Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierć na drzewie (foto)

Utworzony przez lenin, 19 czerwca 2008 r. o 11:31 Powrót do artykułu
no i widze po raz kolejny DW wykazal sie niezla wiedza, ja widze na zdjeciu audi a4 (rocznik 95-97) sedan, a napisane jest volkswagen passat niezle jajca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lenny - przeczytaj jeszcze raz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcą był chłopaczek z Zubowic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lenin przeczytaj dokladnie ale jajca to o tobie mozna napisac, czasem próbuj rozumiec co czytasz a nie tak na odwal sie a potem komentujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze nikogo nie zbail tylko siebie, niech spoczywa w pokoju! Oczywiscie nagroda Darwina temu chlopcu sie nalezy posmierntnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna ofiara drzew morderców.Każdy lub prawie każdy błąd kierowcy kończy się na tych cholernych drzewach .Ile ludzi jeszcze zginie zanim ktoś coś z tym zrobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Kolejna ofiara drzew morderców.Każdy lub prawie każdy błąd kierowcy kończy się na tych cholernych drzewach .Ile ludzi jeszcze zginie zanim ktoś coś z tym zrobi
Wiesz, nie słyszałem jeszcze o przypadku żeby stojące drzewo kogoś zabiło. Ten koleś sam się o to prosił i się doprosił. Nic tu da ścinanie drzew przy drogach kiedy i tak głupota ludzka daje górę. Gdyby jechał jak normalny człowiek, to nic by się mu nie stało. Twoje i Tobie podobnych ludzi argumenty nie przekonają nikogo, bo sam dobrze wiesz, że zginął bo jechał za szybko. Tak było i tak zawsze będzie z takimi co nie mają wyobraźni, tylko mięsień odpowiedzialny za wciskanie prawej stopy. Tyle dobrze, że nie zabił nikogo niewinnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lenin napisał:
no i widze po raz kolejny DW wykazal sie niezla wiedza, ja widze na zdjeciu audi a4 (rocznik 95-97) sedan, a napisane jest volkswagen passat niezle jajca
Jakbyś umiał czytać, to byś wyczytał, że wzmianka o passacie dotyczyła identycznej sytuacji sprzed kilku dni. Tamten koleś jechał passatem ze 150 i też tak skończył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten ile jechał chyba też coś tyle kolejny pirat drogowy zginął w wypadku niech piraci się pozabijają bo mniej piratów tym bezpieczniej a tak poza tym droga Łabunie przez Reforma aż tam gdzie są ostre skręty jadą ponad 100km/h bo droga jest równa, nie dziurawa i prosta, wiem co mówię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ten ile jechał chyba też coś tyle kolejny pirat drogowy zginął w wypadku niech piraci się pozabijają bo mniej piratów tym bezpieczniej a tak poza tym droga Łabunie przez Reforma aż tam gdzie są ostre skręty jadą ponad 100km/h bo droga jest równa, nie dziurawa i prosta, wiem co mówię
weee gość chyba przesadził z tym "pozabijaniem" sie wszystkich piratów... nie życz nikomu źle bo sam nie wiesz co Cię czeka jak będziesz wracał do domu czy dojedziesz czy może pies Ci wyskoczy albo coś na drogę nikt tego nie wie co nas czeka wiec nie pisz takich bzdet!!!!! PJD [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich. Znacie baje o chlopie, co sie o sosne zabil?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co niekórzy zastanówcie sie co piszecie, was też to morze spotkac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZABIĆ PIRATÓW DROGOWYCH, KUR.WA MAĆ PROSZĘ JEŹDZIĆ WOLNIEJ !!! W TELEWIZJI JUŻ MÓWILI, ŻE BĘDĘ WYSOKIE MANDATY BEZ PUNKTÓW OD 700 DO 1000ZŁ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że ten chłopak przekroczył prędkość, ale znam drogę na której on stracił życie, i jadąc tamtendy każde wypadnięcie z drogi kończy się na drzewie. Gdyby tam nie rosły wypadłby w pola uszkodziłby auto i potrzebowałby pomocy drogowej. Jakby przeżył to po takiej przygodzie napewno by zrozumiał, jak ma jeżdzić. A na tych drzewach giną ludzie bez względu na to czy wina jest po stronie tego który kieruje czy dajmy na to jadący z naprzeciwka zetnie zakręt. Niczemu one nie służą a w lecie po południu utrudniają wręcz kierowanie bo cień i intensywne światło migoczące na drodze męczą oczy. Drzewa trzeba koniecznie wyciąć i zamiast nich zasadzić kawałek lasu. A wsystkim kretynom którzy życzą sobie aby piraci drogowi się pozabijali, mogę powiedzieć że jest mi ich żal. Zginął młody chłopak i pozostawił bliskich - ale to nic CIESZCIE SIĘ PRZECIEŻ TO "JEDEN PIRAT DROGOWY MNIEJ!!!!!". Postawa godna pożałowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie mi żal L lubisz piratów chyba Ty nim jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
L napisał:
Myślę że ten chłopak przekroczył prędkość, ale znam drogę na której on stracił życie, i jadąc tamtendy każde wypadnięcie z drogi kończy się na drzewie. Gdyby tam nie rosły wypadłby w pola uszkodziłby auto i potrzebowałby pomocy drogowej. Jakby przeżył to po takiej przygodzie napewno by zrozumiał, jak ma jeżdzić. A na tych drzewach giną ludzie bez względu na to czy wina jest po stronie tego który kieruje czy dajmy na to jadący z naprzeciwka zetnie zakręt. Niczemu one nie służą a w lecie po południu utrudniają wręcz kierowanie bo cień i intensywne światło migoczące na drodze męczą oczy. Drzewa trzeba koniecznie wyciąć i zamiast nich zasadzić kawałek lasu. A wsystkim kretynom którzy życzą sobie aby piraci drogowi się pozabijali, mogę powiedzieć że jest mi ich żal. Zginął młody chłopak i pozostawił bliskich - ale to nic CIESZCIE SIĘ PRZECIEŻ TO "JEDEN PIRAT DROGOWY MNIEJ!!!!!". Postawa godna pożałowania.
Zgadza się, chyba tylko w naszym cudownym kraju drzewa były sadzone (bo chyba obecnie się tego nie praktykuje) metr od ulicy. Musimy z tym żyć, bo każdy dobrze wie, że zarząd dróg nie zrobi z tym nic. Jest tylko jedna skuteczna metoda na to - ustąpić i zdjąć nogę z gazu w takim miejscu. Tylko głupek się będzie cieszył z takiego zdarzenia. I szkoda, że znaczna większość którzy mają coś do powiedzenia, skrytykują chłopaka, że wariat, że szybko jeździ itp, a sami później siadają do samochodów i pędzą jakby się paliło. Ja osobiście wyciągnąłem wnioski z tych dwóch zdarzeń (tego i sprzed kilku dni w Hostynnem), i gdy wskazówka prędkościomierza wędruje dalej niż powinna - stają mi przed oczami te zdjęcia i coś mówi "zwolnij". Spóźnienie się życia nam nie odbierze, pośpiech i cwaniactwo z pewnością. Życzę wszystkim myślącym, by wyciągali podobne wnioski. Jeśli nie o sobie, pomyślcie o swoich bliskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd Polski chciał posadzić drzewa przy drogach by zmniejszyć prędkość ale czy rząd nie pomyślał o tym, że to zabija kierowców i pasażerów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie o kimś,że był piratem drogowym skoro Go nie znacie.Wam się też na pewno nie raz zdarzyło jechać szybciej,ale o sobie nie powiecie"pirat drogowy".To prawda,zginął przez nadmierną prędkość,ale każdy kto jeździ tamtą drogą wie jak jest,dużo zakrętów i drzewa przy samym poboczu,nie raz była tam wypadek i pewnie jeszcze nie jeden będzie.Takie są polskie realia,bo tylko tutaj mamy drzewa przy jezdni,w innych krajach tego nie ma, o stanie dróg już nie wspomne. Ale szukanie winnych czy oskarżanie kogoś nie przywróci życia Tomkowi,jedyne co możemy zrobić to się za niego pomodlić i za chłopaka który zginął kilka dni wcześniej w Hostynnem.Wyrazy współczucia dla ich rodzin i przyjaciół. PJD[*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...fakt szkoda chlopaka , bo go znałam ale nie pierwszy raz jechał tamta drogą i wiedzial jak ona przebiega, a nowe autko i adrenalinka młodości robi swoje, drzewa niemają tu nic do rzeczy !!!! , to ludzie są winni, trzeba jeździc rozważnie, ale o tym się mysli po fakcie i krytykuje nie to co trzeba, ale głupota ludzka niezna granic....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten chłopak nie jest piratem drogowym!!! tamta droga jest naprawdę niebezpieczna mnóstwo zakrętów namuła często tam stoi jest mnóstwo dziur i nie jednego świetnego kierowce wyrzuciło na pobocze. nie wiem jak można oceniać kogoś nie znając sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...