Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelne potrącenie w Kocudzy. Pieszy nie miał odblasków

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lutego 2017 o 12:55 Powrót do artykułu
Świeć Panie nad jego duszą...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BRAK ODBLASKÓW.............MÓGŁ WZIĄĆ LATARKĘ ...............................
0
Czy "misztszowie kierownicy" zdają sobie sprawę,że przydrożne drzewa i słupy energetyczne  też takich elementów odblaskowych nie posiadają? Jak się czyta wiadomości,zwłaszcza  w weekendy,to chyba nie.
0
Jgdyyr, ale z ciebie ignorant. Mam 33 lata i doskonale pamiętam z podstawówki, że idąc ulicą bez chodnika i widzi/ słyszy się pojazd to BEZWZGLĘDNIE należy zejść na pobocze. Gość jest sam sobie winien, szkoda tylko biednego kierowcy i samochodu, bo za głupotę się płaci. Media powyżerały ludziom resztki mózgów, usłyszeli kilka razy od "ekspertów" że kierowcy mają uważać i uznali, że każdy zauważy i się zatrzyma bo panisko że wsi idzie. Tylko kto ma większe szanse? 2 tony metalu czy 70kg mięsa? Ja wolę nie sprawdzać, zejście na bok nic mi nie ujmie a nikomu nie narobię niepotrzebnego stresu. 
0
Ale w której Kocudzy miał miejsce ten wypadek? Bo takiej miejscowości jak Kocudza nie ma. Są natomiast Kocudza Górna, Kocudza Pierwsza, Kocudza Druga i Kocudza Trzecia.
0
Radek Kto wiechał w mojego tate teraz jestem załamana a ty masz prawo go obczerniać wypraszam to sobie czy ty masz uczucia a te ludzie maja uczucia jestem corką zmarłego i te komentaże zostaw dla siebie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: