Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierć na drzewie (foto)

Utworzony przez lenin, 19 czerwca 2008 r. o 11:31 Powrót do artykułu
Komarowianka napisał:
Hmmm...fakt szkoda chlopaka , bo go znałam ale nie pierwszy raz jechał tamta drogą i wiedzial jak ona przebiega, a nowe autko i adrenalinka młodości robi swoje, drzewa niemają tu nic do rzeczy !!!! , to ludzie są winni, trzeba jeździc rozważnie, ale o tym się mysli po fakcie i krytykuje nie to co trzeba, ale głupota ludzka niezna granic....
Ty głupia id_iotko! Gó_wno wiesz, więc się nie wypowiadaj! Komarowianko zasr_ana! Nie masz za grosz taktu i honoru! Urzywaj częściej mózgu lepiej na tym wyjdziesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komarowianka napisał:
Hmmm...fakt szkoda chlopaka , bo go znałam ale nie pierwszy raz jechał tamta drogą i wiedzial jak ona przebiega, a nowe autko i adrenalinka młodości robi swoje, drzewa niemają tu nic do rzeczy !!!! , to ludzie są winni, trzeba jeździc rozważnie, ale o tym się mysli po fakcie i krytykuje nie to co trzeba, ale głupota ludzka niezna granic....
Ty głupia id_iotko! Gó_wno wiesz, więc się nie wypowiadaj! Komarowianko zasr_ana! Nie masz za grosz taktu i honoru! Używaj częściej mózgu lepiej na tym wyjdziesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pirat drogowy to ten, który spowodował wypadek nie ważne czy śmiertelny ale SPOWODOWAŁ WYPADEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wina była chłopaka bo go znam i wiem jak jezdził, jak ku*** robia takie drogi i pier***one drzewa sadza to kazdy chyba by sie zabił, na tej drodze jest zakret na zakrecie. Szkoda chłopaczka, nie był zadnym piratem drogowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** po deszczu na tej droce jest do huja błota jeszzce teraz łatali dziury samym zuzlem i to spowodowało ze wypadł z zakretu. A dlatego samym zuzlem bo huje drogowcy sprzedaja smołe i nie maja czym tego zalac w autku cos takiego na tej drodze zbiło mi szybe czołowo. Propkurator za drogowcow powinien sie wziasc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechał tylko 180km/h, gdyby droga była dobra nie uszkodziłby tego drzewa. Kurcze może dałoby sie jakoś naprawić korę drzewa i wszystko byłoby jak dawniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAWCA PSYCHYKI DŻYGITÓW napisał:
Jechał tylko 180km/h, gdyby droga była dobra nie uszkodziłby tego drzewa. Kurcze może dałoby sie jakoś naprawić korę drzewa i wszystko byłoby jak dawniej.
Jesteś naprawde poje***y!!! Życze Ci aby takie drzewo w jakbliższym czasie złapało i cwanare komarowianke razem z tobą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komarowianka napisał:
Hmmm...fakt szkoda chlopaka , bo go znałam ale nie pierwszy raz jechał tamta drogą i wiedzial jak ona przebiega, a nowe autko i adrenalinka młodości robi swoje, drzewa niemają tu nic do rzeczy !!!! , to ludzie są winni, trzeba jeździc rozważnie, ale o tym się mysli po fakcie i krytykuje nie to co trzeba, ale głupota ludzka niezna granic....
Heh szkoda słów do Ciebie.... Zazdrościsz komuś nowego autka?? :/ Nie tobie jest dane ocenianie czy jechał rozważnie czy tez nie... a co do głupoty to tylko Twoja może nie znać granic bo ja Ciebie znam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAWCA PSYCHYKI DŻYGITÓW napisał:
Jechał tylko 180km/h, gdyby droga była dobra nie uszkodziłby tego drzewa. Kurcze może dałoby sie jakoś naprawić korę drzewa i wszystko byłoby jak dawniej.
Ty to poje***y jesteś... Ty napraw najpierw swoja kore mózgowa a potem pisz na tym forum o drzewach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misiek napisał:
ku*** po deszczu na tej droce jest do huja błota jeszzce teraz łatali dziury samym zuzlem i to spowodowało ze wypadł z zakretu. A dlatego samym zuzlem bo huje drogowcy sprzedaja smołe i nie maja czym tego zalac w autku cos takiego na tej drodze zbiło mi szybe czołowo. Propkurator za drogowcow powinien sie wziasc
Gdyby jechał z normalną prędkością to by go nigdzie nie wyrzuciło. Poza tym stoi jak kołek znak ograniczenia prędkości. Nie stoi tam chyba dla ozdoby. Więc nie pi***ol mi tu takich bzdur, bo Ty i Twoi znajomi co go bronicie macie jeszcze gówno w głowie a nie umysł i jak dorośniecie to dowiecie się do czego służą znaki drogowe i co to jest "dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze". Komarowianka ma 100% rację - nowa furka od tatusia, adrenalinka, szpan i cwaniactwo. Chłopak zginął tylko i wyłącznie z własnej winy. P.S. Jak Ci nie pasują nasze drogi to zap***laj na skróty przez łąkę, a nie pierdzisz tu coś o smole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zubowicznaka! napisał:
Ty głupia id_iotko! Gó_wno wiesz, więc się nie wypowiadaj! Komarowianko zasr_ana! Nie masz za grosz taktu i honoru! Używaj częściej mózgu lepiej na tym wyjdziesz!
Za to po Twojej wypowiedzi doskonale widać ile Ty masz taktu i honoru:D Buahaha, dorośnij dziecko i naucz się przede wszystkim znaczeń poszczególnych słówek, a dopiero potem bierz się za komentowanie. ŻAL.PL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monia napisał:
Heh szkoda słów do Ciebie.... Zazdrościsz komuś nowego autka?? :/ Nie tobie jest dane ocenianie czy jechał rozważnie czy tez nie... a co do głupoty to tylko Twoja może nie znać granic bo ja Ciebie znam....
Co akurat ma tutaj do rzeczy zazdrość? Bo nie rozumiem? Dlaczego stwierdzasz, że ona nie może postawić swojej oceny co do rozważności jazdy chłopaka? W takim razie kto to może ocenić? Umiesz w ogóle czytać? Przecież jak byk jest napisane, że prędkość była przyczyną wypadku. Poza tym wystarczy obejrzeć zdjęcia i jednoznacznie możne stwierdzić, że to nie była prędkość rzędu 50-60km/h. Czy jazdę w takich warunkach z taką prędkością można nazwać rozważną jazdą? Nawet dziecko zna odpowiedź na to pytanie. Tak więc wychodzi na to, że to Ty masz jakieś problemy z myśleniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Evan Wszechmogący napisał:
Co akurat ma tutaj do rzeczy zazdrość? Bo nie rozumiem? Dlaczego stwierdzasz, że ona nie może postawić swojej oceny co do rozważności jazdy chłopaka? W takim razie kto to może ocenić? Umiesz w ogóle czytać? Przecież jak byk jest napisane, że prędkość była przyczyną wypadku. Poza tym wystarczy obejrzeć zdjęcia i jednoznacznie możne stwierdzić, że to nie była prędkość rzędu 50-60km/h. Czy jazdę w takich warunkach z taką prędkością można nazwać rozważną jazdą? Nawet dziecko zna odpowiedź na to pytanie. Tak więc wychodzi na to, że to Ty masz jakieś problemy z myśleniem.
Bo ona ocenia jego ostatnia jazdę a nie wie ze chłopak jeździł wcześniej bardzo rozważnie.... A co do prędkości to każdy jeździ tak jak lubi. I nie obwiniajcie tu tylko chłopaka którego nie ma już na tym świecie tylko winnych i innych można znaleźć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiek napisał:
To nie wina była chłopaka bo go znam i wiem jak jezdził, jak ku*** robia takie drogi i pier***one drzewa sadza to kazdy chyba by sie zabił, na tej drodze jest zakret na zakrecie. Szkoda chłopaczka, nie był zadnym piratem drogowym
Misiek skoro go znasz to go bronisz zrozum on jechal za szybko bo tak napisali, ze rozpedzone audi wjechalo do rowu i walnelo w drzewo, powiedz swoim zeby szybko nie jezdzili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monia napisał:
Heh szkoda słów do Ciebie.... Zazdrościsz komuś nowego autka?? :/ Nie tobie jest dane ocenianie czy jechał rozważnie czy tez nie... a co do głupoty to tylko Twoja może nie znać granic bo ja Ciebie znam....
to nie nowe autko baranie, pisz na ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elrond napisał:
P.S. Jak Ci nie pasują nasze drogi to zap***laj na skróty przez łąkę, a nie pierdzisz tu coś o smole.
dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swiezy kierowca musi prowadzic ostroznie i z wyobraznia a ten co zginal byl swiezym kierowca i jechal bez wyobrazni zal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monia napisał:
Ty to poje***y jesteś... Ty napraw najpierw swoja kore mózgowa a potem pisz na tym forum o drzewach...
Matka twoja wie o twojej głupocie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYSTARCZY ZWOLNIC POJAZD I ZYL BY DALEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zastanówcie sie co wy piszecie!!!!!!!!!!!! ja też znałam tego chłopaka. nie przeczę, z tego wynika że jechał za szybko, ale co teraz da wasze gadanie np. że był "piratem drogowym". CHłOPAKA JUż NIE MA!!!!!!!!!!!!! zastanówcie się co czuje jego rodzina ja czyta te wasze głupoty. czujesz sie teraz lepiej jak napisałeś/aś że ''jednego pirata mniej, niech sie wszyscy pozabijają" a skąd wiesz że to może ciebie nie spotkać. zastanówcie się czy wszyscy jeżdżą zgodnie z zasadami ruchu drogowego. wiem że tam jest ograniczenie i nie tylko tam ale jestem pewna że mało kto stosuje się do tego ograniczenia. a z tymi kamyczkami to jest prawda i ja wcale nie bronie chłopaka bo faktycznie jechał za szybko ale należ uwzględnić też inne powody wypadku nie tylko prędkość. nie piszcie więcej takich durnot jak "śmierć piratom drogowym", bo to w niczym nie pomoze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...