Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziadostwo ten dziennik dlaczego pod artykułem oOSP jest zdjęcie strażaków PSP z JRG1 Lublin
Zaloguj się, aby oddać głos
0
cuś druh zalazł za skórę Czytelnikowi a osp to nie salony raczej
0
A odpier***cie sie od człowieka !!! Jak wam sie dupy palą to chłopina na nic nie patrzy tylko zapieprza gasić dupsko. Podziękowalibyście mu a nie się czepiacie. Od razu widać,że komuś sie marzy funkcja i stanowisko. A do roboty chłopku jeden a nie na korytko liczyć. Kurza twarz. Nie tacy jak on i nie na takich stanowiskach tyłki zmoczyli i nawet psy o tym nie szczekały a tu patrz Watergate w Czołkach znaleźli...
0
Jak nie Sadowska to Wójtowicz musi komus zniszczyć zycie.Gdyby tak przyjrzeć się przeszłości osób pracujacych w dziennikuwschodnim też mozna znależć by ciekawe rzeczy...
0
w mojej gminie wójt był skazany prawomocnym wyrokiem i co z tego?? - nadal jest wójtem... - polskie prawo sprzyja takim ludziom wiec nie ma sie co dziwic..
0
Nieposzlakowana opinie i zaświadczenie o iekaralnożści Ludzie obudźcie się, ilu trzeźwych i niekaranych ma trupy na sumieniu? Jeśli kiedyś posłowie wymyślą, że przestępcą jest ten, kto prowadzi pojazd mając powyżej 36,6 celsjusza to też w to uwierzycie?
0
ten artykuł to tylko wynik nudy sąsiadów tego druha z czołek rodziny gienków M.....oni kłócą się z cala wsią i tylko szukają okazji do rozglosu i zeby byly nowe plotki na wsi bo oni tylko tym się zajmują.od pokoleń rodzina druha byla zwiazana z staraża i jak byla potrzeba zostawiał wszystko i biegl na pomoc.Do pani redaktor:proszę zapoznanie sie na naszej wsi z opinia o druhu i obiektywnym opisaniu obecnej sytuacji a nie tylko szukania sansacji na prostej polskiej wsi bo cala wies jest za tym człowiekiem i nie przeszkadza nikomu ze kiedyś tam miał jakiś wyrok i proszę porównać co zrobił druh i jego rodzina bezinteresownie przez pokolania dla wsi a co ten ,,czytelnik'' ...
0
Wpadł mi w ręce ten artykuł i mnie bardzo zirytował:/ Jestem strażakiem w innej jednostce OSP ten artykuł to jakieś szaleństwo, ktoś dał ładną opinię na temat druha, za bardzo nie wychwytuję wątku tego całego artykułu..... Znam tę jednostkę jako świetnych rywali na każdych zawodach OSP. Bardzo często ich gmina: Sitno, Jednostka: Czołki, Sitno Zajmuje czołowe miejsca w rozgrywanych zawodach i wiem że na pewno wielką zasługą ich sukcesu jak i każdej dobrej jednostki jest dobry naczelnik. A śmiało mogę stwierdzić że to dobra, prężna, wciąż rozwijająca się jednostka.
0
Odczepcie się od człowieka. Znam " DRUHA" od wielu lat. To dobry i uczciwy człowiek. Nie można tego powiedzieć o rodzinie M.... to zawistni i beszczelni ludzie. Od kiedy pamietam zawsze byli ze wszystkimi skłóceni, wszyscy sa przeciwko nim. Proponuje przypomnieć sobie jak Pani M.... pracowała w sklepie spożywczym GS w Czolkach. Dobrze nie weszło się do sklepu a już cała wieś wiedziała co kupiłam, o co pytałam i ile zapłaciłam. Dziwnym trafem teraz w tym sklepie pracuje córka pani M....... Ciekawa jestem jakie atuty miała córka M.... iz zatrudniono ją a nie kogoś innego. Reasumując taki artykuł powinien znajeźć swój finał w sądzie. Każdy z nas popełnia błędy ale mówią iż nalepszą "obroną" jest atak. Jeśli sprawa trafi do sądu wiem po której stronie stanąć. Wierzę że cała wieś tez stanie po stronie "druha".
0
TAK TAK TO NUDA M...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: