Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z góry spada spadochroniarz ,któremu nie otworzył się spadochron-patrzy a do góry pikuje jakiś gość ,pyta czy nie wie co zrobić ,a ten mówi nie wiem,ja panie saper.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No to im policja nieźle domki przetrzepie:) A swoją drogą-jak ciężkie trzeba mieć upośledzenie umysłowe by takie rzeczy brać w łapy ?
0
To tylko w powiecie zamojskim są tacy "zdolni" pirotechnicy, często zamroczeni nalewkami alkoholowymi.
0
Boże, widzisz i nic nie robisz a może nie widzisz idiotów na tym padole płaczu?
0
Matko..prawie pół wieku a urządzenie nadal działa? Gdzie teraz takie coś można spotkać?! Wszystko co teraz jest to prawie jeden wielki bubel..
0
WSIOWY GŁUPEK!!! BRAWO!!
0
CO tu duzo gadac jaki niewie jak to niech sie nie czepia , a wasze kometnaze ze z zamojszczyzny to pijak, to jest to poprostu załosne. zal mi wasw
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: