Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd ogłosił upadłość PKS Zamość

Utworzony przez jja, 8 stycznia 2011 r. o 09:30 Powrót do artykułu
pks jest sam sobie winien... gdyby wszystkie autobusy wymienili na busy ,to firma by na 99% nie upadła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie jest wasze pierwsze skojarzenie z PKS? Moje to Autosan H9 obowiązkowo z uchyloną klapą z tyłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pks po kolei beda padać jak muchy a busy kwitną pks to jakaś konkurencja dla busików może niewielka ale jest a tak na własna odpowiedzialność zostaniemy na rynku z busami a oni nic innego nie beda robić tylko ciągnąć z nas kase jeszcze niedawno busiki z LBN do POniatowej to koszt 5 zł w 1 strone 10 zł w obie teraz 6/12 za kilka dni juz 7/14 nie ma biletów ulgowych bo kogo to obchodzi ze człowiek jedzie do szkoły pracy nie ma a łeczna bileciki ulgowe są można ? mozna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MrShillen napisał:
pks po kolei beda padać jak muchy a busy kwitną pks to jakaś konkurencja dla busików może niewielka ale jest a tak na własna odpowiedzialność zostaniemy na rynku z busami a oni nic innego nie beda robić tylko ciągnąć z nas kase jeszcze niedawno busiki z LBN do POniatowej to koszt 5 zł w 1 strone 10 zł w obie teraz 6/12 za kilka dni juz 7/14 nie ma biletów ulgowych bo kogo to obchodzi ze człowiek jedzie do szkoły pracy nie ma a łeczna bileciki ulgowe są można ? mozna
Ja PEKAESAMI nie jeżdżę, bo z mojej miejscowości drożej wychodzi pks'em , a poza tym busami jest o wiele wygodniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli nie będzie konkurencji i cały transport pasażerski przejmą busy to będzie klapa. Już teraz z Kraśnika do Lublina bilet w jedną stronę kosztuje 8zł, bo niby paliwo drogie. Ale jak potanieje paliwo to na pewno ceny biletów nie zmaleją. ps. Na pewno wygoda jazdy nie jest lepsza w busach tylko w autobusach. Najważniejsza kwestia to szybkość. Bo czasami jadąc autobusem z Lublina do Rzeszowa to czas jazdy wynosi 5h a np. taką Galicją Express to 2h. Więc różnica jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko, jakiś biznesmen ze Zwierzyńca go pewnie kupi i powstanie nowa galeria handlowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto wsadził na stanowisko prezesa takiego za przeproszeniem durnia??? widać bardzo mu zależy na losie przedsiębiorstwa. jak nie będize dworca to już nic nie będzie, a z bazy na Sadowej to chyba tylko on sam będize jeździł. Pracownicy: szykujcie taczkę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam prezes i tak swoje wezmie a na tego buca to nawet taczki szkoda, coraz bardziej brakuje mi sily zeby wierzyc w ten kraj, a ten pan bizmesmen ze zwierzynca o ktorym ktos pisal to bylo najlepsze rozwiazanie jesli nie chcieli polaczyc sie z pks wschod jakos ten pan wybudowal calkiem ciekawa firma a tez byl pracownikiem pksu i tak zaraz pewnie ktos napisze ze by wyzyskiwal pracownikow taki i taki jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juh napisał:
Ja PEKAESAMI nie jeżdżę, bo z mojej miejscowości drożej wychodzi pks'em , a poza tym busami jest o wiele wygodniej
A ja PEKAESAMI jeżdżę, bo busy co raz mają wypadki,zginęło już tylu ludzi! PRECZ BUSOM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny w kolejce będzie PKS Biała Podlaska,już ledwie zipie.Jeśli nie zmienią prezesa i głównej księgowej to na 100 PROCENTogosz upado
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedadzą dworzec i ludzie beda czekac pod chmurka na busa, ktore nie sa zadna alternatywa bo sa przepelnione, jezdza szybko i w takich porach jakich chca a nie potrzeba np.rano do szkoły i pracy . Nie powinno sie dopuscic do sprzedazy dworca . Zarzad wojewodztwa nie powinien na to pozwolic. Nie ma strategi transportowej wojewodztwa. Coraz trudniej jest dojechac do kolejnych miejscowosci albo odcina sie je wogole. Busy to wolna amerykanka. Nie gwarantuja bezpiecznego przewozu. Rozklady ukladaja jak chcą , nie ma nigdzie ich rozkladow.Po kolei pada w zamosciu pada pks.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pks Zamość ma być konkurencyjny, jak ma takie wysokie ceny biletów. Np. na trasie Zamość- Rzeszów bilet kosztuje 31,50 zł, jak pks Jarosław na tej samej trasie jeździ o ponad 7 zł taniej. Zgadzam się z którymś z przedmówców że jakby firma w odpowiednim czasie wymieniła większość autobusów na busy, to nie byłoby tej sytuacji. Pozwoliłoby to obniżenie kosztów eksploatacji i tym samym realną konkurencję z busiarzami. Sytuacja w pks Zamość jest efektem wieloletnich zaniedbań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury. Nawet tam gdzie nie ma PKSów busiarze nie mogą windować ostro cen, bo ludzie by im opony poprzebijali. Być może będą podwyżki o 50gr - 1 zł rocznie, ale nie więcej. Na pewno nie bedzie tak że jak PKS upadnie, to cena biletu skoczy z 5 na 10 zł, co najwyżej na 6-7.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiril napisał:
Jeżeli nie będzie konkurencji i cały transport pasażerski przejmą busy to będzie klapa. Już teraz z Kraśnika do Lublina bilet w jedną stronę kosztuje 8zł, bo niby paliwo drogie. Ale jak potanieje paliwo to na pewno ceny biletów nie zmaleją. ps. Na pewno wygoda jazdy nie jest lepsza w busach tylko w autobusach. Najważniejsza kwestia to szybkość. Bo czasami jadąc autobusem z Lublina do Rzeszowa to czas jazdy wynosi 5h a np. taką Galicją Express to 2h. Więc różnica jest.
Busy są o 100 razy wygodniejsze. Ja codziennie dojeżdżam do Zamościa PKSem, bo po pierwsze jest o wiele taniej, a po drugie busy zatrzymują się tylko na nowym mieście. No i mój autobus psuję się miej więcej co dwa dni! Oczywiście dają inny, ale nie zawsze jest on w lepszym stanie. Czasem zastanawiam się czy lepiej usiąść czy stać, bo po godzinie jazdy na rozklekotanym siedzeniu bolą mnie wszystkie kości. Raz wracałam do domu autobusem, bez włączonych świateł. Kierowca wiedział o tym od samego początku (czyli od dworca), poinformował o tym swoich przełożonych, ale mimo to musiał kontynuować trasę. Oczywiście busy też nie są do końca w porządku, a może raczej busiarze, którzy biorą do busa tyle ludzi ile się zmieści, a jak się nie mieszczą to każą się im podsuwać do tyłu i biorą jeszcze więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
QWERTY napisał:
Busy są o 100 razy wygodniejsze. Ja codziennie dojeżdżam do Zamościa PKSem, bo po pierwsze jest o wiele taniej, a po drugie busy zatrzymują się tylko na nowym mieście. No i mój autobus psuję się miej więcej co dwa dni! Oczywiście dają inny, ale nie zawsze jest on w lepszym stanie. Czasem zastanawiam się czy lepiej usiąść czy stać, bo po godzinie jazdy na rozklekotanym siedzeniu bolą mnie wszystkie kości. Raz wracałam do domu autobusem, bez włączonych świateł. Kierowca wiedział o tym od samego początku (czyli od dworca), poinformował o tym swoich przełożonych, ale mimo to musiał kontynuować trasę. Oczywiście busy też nie są do końca w porządku, a może raczej busiarze, którzy biorą do busa tyle ludzi ile się zmieści, a jak się nie mieszczą to każą się im podsuwać do tyłu i biorą jeszcze więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie pozbędą się pana walewandra to są przegrani a jego machloje są zaje wajne  chodzi o likwidacje bazy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani wice prezes rządzi ale po gastronnomi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kursem z osieczyny do zamościa kierowca prowadzący pojazd jest uprzejmy dla pasażerów dba o klienta i dobrze prezentuje firmą  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na trasie zamość kraków mile widziane są busy , a ten pan który jedzie wymalowanym marcedesem "jestem z zamościa" jest chamski w zachowaniu do pasażera po zatym nie dojeżdża do dworca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...