Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ile ma żądać pacjent , który przez niego został posadzony na wózku inwalidzkim do końca życia .Jest po amputacji jednej nogi,(gdzie przy amputacji widział jak mu obcinał i wrzucał do kosza ), a drugą ma zle złożoną i nie wyprostuje jej .To jest szok bo często słyszę jak mówi ja widziałem jak mi obcinał i wyrzucał . Na jakiej wojnie ta operacja się odbywała?Opisany sposób przeprowadzenia operacji odbywał się zwykle w  warunkach polowych na polu bitwy,a nie współcześnie w szpitalu.Takie operacje zwykle przeprowadzane są w głębokiej narkozie,a co za tym idzie,pacjent nie może widzieć przebiegu operacji.Coś mi się zdaje,że opowiadający jest w stałej narkozie po  nieustawicznym znieczulaniu się "mamrotem".
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się pozbyć pracownika,który nie akceptuje układów personalnych tolerujących "bylejakość",nie poddającego się naciskom "równania do szeregu"?Należy postawić zarzut mobbingu,posiłkując się opiniami wiecznie niezadowolonych ze swojej pracy "nierobów"(dobrze byłoby jeszcze wplątać w to molestowanie podległego personelu),nagłośnić w mediach.To,że później zarzuty nie potwierdzą się,jest  już nieistotne, "smrodek",ku uciesze aranżującego prowokacje,pozostał.I o to,wszystkim kanaliom,chodzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jejku oni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...