Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pewnie zasnął. Kiedyś często jeździłem na trasie do Niemiec. Od granicy niemieckiej ruscy i Ukraińscy starają się jak najszybciej przejechać Polskę. Są bez snu nawet i 48 godzin. Stąd takie wypadki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Większość ukraińskich busów jeździ tak, zwłaszcza w nocy: http://www.youtube.com/watch?v=TGWy5CtsQhE&context=C4ac2c51ADvjVQa1PpcFNq5n_KcQ1bOBL2XtqwI9EUoqsJUxxn70c= Nasi busiarze nie są gorsi.
0
Co takiego strasznego widzisz w tym filmiku?
0
nie dali kasy na przejściu odstali ponad dobę i tak to się skończyło
0
Ewidentnie aute które chciał wyprzedzić bus na tym filmiku przyspieszyło gdy było wyprzedzane, takich deb***i i przypadków miałem już wiele.
0
Tak, przyspieszył nagle pod górę 40-to tonowy TIR z ładunkiem, tak nagle wyrwał do przodu, pod górę, na podwójnej ciągłej i z zakazem wyprzedzania.
0
aaa napisał:
Tak, przyspieszył nagle pod górę 40-to tonowy TIR z ładunkiem, tak nagle wyrwał do przodu, pod górę, na podwójnej ciągłej i z zakazem wyprzedzania.
Zgoda była podwójna ciągła, a co do TIRa to skąd wiesz, że był załadowany. Jak taka stodoła na kołach jest pusta to bez problemów niejednemu ścigaczowi się nie da, w końcu mają po 400 lub więcej koników.
0
aaa napisał:
Większość ukraińskich busów jeździ tak, zwłaszcza w nocy: http://www.youtube.com/watch?v=TGWy5CtsQhE&context=C4ac2c51ADvjVQa1PpcFNq5n_KcQ1bOBL2XtqwI9EUoqsJUxxn70c= Nasi busiarze nie są gorsi.
filmik jest faktycznie przerazający he he he
0
Jeśli uważasz, że te dwie sytuacje na filmie są OK, to powinienes/powinnas dobrowolnieoddac prawo jasdy, jesli posiadasz. A skąd wiem - bo widziałem tą sytuację.
0
to było przed Chomęciskami Małymi na wzniesieniu podobny zmiadzony pojazd ktos ma zdjecie?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: