Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
śmiech na sali, brak mi słów żeby określić kogoś kto dopuścił się takiego czynu........... matki modlą się o zdrowie dla swoich nienarodzinych dzieci, inne nie mogą ich mieć a oddałyby życie za swoje maleństwo a taka k.... zabija.. wyrok adekwatny do czynu.... boże w jakim my kraju żyjemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak mi słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za zabójstwo 3 lata pozbawienia wolności nie wiem czy sie śmiać czy płakać - boże co za kraja co za prawo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dożywocie powinna dostać! bez dwóch zdań!!! zasądzony wyrok jest śmiesznie niski! co to za prawo? to kpina a nie prawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże co za kraj, co za prawo czym różni się dzieciobójstwo od zabójstwa, dlaczego są na to dwa oddzielne artykuły? Czy zabicie dziecka jest mniejszym złem od zabicia dorosłego? Brawo dla POpaprańców z PO którzy nie zagłosowali nad projektem prawa karnego napisanym przez Zbigniewa Ziobro, gdyby nie tusk i jego szubrawcza ekipa wiele dzieci do tej pory by żyło, oni są za to współodpowiedzialni i trzeba to jasno powiedzieć ale niestety również ludzie którzy na nich głosują (POpaprańcy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
morderstwo noworodka -biednej ,maleńkiej i bezbronnej dzieciny przez matkę w tak bestialski sposób ! Nie moge sobie tego wyobrazić i nikt mi nie powie,że to w szoku poporodowym -jest przecież matką już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda normalna kobieta będąc w ciąży odwiedza ginekologa tylko planując morderstwo ukrywa przed światem swój stan-o jakim szoku mowa?Od początku wiedziała że się pozbędzie dziecka.Szkoda że jej ktoś łba nie ukręcił.Jest tyle rodzin które czeka na adopcję.Są miejsca gdzie można zostawić niechciane niemowle- bez problemu po porodzie w szpitalu.Nie ma określenia dla takiej osoby-POTWÓR>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka kolwiek kara więzienia dla tej dziewczyny w jej sytuacji jest jak wybawienie-nie bardzo rozumiem czym różni się morderstwo dziecka od zamordowania dorosłego człowieka ito jedynie wq tej sytuacji jest śmiesznePOLSKIE PRAWO!!!!znając sytuację życiową tej dziweczyny -karę ponosiła przez całe życie z matką, która znęcając się nad rodziną psychicznie i fizycznie zrobiła w jej głowie olbrzymią luke-która w efekcie mogła doprowadzic do szoku. Takie jest moje zdanie-ona ma przeciez 3 letniego syna więc instynkt maciezynski na pewno takze posiada. Jednak czy taki porud, dokonanie takiej zbrodni i wyrzycenie reklamówki do pierwszego lepszego śmietnika możecie nazwac premedytacją??Ja nazywam to panicznym strachem-nie sądze by doszła do siebie kiedykolwiek po tym.Więc może skoro została już publicznie potępiona, każdy wydał jakiś tam swój wyrok, swoją ocenę, ludzie tak IDEALNI wytykają ją palcami-poprostu dajcie jej już spokojnie życ. Człowiek w obliczu zderzenia się z rzeczywistością-gdzie nie może liczyc na nikogo, wstyd kim był ojciec tej dziewczynki totalne zero wsparcia w najbliższej rodzinie-ciekawe co każdy z was zrobił by na jej miejscu. Za pewne jedna by urodziła kochała itd, inna by oddała do adopcji, inna zostawiła w szpitalu-miała 1000000 wyjść-coś sprawiło ze wybrała najgorsze-z tym czyms musi zyc wiec dajcie jej spokój i popatrzcie sie na siebie. nie rzycze nikomu znalesc się w takiej sytuacji!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jaka kolwiek kara więzienia dla tej dziewczyny w jej sytuacji jest jak wybawienie-nie bardzo rozumiem czym różni się morderstwo dziecka od zamordowania dorosłego człowieka ito jedynie wq tej sytuacji jest śmiesznePOLSKIE PRAWO!!!!znając sytuację życiową tej dziweczyny -karę ponosiła przez całe życie z matką, która znęcając się nad rodziną psychicznie i fizycznie zrobiła w jej głowie olbrzymią luke-która w efekcie mogła doprowadzic do szoku. Takie jest moje zdanie-ona ma przeciez 3 letniego syna więc instynkt maciezynski na pewno takze posiada. Jednak czy taki porud, dokonanie takiej zbrodni i wyrzycenie reklamówki do pierwszego lepszego śmietnika możecie nazwac premedytacją??Ja nazywam to panicznym strachem-nie sądze by doszła do siebie kiedykolwiek po tym.Więc może skoro została już publicznie potępiona, każdy wydał jakiś tam swój wyrok, swoją ocenę, ludzie tak IDEALNI wytykają ją palcami-poprostu dajcie jej już spokojnie życ. Człowiek w obliczu zderzenia się z rzeczywistością-gdzie nie może liczyc na nikogo, wstyd kim był ojciec tej dziewczynki totalne zero wsparcia w najbliższej rodzinie-ciekawe co każdy z was zrobił by na jej miejscu. Za pewne jedna by urodziła kochała itd, inna by oddała do adopcji, inna zostawiła w szpitalu-miała 1000000 wyjść-coś sprawiło ze wybrała najgorsze-z tym czyms musi zyc wiec dajcie jej spokój i popatrzcie sie na siebie. nie rzycze nikomu znalesc się w takiej sytuacji!!!!
Niewiem czy można ją bardziej potępic niż kobiety ,jak to się fachowo nazywa usówające ciąże ,to tez jest dziecko istota ludzka. Jak czytam w tej wypowiedzi ta kobieta niemiał żadnego oparcia, w pszeciwienstwie do tak wielu pań kture mając męża dom oraz zaplecze materialne z pelną premedtacja zabijają swoje nienarodzone dzieci,często z blachych pwodow. Ta kobieta ukarała sama siebie na całe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś, kto zna osobiście tego człowieka wie , że to nie żaden szok wszystko, co robiła jej śwadome decyzje doprowadziły ją do tego z czym musi teraz żyć nie piszcie to bzdur o jakimś wątku braku oparcie itd... wiedziała też z kim kładzie się do łóżka !!!! gryzła każdą rękę, która starała się jej udzielić wspoarcia bo jest poprostu wtzuta z ludzkich uczuć !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...