Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ryszard Szeląg odwołany z funkcji dyrektora pogotowia

Utworzony przez Edzio, 1 lipca 2009 r. o 18:40 Powrót do artykułu
pracownik napisał:
dajcie już spokój rodzinie Pana Arka. Ludzie ploty opowiadają a Wy w to wierzycie Każdy ma swój dom i swoje problemy wiec lepiej zajmijcie się swoimi sprawami a nie plotkami
TO JOŁOPY ONI TEGO NIE ZROZUMIEJĄ,TYLE MOGĄ, MAM NADZIEJE ŻE CZAS POPLECZNIKÓW I KONFIDENTÓW PANA RYSZADA S. SIĘ NA DOBRE SKOŃCZY ORAZ ,ŻE TA SITWA SIĘ SKOŃCZY A TAKŻE ŻE W KONCU PERSONEL DZIAŁALNOŚCI PODSTAWOWEJ ZOSTANIE WŁAŚCIWIE TRAKTOWANY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałeś dodać przez firmę FALCK,a pozatym sam jesteś jełop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ZGADZAM SIĘ ZNIM,MAJĄ CO NIE KTÓRZY KRÓTKĄ PAMIĘĆ
Drogi kolego podszywający się za Macieja R. Wszyscy w Biłgoraju wiedzą, kim jesteś. Obrzuciłeś błotem dyrektora, kierowników,administracje oraz kolegów, z którymi przebywasz. Za kogo ty się uważasz? Zapomniałeś, kto cię zatrudnił, kto ci dał niezłe pobory?! Tylko współczuć wszystkim, którzy pracują z tobą na twojej podstacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może w końcu zastępca dyrektora dr Bez weżmie się do pracy, bo nic przez te lata nie zrobił nawet jednego zebrania nie zorganizował ! Robi tylko dobre wrażenie, przyjdzie posiedzi ze dwie godziny i juz go nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik napisał:
Drogi kolego podszywający się za Macieja R. Wszyscy w Biłgoraju wiedzą, kim jesteś. Obrzuciłeś błotem dyrektora, kierowników,administracje oraz kolegów, z którymi przebywasz. Za kogo ty się uważasz? Zapomniałeś, kto cię zatrudnił, kto ci dał niezłe pobory?! Tylko współczuć wszystkim, którzy pracują z tobą na twojej podstacji.
Maciej R. - Odnosząc sie do cytatu. Ja juz nie pracuje w "Pogotowiu Biłgoraj". Znam waszą mentalność zawsze sukacie winnwgo, od 3 lat Pracuje dla FALCK Medycyna. Spotykam sie z byłymi k...i z Tutejszej stacji. Umiem słuchac i obserwować. O swoich kłopotach Kierowcy za dużo mówili w szkole, w baże ,na placu stacji. Wszędzie macie życzliwych. Tomasz S z dużo mówi w Straży i w koło sie chalił co to on z dyrektorem Ryszardem S. nie robił. Tak wrobiłem w to Macka R. i Janusza D. Bo nikt ich nie lubi w Biłgoraju. było łatwo was zkłócić. Teraz szukacie igły w stogu siana. Kto to jest ten Maciej R. Źle że operowałem nazwiskami. Za to wszystkich wymienionych z nazwiska i imienia przepraszam. Zato juz pokutuje. A pęsje mam na poziomie 2000-2500 i płaci mi FALCK Medycyna . Wasz dyrektor za dużo kręcił. Właśnie on mnie zwolnił bo nie pasowałem do wizji pogotowia. Ale omnie juz nie usłyszycie osiągnołem co chciałem. Zkłuciłem was i zasiałem ziarno podejrzeń. Teraz wasza kolej na wnioski. Wszyscy za dużo mówimy zwłaszcza po Alkocholu. Wśród was są podziały pokazała to ostatnia impreza w Krasnobrodzie, widziałem jak wyglada integracja. a fora sa po to by wyrażać swoją opinie a wy je potraktowaliście jak rachunek sumienia. Jak dowalic to z grubej rury a potem czekac na odzew i załatwiać swoje porachunki z kolegami z przcy. Dałem wam co chcieliście. Dziekuje za uwage.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś zakłamany do szpiku kości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co najwyrzej się zesrałes.Widać kto w tym macza palce. Pokazałeś swoje chamskie i świńskie oblicze,zrównać z błotem wszystkich abym ja był na górze. Brawa dla pana szeląga że wypiepszył tą szumowine z roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi kolego masz czelność obrażać ludzi pisząc w ten sposób nie masz za grosz odwagi cywilnej, łatwo jest pisać paszkwile niż powiedzieć te słowa, których użyłeś wobec ludzi, którym nie jednokrotnie podawałeś dłoń witając się. Spójrz w lustro i oceń teraz samego siebie, jeżeli uważasz się za tak prawego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On nie został zwolniony, pracuje od roku na jednej z podstacji biłgorajskich, próbuje się teraz maskować, jest na k.....!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mu ku...podziękować.Tylko tak by do końca życia pamiętał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie w końcu co to za sk........syn!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='8.07.2009, 11:17:32' post='148259'] On nie został zwolniony, pracuje od roku na jednej z podstacji biłgorajskich, próbuje się teraz maskować, jest na k.. Nadal macie nadzieje że wiecie Kim jestem. Teraz wy oskarżacie innych i na tym nam zależy abyście sie żarli. Łatwiej będzie was przejąc. Macie w swoich szeregach Prywatnego Detektywa niech działa. Aty co piszesz ten cytat tak samo jak ja oskarżasz i motasz wiem że nie lubisz kontraktowych. a w szczegulności Janusza D. Słyszałem jak żucałeś podejrzenia na niego. Jak na placu obrabiacie mu d*** to jedst wszystko ok. jak on jest to mu reke podajesz, jak trzeba to na niego wine zwalacie i tak trzymać. oto mi chodziło abyście mieli kozła ofiarnego .On ma specficzny głos, nie umie trzymać jezyka za zębami za dużo mówi. troche upiększa. ale taki jego urok. A ja słucham i manipuluje. taka mam prace. nie lubie tego ale w Warszawie zycie kosztuje. Audi też coraż więcej pali. Dajcie sobie spokuj. czy to coś da jak podam nazwisko i imię.nazywam sie Maciej Romanowski jestem cichym obserwatorem - tak pracowałem w Zamości do 1997r. a potem zostałem zwolniony za coś czego nie zrobiłem teraz mam okazje sie zemścić. Falck daje taka możliwość. A co do Janusza D. to macie racje nie pasuje do was. On jest inny w pozytywnym sęsie jak sie zagalopuje w rozmowie to powie za dużo a potem nie wie jak z tego wybrnąć. Taki wiejski Głupek z duż gębą. On się wcześniej czy puźniej zwolni taki już człowiek. Nie umie walczyć. a wy bedziecie mieli swojego Kozła ofiarnego. Juz jesteście podzieleni a to żle rokuje dla waszej firmy. My mamy osiągniety cel. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OŚWIADCZAM - NIE MAM I NIE MIAŁEM ZADNYCH POWIĄZAŃ Z LOGINEM MACIEJ R. - NIE WIEM KTO TO JET - NIE WYPOWIADAM SIE NA TEMATY ZAMIESZCZONE W TYM FORUM - NIE CHCE BYĆ KOJARZONY Z TĄ OSOBĄ ORAZ TREŚCIAMI PRZE NIĄ ZAMIESZCZANYMI - PROSZĘ O WSTRZYMANIE SIE OD KOMENTARZY CO DO MOJEJ OSOBY PROSZĘ UPRZEJMIE O NIE MIESZANIA MOJEGO NAZWISKA W WEWNĘTRZNE KONFLIKTY W RSPRiTS w BIŁGORAJU WIEM IŻ MOJA OSOBA JEST NIE LUBIANA W RSPRiTS w BIŁGORAJU OBRAZANIE MNIE W ARTKULE UDARZA W MOJA OSOBE, W MOJĄ RODZINĘ ORAZ DYSKREDYTUJE W OCZACH KOLEGÓW I DYREKCJI. RZUCA TO ZŁY CIEŃ NA MOJĄ PRACE ZAWODOWĄ. OSOBY KTÓRE MAJĄ ZASTRZEŻENIA CO DO MOJEJ OSOBY PROSZE O SZCZERĄ ROZMOWĘ W 4 OCZY TAK ZGADZA SIE ZA DUŻO MÓWIE I MAM POCZUCIE ODPOWIEDZIALNOŚCI ŻE GDZIEŚ COŚ KIEDYŚ CHLAPNOŁEM W NIEODPOWIEDNIM MIEJSCU I CZASIE. Z CO KOLEGÓW PRZEPRASZAM OSTATNI BYŁEM WYPYTYWANE NA TEMAT STOSUNKÓW INTERPERSONALNYCH W ZAKŁADIE PRACY ORAZ O NASTROJE PO ODWOŁANIU DYREKTORA PROSZĘ O ZROZUMIENIE MAM ŻONE W CIĄŻY, CZYTAJĄC TE TEKSTY DENERWUJE SIĘ Ratownik Medyczny Janusz Dziurian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego podajesz się przez cały czas za kogoś innego, przytaczasz fakty o których nie miał byś zielonego pojęcia pracując do 97 roku jesteś z frustrowanym, rozżalonym człowiekiem, któremu nigdy w życiu nic nie wyszło, a jeśli sadzisz, że się żremy między sobą to masz bardzo nie aktualne informacje lepiej zmień informatora. Gorące pozdrowienia i najszczersze życzenia. Mirek :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu,ja bynajmniej nie zauważyłem pana nazwiska w jakichkolwiek postach,pan sam reaguje na nie. Kto czyta to forum sam wyciąga wnioski dla siebie. Pozdrawiam;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kolego podajesz się przez cały czas za kogoś innego, przytaczasz fakty o których nie miał byś zielonego pojęcia pracując do 97 roku jesteś z frustrowanym, rozżalonym człowiekiem, któremu nigdy w życiu nic nie wyszło, a jeśli sadzisz, że się żremy między sobą to masz bardzo nie aktualne informacje lepiej zmień informatora. Gorące pozdrowienia i najszczersze życzenia. Mirek :-)
Znam to wszystko od podszewki mimo że nie oracyjw 12 lat to przez kilka lat was kontrolowałem zanim przeszedłem do konkurencji wiem o listach do zwolnienia za Bochnera. tak to naprawde za dużo sie robi szumu wokół was a konkurencja nie śpi. Dziś zapadł Defintywny Koniec Ryszarda S. teraz czas na pdział schedy. Panie Mirku znamy sie nie dod dziś znam pana poglądy i pana sympatie polityczne. Widzę że nadal drążycie temat. to dobrze. My to w Warszawie czytamy i czekamy na dalsze reakcje. a narazie to tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie Januszu,ja bynajmniej nie zauważyłem pana nazwiska w jakichkolwiek postach,pan sam reaguje na nie. Kto czyta to forum sam wyciąga wnioski dla siebie. Pozdrawiam;
tak dla wskazania Moje nazwisko pada we wpisach nr 27/ 45 / 52 oraz dwa moje sprostowania. Ja wyciągnołem nauczke za " Dużą Buzie" . Mniej mów, więcej rób a polityke zostaw "Paloktom." Leszek K. Miałó 100 % racji moje gadanie sie na mnie zemści. Dzięki Leszku. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi kolego z całym szacunkiem dla Ciebie i Twojej wątpliwej wiedzy nt pracowników pogotowia i stosunków panujących między nimi wyciągasz zbyt pochopne i błędne wnioski co jest skutkiem Twojego nie doinformowania. Nadmieniam iż w pogotowiu w Biłgoraju pracuje 3 ludzi o imieniu Mirek, akurat jestem tym o którym Wiesz najmniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myslalem ze bilgoraj jest zgrany ale to co wy piszecie jest chore dajcie sobie po razie i wystarczy.madrzejszy niech ustapi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...