Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bizior !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka ona piekna jak ją znajdę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz Nelc ? 40,4 proc. -- OSK Cabrio Tomasz Nelc ? 30,1 proc. -- OSK Cabrio Tomasz Nelc ? 23,3 proc. - heh o co chodzi w tym zestawieniu? Dlaczego szkoła Pana Nelc występuje trzy razy i to z różnymi wynikami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam Kuranta, super szkła i fajni insruktorzy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam Kuranta, super szkoła i fajni instruktorzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie polecam szkołę jazdy Pana Buczaka. Świetne przeszkolenie teoretyczne, praktycznie również bardzo dobrze. Samochody w dobrym stanie, szczególnie Reno, z Puntami troszkę gorzej ale jest ok. Instruktorzy - Polecam Pana Świdra- świetny. Rysbux był trudnym wyborem ale jak się okazało - zdane za pierwszym. Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie polecam szkołę jazdy Pana Buczaka. Świetne przeszkolenie teoretyczne, praktycznie również bardzo dobrze. Samochody w dobrym stanie, szczególnie Reno, z Puntami troszkę gorzej ale jest ok. Instruktorzy - Polecam Pana Świdra- świetny. Rysbux był trudnym wyborem ale jak się okazało - zdane za pierwszym. Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem zadowolona z nauki w Cabrio swietnie prowadzone wykłady ... a potem jazda z panią Moniką która ma dar do nauki i tłumaczenia świetnie jeździ sie też Sławkiem i szybko zleciało te 30 godzin ...a potem egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem i muszę przyznać ze tam gdzie na kursie jeżdziłam na tak zwanmych pułapkach to i potem na egzaminie byłam ....więć osobiście polecam Cabrio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kursantką cabrio bardzo mi się podoba dopiero zaczynam ale jest fajnie wykłady są prowadzone bardzo zrozumiale miła i sympatyczna atmosfera ludzie którzy tam pracują są naprawdę świetni polecam tę szkołę bo naprawdę warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prywatna Nauka Jazdy T. Pieczykolan POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponieważ to z kilku miast , gdzie jest Osk Cabrio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robiłam kurs w cabrio - atmosfera świetna !! tak można się uczyc jezdzic- no stress!!!! zdałam za pierwszym razem!!! bardzo fajni instruktorzy mialam okazje jezdzic z 3 i jestem w 100% zadowolona ! fajna szkola fajni instruktorzy w 100 % pozytyw . polecam ja wszystkim moim znajomym , sama do nich trafilam po namowach kolezanek (tez zdały za pierwszym razem!!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z "Marleną" zdalem za 2 razem , atmosfera jest zaje..sta - dobrze tlumacza nie zaluje ze tam robiłem i przymierzam sie na kolejny kurs oczywiscie w cabrio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja robilam kurs w innej nauce jazdy -DS i ...3 razy nie zdalam , doszkalanie wykupiłam w Cabrio - rewelka fajnie sie jezdzilo dobrze jeszcze raz wszytko wytlumaczyli i na egz poszlo bez problemów!! od tygodnia jestem szczesliwa posiadaczka upragnionego p lastiku je je je
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Prywatna Nauka Jazdy T. Pieczykolan POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!
nie polecam, w Perfeccie po pierwszej jezdzie dowiedzialam sie wiecej niz tam na calym kursie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również polecam szkołę Cabrio, ogólnie rewelka zarówno szef i cała załoga
marta napisał:
ponieważ to z kilku miast , gdzie jest Osk Cabrio
Zamość ul. Gminna 49 lub Rynek Solny Biłgoraj ul. Kopernika 9 Tomaszów ul. Zamojska 3 Chełm ul. Lwowska 14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Litwińczuk to gbur jakich mało,wspólczuję ludziom którzy mają z nim egzamin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kursantka napisał:
Ten Litwińczuk to gbur jakich mało,wspólczuję ludziom którzy mają z nim egzamin.
To mnie zaskoczyłaś, bo miałam z nim egzamin parę dni temu i mimo, że nie zdałam, to mimo go wspominam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesjonalnie, sympatycznie, zawsze "na czas", jazdy wg określonego limitu godziny/godzin. Błędy czy wątpliwości omawiane na bieżąco, auta zadbane, Mam porównanie, gdyż w innych szkołach praktykowałam. Zdałam za czwartym razem po dodatkowych doszkalających lekcjach właśnie w L.CAR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...