Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żenada. Wstydzę się za Policję jak to czytam. Interwencja na miarę tej z Gdyni czy tam Gdańskja ostatnio. Wstyd.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
gupiutki dziennikarzu jaki HIV a może ŻÓŁTACZKĘ za takie durne artykuły do szkoły i do Sądu za poziom Faktu, sprawdziłem na stronie Tygodnika Zamojskiego i nie ma nic napisane a dudi znaczy durok :-) poziom lokalnej prasy sensacją, radzę Szefostwu wypalić z roboty tego dudiego :-P
0
a policja ma passę tu panienki, tam seksafery a w końcu pogryzieni :-) psy trafili na psa
0
"Kiedy mundurowi poprosili 22-latka o opuszczenie samochodu mężczyzna zaczął obrażać policjantów. Nie stosował się do poleceń, wyrywał się i szarpał z policjantami. Podczas obezwładniania pogryzł w dłonie policjantów. Jednemu z mundurowych skręcił nadgarstek. Kiedy udało się go wsadzić do radiowozu mężczyzna kopał w ściany auta i groził mundurowym śmiercią"   ... mi też wstyd za Policję. Jakiś młody leszcz wariuje ... to trzeba pałą przez durny łeb, kajdanki na ręce i nogi i pozamiatane. Do suki i do aresztu w try miga. Minuta roboty. ---------------------- A oni się cackają z jakimś wsiowym dewiantem.  
0
Policjanci powinni wyjąć broń, jeżeli szmaciarz nie położy się na ziemi strzelić w nogi.    Co do HIV czy WZW C, każdy biorący udział w bójce może się zarazić. Policjanci muszą przejść badania teraz i za ok. 3 miesiące dla pewności.
0
Policjanci powinni wyjąć broń, jeżeli szmaciarz nie położy się na ziemi strzelić w nogi.    Co do HIV czy WZW C, każdy biorący udział w bójce może się zarazić. Policjanci muszą przejść badania teraz i za ok. 3 miesiące dla pewności.
  być może teraz przejdą badania, bo za 3 miesiące to na pewno nie, bo NFZ tj. państwo nie ma pieniędzy na leczenie, bo państwo tj. podatnicy muszą kupić kolejną sukienkę tuskowej, no bo kobiecina nie pracuje, a mąż też jej nie chce kupić, no i co, chyba, ze listkiem sobie to i owo zatka, bo ja w przeciwieństwie do tuskowej pracuje i pieprzone państwo daje mi aż tyle zarobić, że przynajmniej mogę za 6-10 zł kupić sobie sukienkę w ciucholandzie.
0
Policjanci powinni zatrudnić ochroniarzy i bez ich opieki w ogóle nie opuszczać posterunków .
0
Haha tera nadgorliwe kundle zamiast mandata 100zł majo hiva dobze im tak tera juz ih baby bendo dawac dupy kazdemu
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: