Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śledztwo w sprawie śmierci 4-letniego Gabrysia umorzone

Utworzony przez ~gość~, 14 maja 2009 r. o 23:33 Powrót do artykułu
współczuję rodzicom,wiem jak w Zamościu leczą dzieci,moja córka leżała w tym szpitalu-tragedia-leczono ją na chorobę której nie miała mimo tego że lekarz rodzinny prawidłowo postawił diagnozę w szpitalu pani doktor uparcie twierdziła że to jest coś innego,nakrzyczała na mnie po co przyprowadzilam dziecko do szpitala,na córkę też wrzeszczała że ma objawy inne niż powinna-Boże broń nas od takich lekarzy,tylko domagają się podwyżek a zero kompetencji i wiedzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
współczuję rodzicom,wiem jak w Zamościu leczą dzieci,moja córka leżała w tym szpitalu-tragedia-leczono ją na chorobę której nie miała mimo tego że lekarz rodzinny prawidłowo postawił diagnozę w szpitalu pani doktor uparcie twierdziła że to jest coś innego,nakrzyczała na mnie po co przyprowadzilam dziecko do szpitala,na córkę też wrzeszczała że ma objawy inne niż powinna-Boże broń nas od takich lekarzy,tylko domagają się podwyżek a zero kompetencji i wiedzy
Ale to sa dwie rozne sprawy. Tetniaka mozgu trudno jest zdiagnozowac nawet u doroslego czlowieka, a co dopiero u tak malego dziecka. Tetniak mozgu jest nie tylko bardzo rzadki, ale i trudno wykrywalny a daje obiawy podobne do innych chorob. Dlatego jest mylony z innymi chorobami i niewykrywany na czas. Tetniaka mozgu mozna wykrowac tylko za pomoca tomografu komputerowego, a to jest drogie badanie - od 3 tys zl w zwyz. Jestem pewien, ze gdyby objawy tetniaka mozgu byly typowe, to nikt by nie zalowal badan tomografem komputerowym, ale te nie sa typowe. Sa bardzo pdobne do innych schorzen takich jak bole glowy, migrena czy zapalenie opon mozgowo-rdzeniowych. Malo tego! Czesto chorzy nie zglaszaja jakichkolwiek dolegliwosci. Do tego tetniak mozgu u tak malego dziecka to WYJATKOWA rzadkosc. Kiedy tetniak zaczyna sie rozwartwiac i pekac jest juz niestety za pozno na pomoc. A tak bylo w sytuacji Gabrysia. Gdyby nawet natychmiast po wystapieniu pierwszych objawow postawiono prawidlowa diagnoze (co przy tym schorzeniu jest wyjatkowo trudne) to w momencie gdy chlopiec zaczal wymiotowac juz bylo za pozno na operacje. Na zakonczenie - nie jestem lekarzem. Jeden z moich przyjaciol zmarl na skutek pekniecia tetniaka mozgu. Nie mogac sie pogdzic z jego nagla smiercia w tak mlodym wieku zaczalem drazyc temat. Wiele miesiecy trwalo zanim do mnie dotarlo, jaka to podstepna choroba. Rozwija sie nie dajac zadnych objawow, a kiedy te sie pojawiaja sa identyczne z innymi chorobami. Dlatego tetniak jest tak pozno wykrywany. W wiekszosci przypadkow niestety za pozno. I tak bylo zapewne w przypadku Gabrysia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak, oczywiście, z pewnością nie jesteś lekarzem... Trafiłam na to forum szukając materiałów do pracy dyplomowej, w której jeden rozdział poświęcę właśnię pęknięciu tętniaka aorty. Posiadasz ogromną wiedzę na temat, sporo czasu musiałeś poświęcić, aby tak się wyedukować w tym zakresie. Wątpię, aby było to spowodowane rzekomą "tragiczną śmiercią przyjaciela", jestem przekonana, że jeżeli nie jestes lekarzem, to po prostu jestes kimś z bliskiego otoczenia oskarżonej (i uniewinnionej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja o smierci Gabrysia z Moraga. Przepiekny chlopczyk! Placze kiedy czytam jak ta k***rwa go zabila! Mam szesc malych strasznych drani! Pozabijam chyba jak po sobie nie sprzatna! Jak to wstretne babsko moglo faszerowac prochami, a potem zabic takiego bezbronnego aniolka,ktory kochal ja bezwarunkowo!? Pytam: JAK!? Potem przyjmowala facetow na tej wersalce!? Pod nia gnil Gabrys!Ja mam szescioro. Jedno moje rodzone dziecko! Wszystkie dzieci kocham jednakowo! Pewnie,ze krzykne,ale sa calym moim zyciem! Gabrys tez mogl zyc. Gdyby zamiast zabijac go - oddala! Dalabym mu tyle milosci ile ma kazde z MOICH dzieci!!! Kosztuja duzo, ale wole ich usmiech i slowo: "mamo" niz najpiekniejsze wille z basenem. Kocham MOJE dzieci!Szkoda,ze nie ma u nas Gabrysia!Bardzo zaluje! Co za trend zabijania dzieci??? Madzia.... Szymus..... Gabrys..... Ja bym te dzieciaczki wziela do siebie tylko,ze juz by mi nie dali,bo mam zbyt malo pieniedzy. Z Madzia nie dalabym rady,bo mam chory kregoslup i niebardzo moge sie schylac. Mam szescioro wspanialych dzieci! Mam 29 lat i jestem spelniona!pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnialam wspomniec,ze maz traktuje dzieci tak samo jak nasze biologiczne! jest wspanialy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...