Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeęli to prawda co pisze redaktor w artykule Ci policjanci juz dzisiaj powinni dostac dyscypilnarkę!! Ku... co to za tłumaczenie że radiostacja i telefony nie miały zasiegu??? Too kpina!W 21 wieku ci nieudacznicy siedzieli (spali) w samochodzie do rana i czekali na pomoc??? To dla mnie niezrozumiałe!Chyba że kolesiombyło to na rekę z różnych powodów:) Znając życie sprawa ucichnie po kilku dniach a bochaterowie owej nocy bedą dalej ścigać grożnych przestepców po górach dolinach i nieprzejezdnych szlakach! Niech żyje POLSKA POLICJA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman napisał:
Jeęli to prawda co pisze redaktor w artykule Ci policjanci juz dzisiaj powinni dostac dyscypilnarkę!! Ku... co to za tłumaczenie że radiostacja i telefony nie miały zasiegu??? Too kpina!W 21 wieku ci nieudacznicy siedzieli (spali) w samochodzie do rana i czekali na pomoc??? To dla mnie niezrozumiałe!Chyba że kolesiombyło to na rekę z różnych powodów:) Znając życie sprawa ucichnie po kilku dniach a bochaterowie owej nocy bedą dalej ścigać grożnych przestepców po górach dolinach i nieprzejezdnych szlakach! Niech żyje POLSKA POLICJA!
no raczej sprawa byla tak pilna, ze nie bylo czasu na ustawienie dobrego wytlumaczenia paranoja! smiech!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Fijołek ale Pana nakrecili do tej wypowiedzi niech pan znajdzie prawde i napisze dementi nie róbcie sobie kpin z ludzi i podatnikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się że telefon komórkowy nawet nie mając zasięg powinien połączyć się z takimi numerami jak 112 i 997??? Chyba się komuś przysnęło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nachlały sie swinie i poszły spac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...