Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zacznę od cytatu z ustawy prawo o ruchu drogowym: USTAWA z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z dnia 19 sierpnia 1997 r.) Dział I Przepisy ogólne Art. 2. Użyte w ustawie określenia oznaczają: 21) kierowca - osobę uprawnioną do kierowania pojazdem silnikowym, ... A więc zgodnie z przepisami ustawy ten nieszczęśnik nie był niestety kierowcą, był on jedynie kierującym - 20) kierujący - osobę, która kieruje pojazdem lub zespołem pojazdów, a także osobę, która prowadzi kolumnę pieszych, jedzie wierzchem albo pędzi zwierzęta pojedynczo lub w stadzie. Kierował pojazdem bez wymaganych uprawnień, co oznacza domniemanie braku umiejętności. Czynność taka jest wykroczeniem i stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu lądowego. W takim tonie powinna być napisana notatka prasowa - powinna wyraźnie ganić postępowanie denata. z jej treści wynika, że gdyby mu sie nic nie stało , to nie ma sprawy. Pytanie do policji - kiedy zostaną przywrócone częste kontrole prewencyjne na drogach, w szczególności na drogach wiejskich, gdzie jazda bez uprawnień, w stanie nietrzeźwym oraz pojazdami zagrażającymi bezpieczeństwu jest nagminna.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To się w pale nie mieści .... całe szczęście że w drzewo i zabił tylko siebie.
0
Bardzo dobrze ze napisali o nie zapiętych pasach. Dla przestrogi powinni częściej o tym pisac
0
gdzie są twierdzący, że nie powinno się zapinać pasów, bo ratują one życie? jak się jedzie ze 150km/h i wypada z samochodu zanim doleci się do drzewa... głupia śmierć, pasy by mu uratowały życie, szybko nie jechał, może i tylko 40km/h...
0
Prymityw napisał:
To się w pale nie mieści .... całe szczęście że w drzewo i zabił tylko siebie.
i ty to nazywasz szczęściem!!!!!! dobieraj lepiej słowa!!! nie pomyślałeś ze rodzina to może przeczytać!! co za prymitywne zachowanie!!!! pomyśl co my czujemy czytając takie głupie komentarze!! nie znasz całej prawdy więc nie wypowiadaj się na forum!!
0
Natury nie oszukasz jak napisał pewien intarnauta. Świete słowa, ktos głupi musi umrzeć aby dać żyć mądrym. Spadaj gościu...dobrze,że nikogo nie zabiłeś tylko..drzewa mi szkoda.
0
Gość napisał:
gdzie są twierdzący, że nie powinno się zapinać pasów, bo ratują one życie? jak się jedzie ze 150km/h i wypada z samochodu zanim doleci się do drzewa... głupia śmierć, pasy by mu uratowały życie, szybko nie jechał, może i tylko 40km/h...
a skąd wiesz czy by mu uratowały życie?? nie widziałeś więc nie gadaj!!! przeczytałeś tylko kilka zdań!!! myślisz że wszystko wiesz
0
STYX napisał:
Natury nie oszukasz jak napisał pewien intarnauta. Świete słowa, ktos głupi musi umrzeć aby dać żyć mądrym. Spadaj gościu...dobrze,że nikogo nie zabiłeś tylko..drzewa mi szkoda.
ciekawe jak ty byś pisał wtedy jak by to był ktoś z twojej rodziny!!! idioto mi jest szkoda ciebie bo głupio myślisz i do mądrych też nie należysz!!!!!!!!!
0
załamana napisał:
ciekawe jak ty byś pisał wtedy jak by to był ktoś z twojej rodziny!!! idioto mi jest szkoda ciebie bo głupio myślisz i do mądrych też nie należysz!!!!!!!!!
rodziny może i szkoda, ale jeżeli wiedzieli że bez prawa jazdy jeździ samochodem i nie zareagowali to już mniej.
0
załamana napisał:
i ty to nazywasz szczęściem!!!!!! dobieraj lepiej słowa!!! nie pomyślałeś ze rodzina to może przeczytać!! co za prymitywne zachowanie!!!! pomyśl co my czujemy czytając takie głupie komentarze!! nie znasz całej prawdy więc nie wypowiadaj się na forum!!
Z całym szacunkiem dla cudzej śmierci i rodziny osoby, która zginęła w wypadku, ale chyba rodzina wiedziała, że ten człowiek wsiada do samochodu nie mając uprawnień do kierowania. Nie sądzę, aby zrobił to potajemnie. należy się zastanowić nad pośrednim udziałem rodziny w tragedii.
0
przecież ta droga to lodowisko, widać na pierwszy rzut oka, że na łyżwach można jeździć, szkoda człowieka i jego rodziny, wystarczyło zapiąć pasy i zdjąć nogę z gazu [*]
0
A wystarczyło zapiąć pasy i wyszedłby cało z wypadku. Widac rozbita szybę przednią- uderzył głową i niestety zginął.
0
załamana napisał:
Staram sie bardzo i nie mogę w swojej rodzinie znaleźć nikogo o poziomie IQ 25 !!! Przykro mi więc...
0
Gość napisał:
Staram sie bardzo i nie mogę w swojej rodzinie znaleźć nikogo o poziomie IQ 25 !!! Przykro mi więc...
ja myślę że nie musisz szukać bo ty nią jesteś !!!!!!!!!!!
0
a ja tam nie skladam kondolencji rodzinom przeciez jego rodzina wiedziala ze jezdzi bez prawka i ten zasluguje na smierc i sie stalo, palant i tyle i nie ma co sie dziwic moze byl tez po kielichu ale zbada to sekcja zwlok no kurde zal mi tego goscia a gdy zabil moja rodzine??? ehh katastrofa
0
poprawka, gdyby*
0
załamana napisał:
ja myślę że nie musisz szukać bo ty nią jesteś !!!!!!!!!!!
sam to wymyślileś czy ci stara pomogła?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: