Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo PO. Pierwsze likwidacja cukrowni w Szczebrzeszynie, teraz POzbawią nas drugiego zakładu w Bodaczowie. Unia Wolnosci, KLD i PO to ci sami ludzie POd róznymi szyldami. Dzięki Donald!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a ja myślałam, że Bolmar nie istnieje...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszystko co się tutaj pisze jest prawdą, ale komu to trzeba? Przecież koniec wszystkiego i wszystkich jest już blisko http://######/site/news048 a my ciągle wątpimy, sprzeczamy się, dyskutujemy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No bardzo fajnie. Ale o co tu strajkować? Ja oddałem 150ton rzepaku i nadal nie mam pieniędzy..Ktoś się przejmuje takimi małymi rolnikami skoro nawet na obsługę dużych dostaw ich nie stać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bo Bolmar nie isnieje, takich oto mamy dziennikarzy "powiedzą co wiedza" a niekoniecznie jest co zgodne z prawdą. Firma obecnie się nazywa Zakłady tłuszczowe w Bodaczowie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
taka mała uwaga.9 sierpnia jeszcze trwa i kasa teoretycznie może przyjść.Pewnie jej nie będzie ale przydała by się poprawność w pisaniu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Spokojnie, na internetowej stronie ZTB http://######ztb.pl/ reklamuje się jako RZETENA FIRMA !!!! poniej certyfikat CERTYFIKAT RZETELNOŚCI Krajowy Rejestr Długów zaświadcza, że: Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie Sp. z o.o. Nadarzyn NIP: 5632078401 na dzień 2011-08-10 r. godzina 15:31 nie posiada żadnych przeterminowanych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów, spełniających warunki określone w Ustawie z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz. U. Nr 81, poz. 530). Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Armii Ludowej 21, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia–Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000169851, NIP 895-17-94-707, kapitał zakładowy 4.000.000 zł, wpłacony w całości.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O co chodzi? Wybraliście taki rząd, POgrążający kraj w szambo, to tak macie! Macie kraj bez fabryk, zakładów, stoczni, kopalń,bez armii! Teraz też idźcie i głosujcie na tych samych. Ale pamiętajcie: KTO ZAGŁOSUJE NA PO i ich program, będzie miał na sumieniu wszystko, co w przyszłości uchwali ta opcja.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy ktoś coś wie nowego w sprawie płatności ZT za rzepak?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: