Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rusza budowa obwodnicy Frampola

Utworzony przez niele, 17 marca 2011 r. o 22:09 Powrót do artykułu
jak można budować tyle kmów w taki szmat czasu co jest !!!! i to jeszcze 33 mln zl??? pewnie zaraz do remontu będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obwodnica frampola? przecież to nawet nie ma praw miejskich, w życiu tam korków nie widziałem. Według mnie wyrzucenie pieniędzy w błoto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@franek Życzę, by pod Twoim domem był takich ruch jak na przelotówce we Frampolu. Korków nie będzie, więc TIRy rozjeżdżające ulice, ciągły hałas i wstrząsy nie powinny Ci przeszkadzać. Podobnie jak czekanie 10 minut by przejść na drugą stronę ulicy , czy to, że Twoje dziecko potrąci samochód. I nawet kask, odblaski i kamizelka nie pomogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
franek napisał:
obwodnica frampola? przecież to nawet nie ma praw miejskich, w życiu tam korków nie widziałem. Według mnie wyrzucenie pieniędzy w błoto
marna prowokacja i to tak z samego rana! a Ty franeczku niby skąd się wywodzisz, żeś takie panisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego obwodnica Hrubieszowa musi mieć tyle 9,3 km? Czy nie można zmniejszyć o połowę jak w przypadku Frampola? Przecież miasto nie jest takie duże jak się wydaje. Jeszcze Tomaszów Lub. czeka na obwodnicę u nich na pewno by się przydała obwodnica. Jestem z Zamościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Już wycinają drzewa" - a gdzie jest nadzór nad ochroną przyrody; przecież od 1.03.2011 robić tego nie wolno bo jest okres lęgowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frampol gdzie to wogle jest ?? na obwodnice wiosek to kase przeznaczają a żeby zrobić długo oczekiwaną obwodnoce w Tomaszowie Lubelskim w zdłuż dk 17 to niee nie mają kasy... według mnie obwodnica Frampola to pieniądze wywalone w błoto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...