Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świńska grypa atakuje. Zmarł 55-latek z Zamojszczyzny

Utworzony przez flu, 9 stycznia 2013 r. o 23:19 Powrót do artykułu
Ale sie rospisaliscie masakra , myslalem ze do jutra nie skoncze czytac....!! po co wogóle zasmiecac strone takimi rzeczami ??moze jeszcze na szczepienie ludzi namawiajcie ze znowu pandemia grypy i te brednie co roku to samo ........................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MA CZEGOS TAKIGO JAK SWINSKA GRYPA LUDZIE!! TEN CZLOWIEK ZMARŁ NA ZUPEŁNIE INNĄ CHOROBĘ , WIRUS ŚWIŃSKIEJ GRYPY NIE BYŁ BEZPOŚREDNIĄ PRZYCZYNĄ ZGONU! TYPOWA NAGONKA NA SZCZEPIONKI I KOLEJNA PRÓBA OGŁUPIENIA I ZMANIPULOWANIA NARODU!! KŁAMSTWO ZA KŁAMSTWEM! A KTO ZA TYM STOI? ODPOWIEDZCIE SOBIE SAMI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli świńska grypa nie była bezpośerdnią przyczyną zgonu a inna choroba. To następnym razem przy zgonie jakiejś osoby można napisać tak: zmarł człowiek zarażonu AIDS a przyczyna- zmarł z wychłodzenia organizmu bo leżał pod płotem przy 20 stopniowym mrozie. Jest informacja, że był zarażony jest a, że nie główna to przyczyna to już inna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TFU!!! Pluje na te propagandowe media! Co roku z powodu powikłań okołogrypowych ktoś umiera i nigdy nikt nie robił z tego wielkiego halo. Więcej ludzi, a szczególnie dzieci umiera lub staje się kalekami z powodu powikłań poszczepiennych. A teraz usłużnie straszycie ludzi żeby się szczepili i jednocześnie truli. Poczytajcie o powikłaniach! http://www.stopcodex.pl/szczepienia/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już się stresuję, mam egzamin na egzaminem, jeszcze by mi brakowało zachorować na grypę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niema ku*** ptasiej i swinskiej grypy wciskaja wam gówno to głowy a ten lek powoduje pewnie jakies choroby nie dajcie sie zmanipulowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...