Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NO tak, wszystko by sie chciało tylko mieć podstawione pod nos, a jak trzeba sobie na cos zapracować to nikogo nie ma. Z hrubieszowskiego domu kultury kilka grup teatralnych było nawet zagranicą, ale z tego co wiem, oni sami na swoje sukcesy ciężko pracowali. Brak koncertów i festynów to już raczej wina wladz miasta, a nie pracowników z HDK-u, wiec może pod urzędem miasta trzeba było stanąć w z tą garstką, która przyszła ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł! Brawa, że młodzież sie jednoczy w walce o kulture! Brawo Hrubieszów- Zamość pozdrawia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam uważam, że to świetny pomysł! Zyję w Hrubieszowie 37 lat i zawsze uważałem, że dom kultury to katakumby kultury! Ogromny budynek świecący pustkami! Kibicuje młodym! Jako osobie dorosłej brak dobrego kina i kawiarni też mi przeszkadza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi o podstawienie czegoś pod nos, a wyjście naprzeciw nam, wysłuchanie naszych propozycji i dojście do porozumienia. A nie chcemy niemożliwego! Dlaczego mamy o tym nie mówić, nie domagać się chociaż odrobiny kultury w tym mieście? Z każdej strony słychac głosy poparcia, starsi cieszą się, bo liczą, że może ich dzieci w końcu będą miały gdzie pójść po szkole i wyrazić siebie. Cięzka praca - oczywiście, ale nad czym, kiedy nie mamy zbyt dużego wyboru zajęć? Teatr to nie jedyna dziedzina kultury, a wydaje mi sie, że dyrekcja tak uważa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajna inicjatywa! Oby tylko młodzi zapalili się i oby to nie skończyło się na jednej pikiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małą grupka osób? Byłam wczoraj chwilę OK.11 pod Domem Kultury bo szłam do biblioteki, nie wiem czy taka ilość osób jak wczoraj na placu przychodzi MIESIĘCZNIE do Domu Kultury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys hrubieszowski dom kultury kipiał od imprez i młodzieży , od jakiegoś czasu straszy ciemnymi oknami i brakiem inicjatyw , jakies tak kołka literackie i tym podobne to nie to czego potrzebuje młodziez , tam potrzebna jest BURZA MOZGÓW I REWOLUCJA KADROWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...