Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy z gminy Frampol protestują przeciwko farmie wiatrowej

Utworzony przez krzesimir, 20 stycznia 2010 r. o 09:13 Powrót do artykułu
I krowy przestaną dawać mleko!!! Chłopy ni dajta sie!!! Ja myślę,że protestują ci którzy nie załapali się do tego interesu . Każdy, kto był w Holandii na pewno zauważył na każdym kroku wiatraki . Im nie szkodzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest protetujecie, a jak wam ruskie prad odetna to sami postawicie sobie wiatraczek!, protestowac dalej wszyscy, nic nie robmy w kraju zwłaszcza w Polsce B, protest protest goni, a wiesniak wiesniakiem zostanie, dobrze ze Ci wielcy protestujacy nie wiedza , ze im zywnosc dzisiejsza szkodzi, bo by w ramach protstu przestali ja jesc, i co by bylo, poumierali by z glodu......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prądu nie odetną bo go od nich nie kupujemy, ale jak nie będzie gazu to dopiero zacznie się gorączkowe szukanie źródeł energii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi zacofanie i ciemnota wschodniopolskiego biłgorajskiego chłopa. Niby troszczą się o ekologię (ptaki, pszczoły itp.), a tymczasem większość z nich spuszcza gnój do rzeki, chyłkiem podrzuca śmiecie do lasu, tankują "rolnicze" paliwo do swoich zdezelowanych rzęchów, nie mówiąc już o tym, że pomieszkują sobie w chatach krytych azbestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No kraj ciemnoty normalnie. Elektrownie węglowe - nie, bo dym pył i smród. Elektrownie jądrowe - broń Boże, bo promieniowanie. Elektrownie wodne - nie, bo będą przesiedlenia pod zbiornik, a ojcowizny nie oddam. Elektrownie wiatrowe - nie, bo "Fatalnie wpłynie na nasze zdrowie.". Powinni w takim razie odciąć im prąd, skoro chcą żyć bezpiecznie i zdrowo? Prąd też może zabić, więc lepiej nie ryzykować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qba napisał:
Wychodzi zacofanie i ciemnota wschodniopolskiego biłgorajskiego chłopa. Niby troszczą się o ekologię (ptaki, pszczoły itp.), a tymczasem większość z nich spuszcza gnój do rzeki, chyłkiem podrzuca śmiecie do lasu, tankują "rolnicze" paliwo do swoich zdezelowanych rzęchów, nie mówiąc już o tym, że pomieszkują sobie w chatach krytych azbestem.
Oj tak. Do kompletu każdy ma po 3 telefony komórkowe w domu, antenę telewizyjną na dachu i mikrofalówkę w kuchni, ale jak jakaś sieć komórkowa zechce postawić maszt w gminie to się do drzew poprzykuwają bo PROMIENIOWANIE! Kto ich do tego podkręca? Bo przecież nie wierzę, że cała wieś nagle się tak doedukowała, że stali się znawcami nowoczesnej energetyki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='krzesimir' date='20.01.2010, 09:13:48' post='220539'] I krowy przestaną dawać mleko!!! Chłopy ni dajta sie!!! I kury przestaną się nieść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mleko kwaśnieje bo krasnoludki do niego sikają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qba napisał:
Wychodzi zacofanie i ciemnota wschodniopolskiego biłgorajskiego chłopa. Niby troszczą się o ekologię (ptaki, pszczoły itp.), a tymczasem większość z nich spuszcza gnój do rzeki, chyłkiem podrzuca śmiecie do lasu, tankują "rolnicze" paliwo do swoich zdezelowanych rzęchów, nie mówiąc już o tym, że pomieszkują sobie w chatach krytych azbestem.
Oj prawda prawda.Mieszkam to wiem.Ciemnota przerażająca.Prostactwo i zabobony.Długo jeszcze czekać aż coś się zmieni,choć czasem wątpię i w to kiedy widzę młodych równie ograniczonych jak rodzice w poglądach na świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pierdziele co za Ciemnogród zasrany! ;/ na zachodzie jest tego mega dużo i ludzie sami mają takie przy swoich gospodarstwach i im to jakoś nie szkodzi tylko Wam tak, ale nie ma sie co dziwić to tylko polska B.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnicy z gminy Frampol protestują przeciwko postępowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
I krowy przestaną dawać mleko!!! Chłopy ni dajta sie!!! Ja myślę,że protestują ci którzy nie załapali się do tego interesu . Każdy, kto był w Holandii na pewno zauważył na każdym kroku wiatraki . Im nie szkodzi???
ja też tak myślę, że protestują Ci ,którzy za dzierżawę gruntu pod wiatrak nie będą mieli kasy tylko sąsiad. To jakieś 3-4 tys. euro rocznie. A wieże telefonii komórkowej to im odpowiadają bo każdy rolnik teraz z komórą chodzi na pole. A ile ta ziemia na lubelszczyźnie jest warta za samą dzierżawę obiorą się ludzie kasy i staną na nogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo posądzać o głupotę jakiegoś buraka ze wsi ale we własnym ogródku cisza i spokój ma byc bo jak nie to.... Przyjedzie taki wóz z KRK pomierzy wyrysuje i pojedzie. Chłopy zostaną. Ktoś już może nawet sprzedał działki pod inwestycje i pobuduje się w innej spokojniejszej uzdrowiskowej okolicy. Pozostałych działek już nie będzie łatwo zbyć, bo wiatraki, a kto by chciał przy wiatrakach mieszkać. Ptaki ze strachu pouciekają więc sie guniaków i innego tego typu namnoży. Promieniowanie - a co mają napisać, że chcą kaski. Zainteresowani i tak wiedząi wkalkulowali, zaś reszcie można wcisnąć kit, że odwieczna głupota ludzka która nie ma granic itp. Prąd z wiatrowych jest drogi (a kupować go trzeba - wytyczne takie), nie zawsze duje kiedy jest potrzeba na moc (nadwyżki nie da się łatwo przechować), jak za silno to też nie kręci bo pourywa. Sprawnośc ile łopaty złapią tego wiatru? Ekologia to modny i dotowany temat ale chłopom niestety się nie opłaca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za pieprzenie. Stawiać tego jak najwięcej za wszelką cene..!! Co za wieśniacy tępi.. !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ktoś już napisał, całkowity ciemnogród, jedno z najlepszych ( bo najbardziej ekologicznych źródeł energii) a ci narzekają. Chcą żeby w Polsce było lepiej a przez takich ludzi gówno będzie a nie będzie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powszechnie wiadomo że od wiatraków lęgnie się stonka i zdychają pchły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
machające skrzydła powodują też wysuszenie gleb hahahahahahahahahaahhahaahahahahahahahahahaha rece opadaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co wy na maszty antenowe , czego nie chceta ich. szkodzą. W mieście to tak bardzo delikatni są?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ło bozicku - ja żem ino słyszał ze babom zarasta - no ta wieta co - no i chłopom w zimnie weczory nudno bedzie pod pierzynom - bo co czy otwory to nie dwa - no nie mowiąc ino że krowy siem cielić przestanom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniał dodać ten gostek że powodują jeszcze zanik mózgu, głupotę oraz bezpłodność :/ Wszyscy chcą mieć drogi, stadiony, różnego rodzaju budynki, prąd, wodę ale najlepiej jakby to było na pustyni jak najdalej od czyjegoś domu. Chryste, co za ciemny naród...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...