Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stolica Grodów Czerwieńskich w wersji wirtualnej

Utworzony przez got, 20 marca 2015 r. o 08:24 Powrót do artykułu
Bardzo ciekawe i pouczające.Trzeba przypominać skąd sie wywodzimy, jak wyglądało zycie set lat temu.Spoko inicjatywa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo ale to bardzo pięknie !!!!! Takie pomysły są szczególnie dzisiaj potrzebne by młode pokolenia a i starszym nie zaszkodzi wiedzieli, gdzie my byliśmy od wieków ! Żeby znowu jakiś domorosły facio wmawiał nam, że nawet 5 powiatów dzisiejszej Polski to dawna ukraina !!!!! To haniebne słowa ale padają z ust banderowców nie mających pojęcia o czym bredzą. Wielkie słowa uznania  dla pomysłodawców i wykonawców !!!!!!!!! BRAWO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna sprawa! Taka wirtualna makieta jest doskonałym uzupełnieniem badań archeologów. Uzupełnieniem dla niefachowców ( jak ja), którzy są zainteresowani historią regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie, tylko czemu makieta wygląda jakby została wykonana przez kogoś, kto pierwszy raz uruchomił program do grafiki trójwymiarowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta wizualizacja zakłamuje wygląd tego grodu, bo w nim nigdy nie było murowanych bram i okrągłych wież wzdłuż wałów. To kpina pokazywać coś takiego publicznie i wmawianie, że tak wyglądało to miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...