Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszyła budowa Galerii Twierdza w Zamościu

Utworzony przez dziąsło, 25 maja 2010 r. o 17:01 Powrót do artykułu
ciekaw jestem co Miasto wywalczyło dając pozwolenie na tą inwestycję. Gdyby miało jaja to w umowie znalazłby się zapisek np. Rank Progress zobowiązuje się do sponsoringu lokalnego sportu, sportowcy reklamują na swojej odzieży centrum handlowe... itp itd ale tu trzeba jednak jaj, mże się mylę i je ma, oby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziąsło .Jak Hetman chce sponsora to niech zabiega o niego , a nie czeka aż Zamojski wszystko im wyłoży na tacy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos wie jakie beda marki, bo podanych jest zaldwie kilka, a stoisk jest ponad 80, moze jakies rozmieszczenie z nazwami sklpow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisza, ze powstanie 1000 nowy miejsc pracy. Ale jakiej? Pisza,ze wszystkie stanowiska kierownicze maja juz obsadzone swoimi ludzmi,a te 1000 osob to beda sprzedawcy, sprzataczki, parkingowi i ochroniarze.... No po prostu super!!! Zyc nie umierac!!! Mieszkam w Zamosciu od urodzenia (mam 30 lat) i wczesniej wiazalem z tym miastem przyszlosc, ale teraz sie tego miasta po prostu wstydze!!! Skonczylem dobre studia, ale Zamosc nie oferuje mi kompletnie NIC interesujacego. Urzad "pracy" - to chyba dobre okreslenie - nie jest w stanie zaoferowac absolutnie zadnych ofert, jako pracowniki umyslowy!!! Zreszta polowa ogloszen jest nieprawdziwa... ...ale w "Twierdzy" prace znajdzie 1000 osob.... Gratuluje Szanownemu Panu Prezydentowi!!! Brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miki Miki, bo Ci się spełni...albo to zaklniesz. Galeria to pierwszy przestanek ze wschodu na zachód od granicy Pamiętaj o tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...