Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nareszcie ,rzec można,tyle lat durnie od waadzy ,udawali głupich ,czy kompletnych durni(vide komorowski)a bydło z ukrainy pluło Polakom w twarz,ale mam nadzieje koniec z tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zycze ci zebys zamiszkal na tym rondzie, ty ofiaro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zycze ci zebys zamiszkal na tym rondzie, ty ofiaro.
Zabolało?.Naucz się pisać po polsku.Brawo Zamość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie ,rzec można,tyle lat durnie od waadzy ,udawali głupich ,czy kompletnych durni(vide komorowski)a bydło z ukrainy pluło Polakom w twarz,ale mam nadzieje koniec z tym
No pięknie i kulturalnie... Język iście pisiowaty... Język autora tak powala, że już mało ważne jest, w jakiej sprawie się wpisał.  Oj, lat trzeba będzie, aby podnieść się z tych pisiowych rządów, arogancji, hejterstwa, agresji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za ruch na drogach,rondach,światłach w zamościu mam nadzieje,ze ktoś niedługo pójdzie siedzieć! tak źle jak w tej miejscowości nie jeździ sie nigdzie w polsce... jak możecie na to pozwalać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...