Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzeplin: Po sylwestrze spał u babci

Utworzony przez Gość, 2 stycznia 2010 r. o 10:52 Powrót do artykułu
Sukces?? Przypadek. To jak zgłoszę zaginięcie samochodu, bo zapomniałam, że postawiłam na drugim osiedlu pod blokiem koleżanki i policjanci go "odnajdą" to też odtrąbią sukces?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nachlał się w sylwka,do babci było bliżej a rodzina afere robi,przecież on ma 19 lat a nie 15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sukces?? Przypadek. To jak zgłoszę zaginięcie samochodu, bo zapomniałam, że postawiłam na drugim osiedlu pod blokiem koleżanki i policjanci go "odnajdą" to też odtrąbią sukces?
Zauważ, że sukces ten "odtrąbili" dziennikarze a nie policjanci. Zaginięcia kogoś bliskiego nie porównuj natomiast z pozostawieniem gdzieś samochodu. Chyba jest istotna różnica. A swoją drogą za takie zgłoszenie zaginięcia rodzina ta powinna ponieść koszty poszukiwania. Następnym razem zanim zgłoszę zaginięcie, to sprawdzą dokładnie miejsca, w których może być synalek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie deb***e, wy dziennikarze macie nasrane zeby takie bajki pisac do ludzi, ciekawe skąd takie glupoty sie dowiedzieliscie? zadne z tych zdan nie jest prawdziwe a przede wszystkim to nie byl mieszkaniec rzeplina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...