Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rowerzysta wyjął nóż i dźgnął 25-latka. Potem go gonił

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 września 2016 o 13:54 Powrót do artykułu
Coraz więcej jest agresywnych, aroganckich, złośliwych i roszczeniowych rowerzystów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgadzam się.Nie wspominając o "banałach"typu uszkadzanie lusterek.Potem zwiewają i udają że nie wiedza o co chodzi.Sama tego doświadczyłam.Nie są karani i stąd te zachowania.
0
Na chodnikach panują rowerzyści , pytam się Policji gdzie mają chodzić piesi .
0
Wprowadzić OC dla rowerzystów w końcu mają się za normalnych uczestników ruchu.
0
użytkownik niezarejestrowany napisał:
coraz więcej jest agresywnych, aroganckich, złośliwych  i roszczeniowych rowerzystów
a mnie własnie dzisiaj jako ju ż leciwej babci bo 58 lat za przeproszeniem młoda *** (ok. 26 lat) wymusiła pierwszenstwo i przed samym za przeproszeniem nosem wymijając mnie skręciła prze demną gdzie pomimo wolnego jechania z tzw. nogi na nogę musiałam skręcić w tą uliczkę chociaż jechałam  prosto bo inaczej bym uderzyla w jej samochód, gdzie z tyłu siedziało k. 2 letnie dziecko w foteliku, nie wytrzymałam podeszłam do niej i podniesionym tonem ją opitoliłam a  ona rozmawiając przez telefon nawet nie  zareagowała, więc każałam jej skończyć rozmowe bo inaczej dzwonię po policje. nic się akurat nie stalo bo jechałam bardzo wolno i na rowerze, a gdyby była inna sytuacja to kraksa murowana. także przestańcie pitolić, że to rowerzyści sa aroganccy.
0
bydlo korzysta z różnych  środków przemieszczania, samochodów również 
0
Dać mu młot i do kamieniołomów,tam się wyżyje ! Jak wyrobi normę to na koniec dnia butelkę wody i pół bochenka chleba !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: