Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
6000 x 4,14 = 24840 zł/ rok 24 840/12= 2070 zł 2070 zł na miesiąc dla rolnika za nic nierobienie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pieniądze, które mogłyby być przeznaczone na wytworzenie miejsc pracy w gminach, np. w przetwórstwie rolnym, zasilą niemieckich producentów i serwisantów. A co będzie miał z tego Szczebrzeszyn? Zepsuty krajobraz Roztocza. Wielka strata.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może te farmy to jest przyszłość. To będzie prawdziwa ekologiczna energia. To jest przecież dobra wiadomość.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
aha TO BĘDZIE NOWY SZCZEBRZESKI PARK KRAJOBRAZOWY --------ZGROZA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przynajmniej coś się u was dzieje. Ja pochodzę z GMINY PUCHACZÓW i przykro stwierdzić, że przez tyle kadencji wujka (obecna 5) nic kompletnie nie zrobiono. Każda kadencja jest jest WIELKĄ obietnicą na papierze (w tym min. elektrownie wiatrowe). Jeżeli by te obietnice spełniono to bylibyśmy SSE. Zazdroszczę wam gospodarności władz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
też mam mieszane uczucia. krajobraz zostanie zepsuty . poza tym wiatr to nic nie roziwąże. nadal trzeba utrzymywać tradycyjne elektrownie " pod parą ". wiatr nie wieje non stop.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
1. Wydaje mi sie że na farmie nie znajdzie pracy wielu ludzi, bo do obsługi wiatraków wystarczy 1-2 przeszkolone osoby (serwisanci). 2. Usytuowanie wiatraków w obrębie geodezyjnym miasta to jakaś schiza 3. Czy Unia będzie płacić dotacje tym rolnikom, na polach których wyrosną wiatraki ??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://www.stopwiatrakom.eu/ ZOBACZCIE BADANIA NA TEMAT SZKODLIWOŚCI TZW. INFRADŹWIĘKÓW!!! Tak to się może skończyć: http://www.farma-wiatrowa.info/krajobraz.htm Polecam także http://www.stopwiatrakom.pl/ . W EUROPIE PROTESTUJĄ 372 organizacje!!! Zobacz: http://www.epaw.org/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zapoznaj się z faktami. Wiatraki zabiją ptaki,i to masowo, emitują chałas poczatkowo niesłyszalny , potem nasilajacy się, dzierżawy gruntów nie sa opłacalne ze wzgledu na zmiane sposobu uzytkowania - przemysłowe , należy płacic stosowne podatki.. Produkowana energia ,przynosi zyski inwestorom , lecz nie zapewnia zaspokojenia potrzeb energetycznych kraju - jest to brudny zysk kosztem krajobrazu , ptaków i okolicznych mieszkańców. Tym inwestycjom zawsze towarzyszy korupcja urzędników !! Przykłady poniżej w oparciu o fakty : http://www.tvp.pl/rzeszow/aktualnosci/spoleczne/mieszkancy-podprzemyskich-orzechowiec-maja-dosc-sasiedztwa-farmy-wiatrowej/6566268 http://nowa-stepnica.x25.pl/2012/03/28/manifest-z-darmstad-podpisalo-ponad-100-niemieckich-naukowcow/ http://www.youtube.com/watch?v=SDPMYwgrIK0 i wiele innych , wystarczy tylko faktycznie zainteresować sie tematem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: