Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dychę lat temu zrobiłam prawko w WUREX-ie. Pozdrawiam instruktora Zbyszka M. To dzięki niemu nabrałam wprawy kierowania pojazdem. Wiem, że teraz szkoli kierowców ciężarówek. Szerokiej drogi wszystkim uczącym się jazdy samochodami, ciężarówkami, itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mamy reklamę szkół jazdy , włściciele wychwalają swoje szkoły aż miło się czyta.Ludziom nie zorientowanym w temacie jednak radzę bardzo ale to bardzo uważać !!! Szkoły są nastawione na zysk a nie na naukę jazdy.Często właściciele są w konflikcie z prawem lub naginają prawo.Instruktorzy to w większości sfrustrowani i sztywni ludzie którzy mają głęboką wiedzę teoretyczną lecz nie umieją jej przekazać .Jest kilka porządnych firm lecz większość szkół jazdy to oszustwo w białych rękawiczkach. Pozdrowienia dla MARIANA ZUBA buhahhahaaaaahaaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko zalezy od percepcji i smykałki kursanta i odrobiny szczęścia na egzaminie. reszty szkoda czytać. autoreklamy szkół. nawet w najlepie j polecanej szkole po 5-6 razy zdaja kursanci więc ten cały ranking o kant d. potłuc. jazdy nie nauczusz się czytając ksiazki a i umiejętności wykorzystywania zdobytej wiedzy zakuwanej z materiałów szkoleniowych róznież żalezy od predyspozycji kursanta. owszem atmosfera pomaga mniej stresowo przejść kurs ale egzamin to loteria. nawet najlepszym zdarzy sie oblać. lepiej wziąc pod uwagę dojazd i poożenie bazy szkleoniowej i placu. Warunki, sale itp co do samych "nauczycieli" jednemu pasi polecany na forach inemu nie, kwestia gustu. i wsio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosiek napisał:
wszystko zalezy od percepcji i smykałki kursanta i odrobiny szczęścia na egzaminie. reszty szkoda czytać. autoreklamy szkół. nawet w najlepie j polecanej szkole po 5-6 razy zdaja kursanci więc ten cały ranking o kant d. potłuc. jazdy nie nauczusz się czytając ksiazki a i umiejętności wykorzystywania zdobytej wiedzy zakuwanej z materiałów szkoleniowych róznież żalezy od predyspozycji kursanta. owszem atmosfera pomaga mniej stresowo przejść kurs ale egzamin to loteria. nawet najlepszym zdarzy sie oblać. lepiej wziąc pod uwagę dojazd i poożenie bazy szkleoniowej i placu. Warunki, sale itp co do samych "nauczycieli" jednemu pasi polecany na forach inemu nie, kwestia gustu. i wsio.
Gościu miękki nie pisz tu pierdół że wszystko zależy od kursanta bo gdy czytam takie wypowiedzi to nóż mi się otwiera.Człowiek płaci za kurs i chce aby za te pieniądze przygotowano go teoretycznie i praktycznie w jak najlepszy sposób i wsio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Litwińczuk to gbur jakich mało,wspólczuję ludziom którzy mają z nim egzamin.
Gbur??? Ja z nim wczoraj oblałam egzamin, ale było mimo wszystko bardzo przyjemnie! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Litwińczuk to gbur jakich mało,wspólczuję ludziom którzy mają z nim egzamin.
Chyba piszesz to na zasadzie przewrotności bo wpadł Ci w oko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałam, że w Zamościu powstaje Akademia Auto Świat- nowoczesna szkoła jazdy. Zapowiada się bardzo ciekawie, mają bogatą ofertę, fajne gratisy. Potrzebuję info gdzie i kiedy rusza?! Ktoś coś wie w tym temacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...