Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech Mu Ziemia Lekką Będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam Bartka z podstawówki. Kilka razy zastanawiałem się jak bym postąpił na jego miejscu, samo to że ja muszę się nad tym zastanawiać mówi o Bartoszu, że on był bohaterem. Na miejscu rodziców byłbym dumny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strata dziecka jest chyba nie do przeżycia, ale drodzy Rodzice nie tylko Wasz syn zginął. Giną przypadkowi ludzie - też bohaterowie, którzy oddają życie ratują inne osoby np. z wypadków, tonięć czy pożarów. Nie są wówczas na służbie, w wojsku czy na placówce. Nikt nie nadaje im "honorowych obywateli" czy orderów a rodzinom świadczeń pieniężnych. Waszemu synowi potrzebna jest już tylko modlitwa a Państwu nadzieja na spotkanie się z Nim po "tamtej stronie." Widocznie Pan Bóg tak zadecydował i polecił mu misję gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomomo ogromu tragedii tej rodziny dziwnie ten artykuł ma poddekst politycxny, żenujące redaktorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ten artykuł ma pokazać tragedię rodziców, to odnieśliście sukces. Ja natomiast po tym chłopaku płakać nie będę - taki sobie wybrał zawód, w dodatku sam chciał jechać do Bagdadu. Taka prawda. A co byście powiedzieli, jakby w wyniku pożaru oleju zginął kucharz? To dopiero byłoby nieszczęście, przecież jego praca to gotowanie, czyli czynność w zasadzie 100% bezpieczna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się lepiej pomodlą nad jego grobem, zamiast wyciągać kasę od obywateli Polski (Skarb Państwa to nasze pieniądze ). Wiedział po co tam jedzie to mógł się ubezpieczyć. Za czyjeś fanaberie mają płacić podatnicy? Na codzień więksi bohaterowie giną!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świeć Panie nad Jego Duszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są na tym świecie tacy zidiociali masochiści gotowi oddać życie za jakiegoś śmiecia polityka. No cóż, dobrze, że tylko swoje oddają :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo Przykre, ale czytając ten artykuł mam wrażenie ,że rodzicom chodzi o kasę. Czy warto chodzić po sądach, myślę że nie. Ocalił życie, ale nie on jeden. Mamy w Polsce wielu anonimowych bohaterów. Niech spoczywa w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda młodego człowieka, niewątpliwie odważnego i myślącego nie tylko o sobie w przeciwieństwie do niektórych piszących niesprawiedliwe, złośliwe komentarze. Ktoś musi wykonywać tę niebezpieczną pracę i Bartosz robił to z oddaniem, cześć jego Pamięci! Rodzice otrzymali 100 tys. zł, lecz jeśli potrzebują pieniędzy, to po co dzielili się tymi pieniędzmi z żoną Bartosza, która otrzymała 250 tys.zł odszkodowania i zadośćuczynienia Od Skarbu Państwa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę ,że rodzice powinni dostać opiekę psychologa bo po takiej tragedii ciężko się jest pozbierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...