stwierdzenie, że "zameldowalibyśmy sie gdyby mieszkanie nie było zadłużone". O co tu chodzi - kto w mieście odpowiada za takie meldunki. Trzeba chyba zapytać oto pana Prezydenta. Zatem czy kazdy kto chce może sie zameldiować na zamojskim Starym Mieście? To ja też chcę się tam zameldować, a sadzę że chciałoby tysiace bezdomnych. Na miejscu dziennikarzy ten temat bym dalej pociągnął.
0
Co będzie z tym dzieckiem jeśli ta rodzina będzie musiała opuścić mieszkanie? Jeśli nie będą mieli nowego lokalu i pracy (a pewnie tak będzie), to ten maluch trafi do domu dziecka. Jaka tam będzie jego przyszłość? To już lepiej chyba, żeby włądze były bardziej elastyczne i jakoś tym ludziom pomogły. To mieszkanie powinno zostać przy tej rodzinie.
0
Czekam na inicjatywę kościoła katolikowego. Skoro jest takim obrońcą życia niepoczętego to przy okazji może jakieś zainteresowanie tym poczętym...
0
Przykra sytuacja. Trudna do rozwiązania. Bezradność wielu młodych ludzi jest smutna.
0
Gość napisał:
Ludzie czekają latami, pracują, oszczędzają zanim zdecydują się na dziecko, tak aby być w stanie zapewnić mu przyzwoite warunki. A ta rodzinka odwrotnie, najpierw dziecko, a pracy brak, mieszkania brak, bida z nędzą. Trzeba myśleć innymi częściami ciała.
nie przesadzaj.ta pani ma już swoje latka,a dziecko parę miesięcy dopiero.ciekawe tylko,że nic przez całe życie nie zarobili.filantropi jacyś,czy co?
0
Gość napisał:
nie przesadzaj.ta pani ma już swoje latka,a dziecko parę miesięcy dopiero.ciekawe tylko,że nic przez całe życie nie zarobili.filantropi jacyś,czy co?
nie filantropi, ale zwykli młodzi ludzie, którzy nie dostali wyprawki od rodziców...pokaż mi choćby kilka przykładów młodych ludzi w Zamościu, którym rodzice w niczym nie pomogli i którzy nie ukończyli studiów, a mają dobrą i stałą posadkę...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: