Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Senator spowodował wypadek pod Zamościem? Ranny 6-latek

Utworzony przez drogowy laik, 25 września 2012 o 14:12 Powrót do artykułu
"nie udzilil pierszenstwa przejazdu", coz za dziennikarskie wymysly! Kobieta powinna wiedziec, ze kierowca Audi ma immunitet, a wiec takze i prawo pierszenstwa!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I tak winna jest PO
0
Powinno być nie ustąpił pojazdowi z pierwszeństwem przejazdu - dziennikarze do szkoły
0
ależ mnie wkurzaja takie cwelopolitykopodobne buraki, które uważają że immunitet pozwala na wszystko....
0
Na razie nie mogę tego potwierdzić, bo czynności, które doprowadzą do ustalenia okoliczności tego zdarzenia, są w trakcie – mówi Ewa Pizun, zastępca prokuratura rejonowego w Zamościu. Teraz to prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie - Totalna paranoja jakie oni chca prowadzic sledztwo?! przeciez ten senator jechał droga podporzadkowana, czyli nie ustąpił pierwszenstwa czyli jego wina proste i logiczne a oni beda dochodzenie prowadzic idioci!!!!
0
Przeciez senator sam jest prawem i sprawiedliwoscia co tu ustalac ....
0
Wiesław napisał:
Na razie nie mogę tego potwierdzić, bo czynności, które doprowadzą do ustalenia okoliczności tego zdarzenia, są w trakcie – mówi Ewa Pizun, zastępca prokuratura rejonowego w Zamościu. Teraz to prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie - Totalna paranoja jakie oni chca prowadzic sledztwo?! przeciez ten senator jechał droga podporzadkowana, czyli nie ustąpił pierwszenstwa czyli jego wina proste i logiczne a oni beda dochodzenie prowadzic idioci!!!!
Zawsze pierwszeństwo ma ta droga którą właśnie jedzie IMMUNITET,i nawet jak jest nachlany to i tak ma pierwszeństwo,a sądy i prezesi tych sądów wszyscy wiedzą jakie są.
0
Osoby poszkodowane proszę o kontakt w celu udzielenia pomocy 536-314-577.
0
NO patrzcie jaka ta policja łaskawa tydzień minał a nie przesłuchali świadków i senatora też???
0
mecenas napisał:
Zawsze pierwszeństwo ma ta droga którą właśnie jedzie IMMUNITET,i nawet jak jest nachlany to i tak ma pierwszeństwo,a sądy i prezesi tych sądów wszyscy wiedzą jakie są.
0
a co to za kobieta?
0
No niestety. Zawsze będą równi i równiejsi w tym kraju :/ mam nadzieję, że jednak senator poniesie konsekwencje prawne.
0
Tak bijecie tę pianę, a przecież senator przyznał, że z jego powodu był ten wypadek, przypadek, czy kolizja, że jak będzie trzeba, zrzeknie się immunitetu, że przeprosił tę kobietę. Więc dajcie se siana. A w ogóle facet jest spoko - pomaga materialnie wielu ludziom, organizacjom, dzieciom stypendia, więc odpuśćcie sobie.
0
Telefonu milczą, a my za nie i tak płacimy, ja pier... co za chory kraj.
0
bania napisał:
Telefonu milczą, a my za nie i tak płacimy, ja pier... co za chory kraj.
ŚITWA,ŚITWA,ŚITWA,ŚITWA,ŚITWA. czerwona śitwa.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: