Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten wilk jest piękny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ten artykuł to prośba do "ekologów", żeby przyjechali na miejsce i zrobili pikietę przeciwko nietolerancyjnemu zagryzaniu zwierząt przez wilki. dzięki pikiecie może się wilki zastanowią, że zagryzanie innych zwierząt jest wbrew prawom człowieka i zasadom demokracji socjalistycznej.
0
wieśniaki won przeprowadzać się do miast, jak się wilczki nie podobają.
0
ZGŁOŚCIE TO DO RADOSŁAWA SIKORSKIEGO ON JEST SPECJALISTĄ W DOŻYNANIU WATAH.....JUŻ TO UDOWODNIŁ.(PO)LECAM
0
To, że wilki podchodzą pod domy może świadczyć jedynie o małej ilości dzikiej zwierzyny w lasach. Ludzie zagarnęli dla siebie tereny, wycięli drzewa, pasjonaci mordowania zwierząt dla relaksu niby w imię utrzymania właściwej ilości zwierząt leśnych, wybili większość zwierzyny, więc wilki chcąc się wyżywić idą tam, gdzie czują jedzenie. Jeszcze trochę pozostaną głównie ludzie i ich modyfikowane genetycznie zwierzęta hodowlane. Kiedyś bez ekologów robiących jedynie szum wobec własnej osoby przyroda wszystko sobie doskonale regulowała, ale człowiek, któremu zawsze mało naruszył równowagę w przyrodzie i jest jak jest. Podobnie i w miastach, gdzie zabija się bezmyślnie koty, tępi ptaki pozostanie jedynie robactwo, beton i oczywiście "wspaniali" ludzie. Może wówczas człowiek pójdzie po rozum do głowy. Tylko czy nie będzie za późno. Już dzisiaj jest problem z zobaczeniem wróbla, a było ich zawsze "pod dostatkiem".
Ostatnio edytowany 12 listopada 2010 o 21:35
0
wieśniakiem to możysz byc ty mx, a przepraszam zapomniałem, przecież jesteś największym wieśniakiem w swoim mieście...
0
Monika popieram Człowiek musi wszędzie wepchać swoje zachłanne łapska i wiele rzeczy zepsuć zanim się czegoś nauczy. Kiedyś zające i bażanty, kuropatwy uciekały z naszej działki za każdym razem kiedy przyjeżdżaliśmy. Teraz już nie.
0
Monika napisał:
To, że wilki podchodzą pod domy może świadczyć jedynie o małej ilości dzikiej zwierzyny w lasach. Ludzie zagarnęli dla siebie tereny, wycięli drzewa, pasjonaci mordowania zwierząt dla relaksu niby w imię utrzymania właściwej ilości zwierząt leśnych, wybili większość zwierzyny, więc wilki chcąc się wyżywić idą tam, gdzie czują jedzenie. Jeszcze trochę pozostaną głównie ludzie i ich modyfikowane genetycznie zwierzęta hodowlane. Kiedyś bez ekologów robiących jedynie szum wobec własnej osoby przyroda wszystko sobie doskonale regulowała, ale człowiek, któremu zawsze mało naruszył równowagę w przyrodzie i jest jak jest. Podobnie i w miastach, gdzie zabija się bezmyślnie koty, tępi ptaki pozostanie jedynie robactwo, beton i oczywiście "wspaniali" ludzie. Może wówczas człowiek pójdzie po rozum do głowy. Tylko czy nie będzie za późno. Już dzisiaj jest problem z zobaczeniem wróbla, a było ich zawsze "pod dostatkiem".
Już nie tylko :zające,wroble,kuropatwy stają się bezpłodne ale iludzi zaczyna dotykać ten problem . Randapy zaopatrzone napisem biodegradowalny,broń z celownikami optycznymi i noktawizorami,kukurydza modyfikowana. Prostackie cywilizacje same się wykończą.Jakby to nie było można produkować mniej ale solidnych rzeczy tylko toksyczną chińszcyzne sprowadzamy.Człowiek już nie musi brzmieć dumnie aby tylko dobrze się wpisywał jako pozytywny"zasób ludzki". To znaczy sam nie myślal,ulegal narzuconym modom i naśladował celebrytów. Snobistyczne prostactwo zawładnęło światem. Ogólny JACYKOWIZM,DODYZM I BIEDRONIZM SĄ IDENTYCZNYM ZAGROŻENIEM TEGO ŚWIATA JAK BROŃ ATOMOWA....przekonacie się i to wkrótce.
0
Monika napisał:
Ty ale doprecyzuj o którego wróbla Ci chodzi, bo jak o Heńka to rano go jeszcze widziałem.
0
Kilka porządnych psów załatwiłoby sprawę. Najlepiej wilkodławy - owczarki środkowoazjatyckie i kaukaskie. Wilki szybko by zrezygnowały z podchodzenia do takich posesji.
0
kassander napisał:
Kilka porządnych psów załatwiłoby sprawę. Najlepiej wilkodławy - owczarki środkowoazjatyckie i kaukaskie. Wilki szybko by zrezygnowały z podchodzenia do takich posesji.
Twoja stara wie,że urodziła głupka ? W czymś ci chłopku wilki przeszkadzają ?
0
doSTYX Nie będę się zniżał do twojego poziomu i komentował wyzwisk pod adresem mojej Bogu ducha winnej matki i mnie. Tak się składa że zaproponowałem na tym forum takie rozwiązanie, dlatego że interesuję się psami i wilkami i leży mi na sercu dobro jednych i drugich. Sposób który zaproponowałem jest stosowany właśnie dlatego żeby nie trzeba było wilków odstrzeliwać jak to dzieję się dosyć często między innymi w Polsce, a jedynie w celu ich odstraszania od domostw. Ty jednak od razu musiałeś się napiąć i pokazać swoją "kulturę", udało ci się, twoi rodzice pewnie pękają z dumy, przekaż im moje gratulacje.
0
z danych RPN w roku 2010 było 9 wilków i one tak teroryzują wioski koło Krasnobrodu
0
Według mnie najłatwiej tę sprawę załatwiły by psy rasy POLSKI OWCZAREK PODHALAŃSKI, OWCZAREK JUGOSŁOWIAŃSKI (SARPLANINAC), WILKODŁAW KAUKASKI (TOBIET). Psy tych ras są szczególnie agresywne, w stosunku do wilków, a nawet do psów w wyglądzie podobnym do wilka, więc wilk gdyby wszedł na ich terytorium to by skończył swój żywot.
0
Jeżeli wilk chodzi po lesie, to niech sobie chodzi. Jeżeli pcha się na posesję, to powinien być potraktowany porcją ołowiu.
0
wilki nie rozumieja slowa granica lasu a czyjes podwórko, sa glodne to wychodza i poluja na terenach, ktore kiedys byly ich, zanim czlowiek sobie je zagarnal. To tobie drogi heniu nalezy sie olowiana kulka... !!! dzikie zwierze tez zyje, potrzebuje pozywienia  i terenow lownych, a ze tacy jak ty im to zabieraja to sa tego efekty. 
0
Człowiek też żyje, też potrzebuje pożywienia i terenów, zwłaszcza uprawnych, na których ciężko pracuje, żeby wyżywić między innymi takich mędrców jak "do henio".
0
to mi się podoba poniewarz zanczy że nie mamy zniszczonego klimatu i nie morzna ich zabijać bo są pod ochroną cieszy mnie ta wiadomość że mamy takie zwierzęta :)
0
to bujda, wilków nie należy się bać, na roztczu prawie ich nie ma, głupie pismaki
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: