Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sitaniec: Suczka \"Małpa\" ugryzła wolontariuszkę

Utworzony przez Adam, 17 lipca 2009 r. o 17:59 Powrót do artykułu
Seb! napisał:
Widzę,że nareszcie Emir się pokazał i jak zwykle sam staje w swojej obronie. Nie będę się rozpisywał bo szkoda mi słów,ale... jesteście lepsi niż kontrole w schronisku. Waszą zasługą jest poprawa stanu zwierząt w schronisku? Gratuluje. Szkoda,że o tym nie napisali. Sami siebie chwalicie i to jest najgrosze. Tylko gadanie,brak dowodów. Niestey wiem,że tylko tyle wam zostało:)
Zostały nam psy i to jest nawazniejsze. I czy bedziecie tutaj wypisywac coraz wieksze oszczerstwa pod adresem Fundacji to niczegom nie zmieni. Mozecie wchodzic na wszystkie fora i pisac, jaki to mało pomga Emir. Ci którzy chcą sie dowiedziec co robimy, nie zmieni.a zdania. Dalej będziemy pomagac zwierzętom, którym dzieje się krzywda. Szkoda tylko, ze znowu schroniskowe pretorianki mało piszą o swojej konkretnej pomocy psom, a tak duzo zle o innych. Na poprawe humoru wklejam link do watku zamojskich szczęciarzy. Moze ucieszy was fakt, ze tyle psów ze schroniska znalazło wspaniałe domy http://www.dogomania.pl/forum/f85/szczesci...roniska-139674/ Na wątek zawitał tez pan sacrum Tyle się biedak opisal na innym zamojskim wątku i nadal ma 1 post. Ciekawe dlaczego?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zych napisał:
Niektóre wolontariuszki nawet wiedzą gdzie kierownictwo mieszka
za bardzo się lubią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
za bardzo się lubią
za duża różnica wieku ale niektórym to nie przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zostały nam psy i to jest nawazniejsze. I czy bedziecie tutaj wypisywac coraz wieksze oszczerstwa pod adresem Fundacji to niczegom nie zmieni. Mozecie wchodzic na wszystkie fora i pisac, jaki to mało pomga Emir. Ci którzy chcą sie dowiedziec co robimy, nie zmieni.a zdania. Dalej będziemy pomagac zwierzętom, którym dzieje się krzywda. Szkoda tylko, ze znowu schroniskowe pretorianki mało piszą o swojej konkretnej pomocy psom, a tak duzo zle o innych. Na poprawe humoru wklejam link do watku zamojskich szczęciarzy. Moze ucieszy was fakt, ze tyle psów ze schroniska znalazło wspaniałe domy http://www.dogomania.pl/forum/f85/szczesci...roniska-139674/ Na wątek zawitał tez pan sacrum Tyle się biedak opisal na innym zamojskim wątku i nadal ma 1 post. Ciekawe dlaczego?!
Dziękujemy pani m.m. za wpis.Dziękujemy za wypisanie zasług i nie trzeba pisać o pomocy psom tak jak to robi fundacja tylko rzeczywiście pomagać. Swoje wątki usunąłem sam.Proszę zapytać pana od strony dogomanii dlaczego zamknął wam dostęp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
za bardzo się lubią
Oj chyba przez kogoś zazdrość przemawia Jeszcze nic straconego!! Może i Tobie kobieto uda się adres poznać, może nawet dojdzie do jakiegoś polubienia albo czegoś więcej? I różnica wieku już nie byłaby tak widoczna.. Trzeba tylko poświęcić troszkę czasu i zadbać o urodę. Może sam puder już nie wystarczy ale są jeszcze operacje plastyczne - jakaś redukcja zmarszczek czy coś w tym stylu Niestety to dość kosztowne rozwiązanie ale przecież zawsze można wziąć fakturę na..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Emir, żaden Łachno. Raz zawiadomiłam Fundację i przyjechali, a do schroniarzy dzwoniłam 3 razy i żaden się nie pokazał, ani Łachno, ani żaden inny łapacz. Czekałam jak głupia na jednego, który obiecał, że przyjedzie obok zakładu szklarskiego przy ul. Wyspiańskiego i nikt nie przyjechał, a wiedzą, gdzie to jest, bo ze stolarni firmy Memento Mori czy jakiejś tam innej pogrzebowej podobno biorą trociny do schroniska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Emir, żaden Łachno. Raz zawiadomiłam Fundację i przyjechali, a do schroniarzy dzwoniłam 3 razy i żaden się nie pokazał, ani Łachno, ani żaden inny łapacz. Czekałam jak głupia na jednego, który obiecał, że przyjedzie obok zakładu szklarskiego przy ul. Wyspiańskiego i nikt nie przyjechał, a wiedzą, gdzie to jest, bo ze stolarni firmy Memento Mori czy jakiejś tam innej pogrzebowej podobno biorą trociny do schroniska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie temu chłopu przeżyć kryzys wieku średniego w spokoju i skończcie z tymi właścicielami gdzies pod pięcioma nikami kryje się jedna zdeterminowana do walki osoba, rządna sensacji której nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właścicielka Saby napisał:
Tylko Emir, żaden Łachno. Raz zawiadomiłam Fundację i przyjechali, a do schroniarzy dzwoniłam 3 razy i żaden się nie pokazał, ani Łachno, ani żaden inny łapacz. Czekałam jak głupia na jednego, który obiecał, że przyjedzie obok zakładu szklarskiego przy ul. Wyspiańskiego i nikt nie przyjechał, a wiedzą, gdzie to jest, bo ze stolarni firmy Memento Mori czy jakiejś tam innej pogrzebowej podobno biorą trociny do schroniska.
Gdybyś babo Sabo zaproponowała im jakąś kasę, to przyjechaliby w pięć minut, a tak jesteś głupia baba i niedomyślna i stałaś pod tą szklarnią, a oni zrobili sobie z ciebie śmichy chichy. Dobrze, że z Emira przyjechali. No, ale już nie ma o czym gadać, bo ten Morus już na pewno jest za tęczowym mostem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emir jest w porzo i dajcie spokój, najważniejsza jest działalność dla zwierzaków, a wzajemne podjazdy kto jak lepiej działa są niepotrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pies na łańcuchu napisał:
Gdybyś babo Sabo zaproponowała im jakąś kasę, to przyjechaliby w pięć minut, a tak jesteś głupia baba i niedomyślna i stałaś pod tą szklarnią, a oni zrobili sobie z ciebie śmichy chichy. Dobrze, że z Emira przyjechali. No, ale już nie ma o czym gadać, bo ten Morus już na pewno jest za tęczowym mostem.
Rozumiem,że widziałeś/aś kiedykolwiek jak ktoś z nich przyjmował pieniądze w innym razie twoje zarzuty są bezpodstawne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Emir jest w porzo i dajcie spokój, najważniejsza jest działalność dla zwierzaków, a wzajemne podjazdy kto jak lepiej działa są niepotrzebne.
Właśnie najważniejsza.Emir niech dalej pcha łapy w budy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mie żadne emiry, łachna i te inne duperele nie interesują. Wiem jedno. Jak by mi jakaś dupencja wlazła na podwórko i wymachiwała pseudo legitką, to sam bym ją ugryzł w ..... Pies dobrze uczynił. Order i dobrą kość w nagrodę dla psa. Howg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mie żadne emiry, łachna i te inne duperele nie interesują. Wiem jedno. Jak by mi jakaś dupencja wlazła na podwórko i wymachiwała pseudo legitką, to sam bym ją ugryzł w ..... Pies dobrze uczynił. Order i dobrą kość w nagrodę dla psa. Howg.
No wiesz, co, jakie duperele, gdybyś był psem takim wyliniałym i zaniedbanym, napewno bym się tobą zajęła i przygarnęła na swoje podwórko. Jak możesz pisać, że cię ten temat nie interesi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
No wiesz, co, jakie duperele, gdybyś był psem takim wyliniałym i zaniedbanym, napewno bym się tobą zajęła i przygarnęła na swoje podwórko. Jak możesz pisać, że cię ten temat nie interesi?
W kloakę nie wchodzę. Przypomnę Ci, że artykuł dotyczy żenującej nieudolności i głupoty Pani Kiełbaski. A dyskusja rozwinęła się w kierunku porachunków rywalizujących ze sobą grup pseudo działaczy. Rozgoniłbym to całe towarzycho na cztery strony świata. Oni kompromitują Nas. Nie rozumiesz tego? Szkoda. A co do przygarnięcia, mogę być Twoim pieskiem. Nie ma sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hau, hau napisał:
W kloakę nie wchodzę. Przypomnę Ci, że artykuł dotyczy żenującej nieudolności i głupoty Pani Kiełbaski. A dyskusja rozwinęła się w kierunku porachunków rywalizujących ze sobą grup pseudo działaczy. Rozgoniłbym to całe towarzycho na cztery strony świata. Oni kompromitują Nas. Nie rozumiesz tego? Szkoda. A co do przygarnięcia, mogę być Twoim pieskiem. Nie ma sprawy.
Mi jakby jakaś laska wlazła na podwórko to nie byłbym szczęśliwy.Pseudo dzialaczka? Jasne jak bez zezwolenia łapy pcha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hau, hau napisał:
W kloakę nie wchodzę. Przypomnę Ci, że artykuł dotyczy żenującej nieudolności i głupoty Pani Kiełbaski. A dyskusja rozwinęła się w kierunku porachunków rywalizujących ze sobą grup pseudo działaczy. Rozgoniłbym to całe towarzycho na cztery strony świata. Oni kompromitują Nas. Nie rozumiesz tego? Szkoda. A co do przygarnięcia, mogę być Twoim pieskiem. Nie ma sprawy.
Dlaczego nazywacie tę panią Kiełbaską? To nieładnie tak się przezywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośćka napisał:
Dlaczego nazywacie tę panią Kiełbaską? To nieładnie tak się przezywać.
A mi się podoba, nie widziałem jej ale do takiej głupoty na pewno pasuje Pani Marto prosze o zdjęcie na DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właścicielka Saby napisał:
Acha, jeszcze jedno. Dzwoniłam trzy razy do schroniska, żeby zabrali Morusa, bo zima się zbliżała i żaden z tych "opiekunów" nie przyjechał, a obiecali, a jakże, że za dwa dni, może w czwartek, a może lada dzień po niedzieli. Dopiero gdy wysłałam mejla do Pani Marty, Emirowcy zareagowali, no, ale stało się inaczej, ciekawe, gdzie ten psina się podział, pewnie tacy jak wy, krytykujący działania Fundacji skopali go, albo zabili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...