Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
apage satanas..a kyż MENDY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Multikulti, róbta co chceta - i są efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, serio? Naprawdę? Multikulti? Wracajmy pod zabory w takim razie, wtedy było wszystko jasno powiedziane. Skoro wolność wam nie pasuje, pozamykajmy się wszyscy w celach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apage satanas..a kyż MENDY
A kysz,  niedouku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...dzieciaki naczytały się i pragną zaimponować rówieśnikom swoją "wyjątkowością"! Nie usprawiedliwiam tego rodzaju poczynań nawet, jeśli chcą zwrócić uwagę na własne frustracje spowodowane zatrważającą ilością godzin "nauki" tzw. religii!!!  Za wandalizm powinni odpowiadać i być zobowiązanymi do zrekompensowania dokonanych szkód!   Sataniści nie biegają po wsiach i nie niszczą świątków tudzież innych "religijnych" głupotek będących symbolem dorobku zahukanych przez katabasów pokoleń! Własne obrzędy odprawiają w bardzo dostojnych miejscach w sposób wysublimowany bez potrzeby nawiedzania większych lub mniejszych parafii na prowincji .. Najczęściej większe uroczystości lokalizuje się w hotelach konferencyjnych i innych obiektach z klasą oraz na wysokim poziomie. Cała reszta głosząca się Satanistami, to zwykła półpijana hałastra .. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko ludzie z pis-u oni ostatnio są opętani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Magia, czary, seanse spirytystyczne, wróżby – to wszystko może otworzyć furtkę złemu. Te furtki trzeba podomykać – mówił podczas wizyty w parafii w podpiotrkowskich Bujnach ks. dr Jarosław Cielecki, dyrektor Watykańskiego Serwisu Informacyjnego.     Szatan może czynić z ciałem człowieka różne rzeczy, może mówić wieloma językami. Ja miałem takich ludzi opętanych. Chciałbym wtedy tego lekarza mieć obok, kiedy modlę się nad dziewczyną, a jej rośnie brzuch do wielkości 9 miesiąca ciąży. I nagle w jej brzuchu formuje się twarz ludzka i ta twarz rozmawia ze mną (z brzucha). Jeżeli jakiś lekarz chce mi to wytłumaczyć medycznie, to powiem – proszę iść do psychiatry, doktorze. A ja to widziałem. Ks. J. Cielecki: nie wierzyłem w opętania, do czasu… Neapolitanka, mówi do mnie czystą polszczyzną “a teraz powiem ci twój pierwszy grzech, żebyś wiedział…   cd     http://www.epiotrkow.pl/artykul/5,13133,1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Magia, czary, seanse spirytystyczne, wróżby – to wszystko może otworzyć furtkę złemu. Te furtki trzeba podomykać – mówił podczas wizyty w parafii w podpiotrkowskich Bujnach ks. dr Jarosław Cielecki, dyrektor Watykańskiego Serwisu Informacyjnego.     Szatan może czynić z ciałem człowieka różne rzeczy, może mówić wieloma językami. Ja miałem takich ludzi opętanych. Chciałbym wtedy tego lekarza mieć obok, kiedy modlę się nad dziewczyną, a jej rośnie brzuch do wielkości 9 miesiąca ciąży. I nagle w jej brzuchu formuje się twarz ludzka i ta twarz rozmawia ze mną (z brzucha). Jeżeli jakiś lekarz chce mi to wytłumaczyć medycznie, to powiem – proszę iść do psychiatry, doktorze. A ja to widziałem. Ks. J. Cielecki: nie wierzyłem w opętania, do czasu… Neapolitanka, mówi do mnie czystą polszczyzną “a teraz powiem ci twój pierwszy grzech, żebyś wiedział…   cd     http://www.epiotrkow.pl/artykul/5,13133,1
      Wypędzam szatana w imię ChrystusaAutor: ks. Andrzej GrefkowiczCzłowiek opętany przez demony, gdy przekracza próg świątyni, poci się, traci przytomność i ma napady lęku. Nie może patrzeć na święte obrazy. Medalik z Matką Boską wywołuje jego agresję. Parzy go woda święcona. Widzi diabelskie twarze, nękają go obsesyjne myśli. Rozmawiamy z ks. Andrzejem Grefkowiczem – egzorcystą w diecezji warszawsko-praskiej. fragment Wiele osób ma koszmary. Ja też. Ale pewnie nie budzi się pan regularnie w nocy z wrażeniem, że ktoś siedzi na panu i dusi za gardło. Osoby, które do mnie trafiają, opowiadają, że budziły się z koszmarnego snu i w ciemnym pokoju czuły czyjąś obecność, czuły czyjś wzrok na sobie. Mogą pojawić się też poważniejsze znaki działania złego ducha: podmuchy zimna, przesuwanie mebli, otwieranie i zamykanie drzwi. Światło samo zapala się i gaśnie, wskazówki zegara zaczynają obracać się w odwrotną stronę, w domu pojawiają się różne przedmioty, których nigdy wcześniej tam nie było.     cd   http://www.odnowa.jezuici.pl/szum/prowadzenie-spotkainmenu-33/modlitwa-o-uwolnienie-mainmenu-83/300-wypam-szatana-w-imihrystusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ÓŻANIEC EGZORCYZMEM       „Dopóki słowa Apostoła: „Nie dawajcie miejsca diabłu!” nie staną się dla ludzi naszych czasów podstawą katolickiego światopoglądu, dopóki nie zwalczymy nieokiełznanej a modnej wolności wiary, sumienia, słowa i prasy, dopóty nie zbudujemy Królestwa Chrystusowego. Trzeba wpierw wygnać diabła ! Różaniec ma działać w tym kierunku jak wszechstronna, potężna ofensywa przeciwko demonom we wszechświecie. Ma oczyszczać, uwalniać od diabła” (ks.A.Żychliński). Matka Boża Tarnopolska dominikanie Poznań Ten, kto „odmawia różaniec nie daje miejsca szatanowi, aby pracował w jego myślach” (wg św.o.Pio) Ksiądz Bogumił Nowosiadły w artykule pt. „Co wiemy o modlitwie różańcowej do Siedmiu Boleści Matki Bożej ?”zamieszczonym w kwartalniku Apostolstwa Dobrej Śmierci: „Nadzieja i życie” nr 58/2011 m.in. napisał: "Różańcowy egzorcyzm Rozważanie boleści Maryi budzi też w sercach odrazę do grzechu, bowiem osoba medytująca te tajemnice, nabiera śmiałości do czynienia pokuty, łączy się z tajemnicą krzyża, z cierpieniem Jezusa i boleściami Jego Matki. Maryja ukazała ten różaniec jako lekarstwo na negację grzechu we współczesnym świecie. Różaniec jest więc skutecznym środkiem w walce ze złem i szatanem. ...Około 1981 r. ks. Bp Zbigniew Kraszewski opowiedział, iż podczas prywatnej audiencji dla Polaków, Jan Paweł II pochwalił praktykę odmawiania egzorcyzmu Leona XIII. Po chwili jednak wyjął z kieszeni swój różaniec i pokazując obecnym powiedział: Ale przecież to jest egzorcyzm przeciw wszystkim złym duchom, dostępny także dla świeckich. Boska broń Widząc zaskoczenie na twarzach dodał: Żebyście nie mieli wątpliwości, to ja w tej chwili nadaję różańcowi moc egzorcyzmu !... W tym miejscu przypominają się słowa Chrystusa wypowiedziane do Piotra Apostoła: I tobie dam klucze królestwa niebieskiego; cokolwiek zwiążesz na ziemi, będzie związane w niebie, a co rozwiążesz na ziemi, będzie rozwiązane w niebie (Mt 16,19). Papież ustanowił modlitwę różańcową egzorcyzmem, a Maryja potwierdziła to podczas objawień, ukazując tę modlitwę jako skuteczną broń przeciw wszelkiemu złu” („Nadzieja i życie” nr 58/2011). Jak szatan boi się Maryi i Różańca Święty Dominik wypędzając szatana z ciała opętanego, zapytał go: • Którego świętego w niebie boicie się najbardziej i który ma największą władzę nad wami tu, na ziemi ? Przez dłuższy czas szatan nie odpowiadał, aż wreszcie rzekł: Najbardziej boimy się Matki Bożej. Ona ma największą władzę nad nami i Jej należy się na ziemi cześć największa, gdyż jedna Jej modlitwa więcej znaczy niż modlitwy wszystkich świętych razem wziętych. • Jestem zmuszony wyznać – mówił dalej zły duch – że z tych, którzy trwają w nabożeństwie do Maryi i różańca, żaden nie jest potępiony, bo i tym, którzy są w grzechu śmiertelnym, Maryja pozyskuje przed ich śmiercią łaskę szczerej skruchy” („Różaniec nr 3(681) marzec 2009). Świadectwo Dominiki niechaj będzie potwierdzeniem tej prawdy, że szatan rzeczywiście najbardziej boi się Maryi i Różańca. „Jestem mamą trzech chłopców w wieku 5, 8 i 10 lat. Jestem osobą wierzącą i praktykującą regularnie, absolwentką katolickiej uczelni, jednak ani specjalnie nie angażowałam się w życie parafii, ani też nie należałam do żadnej grupy modlitewnej czy wspólnoty... Nigdy nie podważałam istnienia Szatana i jego realnego działania, dlatego wybierałam strategię niedrażnienia bestii, trzymania się na bezpieczną odległość od wszystkiego, co mogłoby sprowokować jakiś bliższy kontakt. Unikałam wszelkiej maści wróżb, horoskopów, wschodnich medytacji, homeopatii. Dbałam o regularną spowiedź i ogólne bycie w stanie łaski... toteż myślałam, że jestem na tyle mała i nieistotna, iż poza kuszeniem, które jest zawsze, mnie zostawi on w spokoju. I tak było do czasu, gdy zdecydowałam się zorganizować wśród znajomych różę różańcową rodziców modlących się wspólnotowo w intencji własnych dzieci. Pomysł ten pojawił się na tyle gwałtownie, że dziś mogę powiedzieć, iż pod natchnieniem. Jeśli miałabym wskazać osobę, która za tym stała, to byłby to św.Józef, patron tamtego dnia i jednocześnie patron naszej róży, gdyż jego to poprosiłam o wsparcie w realizacji tego dzieła. Znamienne było to, że praktycznie od razu zaczęłam działać: sama natychmiast zgłosiłam swoją rodzinę na stronie Różańca Rodziców i rozesłałam wśród wszystkich znanych mi osób wiadomość o chęci powołania naszej własnej róży – dawałam sobie na to miesiąc czasu. Na "efekty" nie musiałam długo czekać. Jakąś godzinę później gwałtownie rozchorował się mój najstarszy syn. Infekcja, jaką wówczas przechodził była tak nietypowa, że zaordynowane antybiotyki nie przynosiły pożądanego rezultatu, co dotychczas nigdy nie miało miejsca. Było to dla nas o tyle kłopotliwe, że niebawem miał przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej i był to czas przygotowań w kościele. Prawie cudem udało się nam we wszystkich tych przygotowaniach uczestniczyć. W dniu próbnej spowiedzi syn czuł się na tyle dobrze, że dałam radę zawieźć go do kościoła. Najgorsze mieliśmy jednak przed sobą. W związku z tym, że miałam poważne problemy z zebraniem 20 osób, pragnących modlić się w naszej róży, postanowiłam ogłosić "nabór" publicznie wśród rodziców i pracowników przedszkola do którego uczęszcza mój najmłodszy syn (przedszkole katolickie prowadzone przez pallotynki). Dwa dni po wywieszeniu ogłoszenia, Zły uderzył na całą naszą rodzinę – zatruliśmy się czadem. W zasadzie ocalił nas cud – przytomność umysłu mojego męża, który zdołał połączyć fakty i praktycznie w ostatniej chwili wezwać pomoc (ja w tym czasie byłam nieprzytomna). Od razu uznałam to szczęśliwe ocalenie za skutek szczególnej opieki i wstawiennictwa Matki Bożej – moje dzieci były już wówczas objęte modlitwą róży św.Huberta, ja zaś na dobre rozpoczęłam tworzenie własnej róży. Jestem pewna, że to dłoń Maryi uratowała nas przed pewną śmiercią. Było to 18 maja, tydzień przed Pierwszą Komunią Świętą moich synów: Kuby i Błażeja. Gdy tylko wiadomość o naszym wypadku dotarła do przedszkola, siostry natychmiast zamówiły Mszę świętą w intencji naszego powrotu do zdrowia. Jak mi później wyznały, nie miały wątpliwości, że to nie był zwyczajny zbieg okoliczności. Ze szpitala wszyscy zostaliśmy wypisani następnego dnia. Bez najmniejszego uszczerbku na zdrowiu. Prawie cud... Prawie ? Wszystk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko taki polski Bill-Laden z siedziba w Bilgoraju. Jego inicjaly to JP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wy kurwa uważacie się za Satanistów?Jesteście tylko brudem które należy zmyć z tej ziemi.Przynosicie wstyd ludziom którzy naprawdę czczą Lucyfera!Jesteście jak zjebane Isis ,jebaną sektą profanatorów pijaków i ćpunów.Mam nadzieję że was dojadą i wam porządnie wpierdolą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apage satanas..a kyż MENDY
Cóż chlej więcej to szybko zdechniesz jak każdy pies!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
satanisci... ta, to OCHRZCZONA WIEJSKA MLODZIEZ kultywujaca tradycje katolicka CHLANIA WODKI urzadzila demolke po pijaku... a ciemnota sra w gacie... buahaha... a teraz ci "satanisci" stosy rozpala, to tez katolicka tradycja :))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beka z moherow :D satanisci, ratuj sie kto moze!!! gromnice w oknach wystawiajta!!! proboszczowi majatki oddajta!!! a kysz szatanisty jedne!!! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli SAKRAMENTALNE PRÓBY W KOŚCIELE NA DRODZE (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:   Dla upamiętnienia XXXV rocznicy powstania SOLIDARNOŚCI =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC poświecił czas i na FACEBOOKU otworzył stronę – wystarczy w w wyszukiwarkę fejsa wpisać: kz nszz solidarnosc organistow (Broń Boże używać „ś”, „ć” i „ó”!!!). Na stronie umieszczane jest całe archiwum związkowe w zakładce „INNE ALBUMY”, znajdują się też aktualizacje pod nazwą „=K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC”, są też materiały video wyświetlające FUNKCJONOWANIE PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA od kuchni (łącznie kilkanaście tysięcy stron w JPG). Archiwum i bieżące oceny związku obejmują okres do dnia 6.XI.2015 r.   https://www.facebook.com/KZ-NSZZ-Solidarnosc-Organistow-678088682294519/?fref=ts   Od 5.XII.2015 r. związek dysponuje nową stroną o nazwie Kz Nszz Solidarnosc Organistow 2 Na tej stronie będą umieszczane bieżące materiały od dnia 7.XI.2015 r..   https://www.facebook.com/Kz-Nszz-Solidarnosc-Organistow-2-1522457921414053/?fref=ts     Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:   kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com   W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.   CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...   Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!   Tylko w grudniu 2015 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):   1) „TYGODNIK OSTROŁĘCKI” z dn. 10.XII.2015 r. w artyKULe: „Ikarus, koksowniki, milicjanci. Odtworzono Warszawę stanu wojennego” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.   2) „DZIENNIK BAŁTYCKI” z dn. 13.XII.2015 r. w artyKULe: „Zdewastowali grób i ukradli czaszkę księdza Gustkowicza w Gdańsku Nowym Porcie [WIDEO,ZDJĘCIA]” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.   3) „GK24.pl” z dn. 13.XII.2015 r. w artyKULe: „Zatańcz tango dla papieża Franciszka oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.         CZARNY BETON jest w swoim ŻYWIOLE (z)BAWIENIA i potwierdzajac polskie Proroctwo lat 1980 – tych „DOROSŁE DZIEMAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT” drze gęby jak OPĘTANY! zarzucając jednoczesnie OPĘTANIE nie tylko DZIECIOM. Świadczy to tylko o NIEDOJRZAŁOŚCI EMOCJONALNEJ i wszelkich innych NIEDOJRZAŁOŚCIACH psycho - społeznych CZARNEGO BETONU – od ponad 2000 lat nie widzą własnego BOSKIEGO OPĘTANIA (z)BAWIENIEM!   Taka jest SIŁA (w)MAWIANIA jednego i tego samego od ponad 2000 lat – LUDZIE są w stanie BIĆ się o (w)MÓWIONE ZNAKI (z)BAWIENIA, a wygodne AXCELENCJE mają je, czyli (w)MAWIANE ZNAKI (z)BAWIENIA głęboko w DooPIE! Ha ha ha... Zwyrodnienie (z)BAWIENIA widać gołym okiem.   Od początku Wszyscy ŚW.(irnięci) wpatrzeni są we własną DooPĘ i też (wy)ŚWIĘCONĄ wszystkich głęboko mając w DooPIE! CZARNY BETON aby pokazać własną GŁUPOTĘ wykorzystuje UZALEŻNIONY Lud Boży do każdej CZARNEJ ROBOTY, a AMINENCJE z księZULAMI zacierają ino rączki jak idzie im (w)MAWIANE (z)BAWIENIE! Głoszone w formie SŁOWA BOŻEGO (w)MAWIANE (z)BAWIENIE dobiega końca i w cyklicznym okresie przygotowań do SZOPKI widać jego kres. Jak długo można pier...niczyć GŁUPOTY (w)MAWIAJĄC, że to DROGA (z)BAWIENIA?   Od momentu zbliżajacych się wyborów parlamentarnych 2015 i walki za wszelką cenę PiS- duchów ZWIĄZEK postawił tezę, że PiS – LAMICI potrzebni są ino DO WYGRANIA wyborów, a później podziela LOS WSZYSTKICH „WALCZĄCYCH O KOŚCIÓŁ AZ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA” (JP 2)!   Już w trwajacej promocji (z)BAWIENIA nagłasnia się POCHODY 3 – KRÓLI. „Święto” zmartwychwstało dzięki byłemu „SOLIDARNOŚCIOWCOWI” i byłemu PREYDENTOWI ŁODZI Jerzemu KROPIWNICLKIEMU – CZARNI SZALEJĄ OPĘTANI BOSKIM (z)BAWIENIEM, a o KROPIWNICKIM panuje (w)MAWIANY ŚWIĘTY SPOKÓJ niczym o ZWIĄZKU! Jednym słowem dostał KOPA W DooPĘ nie dosć, ze od LUDZI to jeszcze od CZARNEJ MAFII, w którą TAK WIERZYŁ! Podobnie funkcjonuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to UPAińcy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demokraci ruszyli do ataku. Manifestacja Im już nie wystarczy. Może w końcu Szkopy przyślą te pancerne tygrysy na gąsiennicach. Kiedyś losem Polaków byli zaniepokojeni politycy CCCP a teraz Szkopy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szatanisci Ukraincy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...