Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skazany za sprzedawanie kocich skór (wideo)

Utworzony przez euro, 12 maja 2010 r. o 21:32 Powrót do artykułu
######www.animalfreedom.org/polska/inform...-dla-miesa.html smacznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zwięrzęta służą Człowiekowi.
A skąd taka Mądrość się wzięła? Człowiek to ma o sobie zdecydowanie zbyt wysokie mniemanie. Jako jedyny niszczy miejsce, w którym żyje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie. Koty mają kuwety ( wiesz co to takiego? To taka duża, głęboka miska na odchody) . A w nich żwirek drzewny, zbrylający, ekologiczny, 38zł za 5 litrów. ( ale by było piwa i pryty, nie?) Miejsce psa i kota jest przy człowieku. Niestety, wsiury ( a może wsióry) tego nie pojmują.
Ze wsi to ty jesteś prawdopodobnie i potrzebujesz w swojej kawalerce nieustającego smrodu obory. I pewnie jeszcze lubisz spać z psem Koze sobie jeszcze kup
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla sądu i policji!! mam też nadzieję, że tego pana też ktoś "przypadkowo" postrzeli śrutem... albo solą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ze wsi to ty jesteś prawdopodobnie i potrzebujesz w swojej kawalerce nieustającego smrodu obory. I pewnie jeszcze lubisz spać z psem Koze sobie jeszcze kup
A wiesz co to jest sprzątanie? Pewnie nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pier***ony sadysta co za zjeb, tu wszyscy tak grzecznie piszą niech ktos pomyśli co te kotki przezywały na pewno jak je łapał to nie był dla nich delikatny i jeszcze śmierć kto wie w jakich warunkach może za ogon i łbem o ścianę, nie dobrze mi sie robi jak pomyśle że ktos chwali sąd za taką karę kilka tysięcy zł i odebranie skór, a każda skóra to jedno życie a może i więcej bo nikt nie ma pewności czy np. kotka nie miała kociąt Zastanówcie się czy to jest odpowiednia kara do poniesionego przestępstwa - ja uważam że nie!!!! Dalej bedzie zabijał, jak raz zabił to juz teraz będzie zabijał tak jak złodziej raz ukradnie to 99% kradnie dalej!!!!
Nie ma obawy. Nie pozwolę mu dalej zabijać. Walka z tym typem była długa ale skuteczna - nareszcie nasze władze uznały,że to przestępstwo. Szkoda tylko, że dpiero teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ! Wreszcie sąd pokazał, że rozumie zdanie : zwierze nie jest rzeczą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koty , gołębie są czesto uciążliwymi szkodnikami .Zamieszkują stropodachy , piwnice ciągi wentylacyjne - tworzą poważne zagreożenia epidemiologiczne.Czasem są to zagrożenia dla życia ludzkiego np. zatkana wentylacja . Ich odchody , zwłoki znajdują się w bliskości mieszkań / na stropach , w mieszkanich w przewodach wentylacyjnych. CHYBA PORA POWOŁAĆ STOWARZYSZENIE OFIAR KOTÓW I GOŁĘBI. Nawiedzeni obrońcy zwierzą to szkodniki uniemożliwiające jakiekolwiek działania .Jak by tak paru oszołomów zamknąć z tuzinem kotków w piwnicy mojego domu...Sąd prosimy o wizję lokalną... Sąd widać reprezentował nawiedzonych obrońców kotów. Może to tylko jednak niedojrzałóść w rozumieniu ludzkich potrzb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie !!! To są absurdy! Zabijanie zwierząt to zupełna norma. Czy świń czy kaczek czy innych zwierząt. To że UE narzuca przepisy zabraniające akurat mordowanie kotów i psów to skutek udomowienia tych gatunków i prawdopodobnie posiadania przez pewien % polityków tych zwierząt. Ja NIE WIDZĘ ŻADNEJ RÓŻNICY między koniem a psem - jedno i drugie to zwierzę i różnice co do zabijania są prawie żadne. To jes kolejny fakt jak jesteśmy ograniczani i nasza wolność kurczy się z dnia na dzień. Idąc dalej - ja bym zabronił posiadaczom zwierząt takich jak psy i koty jedzienia mięsa zwierzęcego i pakowałbym ich do pierdla na 5 lat za jedzienie mięsa ))) Macie chorą moralność !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...