Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprzątanie na Rynku Wielkim w Zamościu

Utworzony przez zvc, 25 lutego 2010 o 14:08 Powrót do artykułu
Byłem na Rynku Wielkim i serce mnie boli, że wydaje się pieniądze na wywożenie śniegu/wody/ i wydaje się pieniądze, które mozna przeznaczyć na inne cele. Ktoś powie coś głupiego, gazeta napisze a pieniądze idą do rzeki. Więcej rozwagi Panie redaktorze. Pgoń za sensacją jest szkodliwa i czasami kosztowna.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bylam w Zamosciu w tym roku i w zeszłym - masakra "woda po kolana".
0
i-ti napisał:
To nikt cię nie zaprasza w kolejnym;/
0
A gdyby woda pozalewała piwnice wokół Rynku to byłby krzyk, że ledwo kamienice odrestaurowano a już niszczeją.
0
i-ti napisał:
No widzisz... nie dość, że Padwa północy to jeszcze Wenecja! A Ty się nie znasz!
0
ale za to gramatyka dziennikarzyny "Zacząło się wielkie sprzątanie. Dziś plac wygląda leiej." hahahahaha
0
Gościu. Nie zaczyna się zdania od małego "ale".
0
Zyndram z Maszkowic napisał:
Gościu. Nie zaczyna się zdania od małego "ale".
nie czepiaj sie go matołku jak jestes taki madry to zapisz sie do dziennikarzyny
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: