Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z góry spada spadochroniarz ,któremu nie otworzył się spadochron-patrzy a do góry pikuje jakiś gość ,pyta czy nie wie co zrobić ,a ten mówi nie wiem,ja panie saper.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to im policja nieźle domki przetrzepie:) A swoją drogą-jak ciężkie trzeba mieć upośledzenie umysłowe by takie rzeczy brać w łapy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko w powiecie zamojskim są tacy "zdolni" pirotechnicy, często zamroczeni nalewkami alkoholowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, widzisz i nic nie robisz a może nie widzisz idiotów na tym padole płaczu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko..prawie pół wieku a urządzenie nadal działa? Gdzie teraz takie coś można spotkać?! Wszystko co teraz jest to prawie jeden wielki bubel..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSIOWY GŁUPEK!!! BRAWO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO tu duzo gadac jaki niewie jak to niech sie nie czepia , a wasze kometnaze ze z zamojszczyzny to pijak, to jest to poprostu załosne. zal mi wasw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...