Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nareszcie ,rzec można,tyle lat durnie od waadzy ,udawali głupich ,czy kompletnych durni(vide komorowski)a bydło z ukrainy pluło Polakom w twarz,ale mam nadzieje koniec z tym
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zycze ci zebys zamiszkal na tym rondzie, ty ofiaro.
0
Zycze ci zebys zamiszkal na tym rondzie, ty ofiaro.
Zabolało?.Naucz się pisać po polsku.Brawo Zamość.
0
nareszcie ,rzec można,tyle lat durnie od waadzy ,udawali głupich ,czy kompletnych durni(vide komorowski)a bydło z ukrainy pluło Polakom w twarz,ale mam nadzieje koniec z tym
No pięknie i kulturalnie... Język iście pisiowaty... Język autora tak powala, że już mało ważne jest, w jakiej sprawie się wpisał.  Oj, lat trzeba będzie, aby podnieść się z tych pisiowych rządów, arogancji, hejterstwa, agresji...
0
za ruch na drogach,rondach,światłach w zamościu mam nadzieje,ze ktoś niedługo pójdzie siedzieć! tak źle jak w tej miejscowości nie jeździ sie nigdzie w polsce... jak możecie na to pozwalać?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: