Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spłonęło mieszkanie. Pożar przez lampki na choince

Utworzony przez Beduin, 21 grudnia 2009 r. o 18:47 Powrót do artykułu
Strażacy przestrzegają a OBI w najlepsze nadal sprzedaje ten Chiński chłam jako lampki pod choinkę śmieszne no nie ! i nie ma mocnych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A są gdzieś nie chińskie lampki ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam kiedyś kupiłem lampki made in China i to w renomowanym sklepie.Po podłączeniu poczułem swąd .Szybko je odłączyłem,sznór był gorący a izolacja zmarszczona. Co by się stało gdyby nikogo nie było w tym czasie w tym pomieszczeniu nietrudno przewidzieć. Nie rozumie dlaczego sprowadza się te śmiecie z Chin i żadna instytucja do tego powołana na ten proceder nie reaguje?.To badziewie ma nawet znak bezpieczeństwa,a skutek jest taki,że ludzie na święta a może i dłużej zostaną bez dachu nad głową.Ktoś kto sprzedaje taki towar powinien również ponosić odpowiedzialność w takich przypadkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem właścicielem tego mieszkania i ten pożar wcale nie wybuchł z lampek na choince, i będę się starał o szczegółowe dojście prawdy. Jeżeli nikt nie wie z czego to wynikło, to niech nie piszą na ten temat kłamstw. Jeszcze nikt nie wie co było przyczynę tego pożaru nawet straż pożarna, i na pewno zajmę się tą sprawą do końca. Dziękuje wszystkim za pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...