Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szturchnął przechodnia, w zamian został pobity

Utworzony przez Gość, 13 grudnia 2010 o 13:18 Powrót do artykułu
Poszkodowany 25 lat a kolega 27lat i stał się patrzył i nie pomógł młodszemu wtedy gdy 18 i 21 latek go okładali?smiech mi przychodzi-jakieś niemoty że się dali zlać i normalnie na przejściu nie przechodzą tylko szturchają-może sami szukali zaczepki ale się przeliczyli bo młodzi nie dali sobie w kasze nadmuchac.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Poszkodowany 25 lat a kolega 27lat i stał się patrzył i nie pomógł młodszemu wtedy gdy 18 i 21 latek go okładali?smiech mi przychodzi-jakieś niemoty że się dali zlać i normalnie na przejściu nie przechodzą tylko szturchają-może sami szukali zaczepki ale się przeliczyli bo młodzi nie dali sobie w kasze nadmuchac.
Taki cwyny jesteś? Ja widziałem nastolatka(14/16 lat) wzrost 190 cm, waga 90,i mam znajomego 27 lat, który papierosów kupić spokojnie nie moze bo wyglonda na gimnazjaliste.
0
He he he ! I to gdzie, na Osiedlu Karolówka, najbardziej skatoliciałym osiedlu w Zamościu. Miłosierdzie pańskie jest nieograniczone.
0
Gość napisał:
Taki cwyny jesteś? Ja widziałem nastolatka(14/16 lat) wzrost 190 cm, waga 90,i mam znajomego 27 lat, który papierosów kupić spokojnie nie moze bo wyglonda na gimnazjaliste.
A Ty mi "wyglondasz" na gimnazjalistę.
0
to pewnie bracia ktorzy niedawno wyszli z zakladu hmmm
0
Od kiedy niby ta Karolówka taka skatoliciała jest ? Znam stamtąd wielu ateistów.
0
ElRoy napisał:
Od kiedy niby ta Karolówka taka skatoliciała jest ? Znam stamtąd wielu ateistów.
Jak to ? A jakieś pokazowki z ukrzyżowaniem Jezusa, czytanie biblii i innych periodyków ...
0
Jak wiadomo, na Szczebrzeskiej jest Bursa Międzyszkolna i tamtejsi mieszkańcy "spacerując" sobie po osiedlu zupełnie niechcący trafiają na tubylców. A co do katolicyzmu na tym osiedlu- to w którym Kościele w Zamościu są dziś młodzi ludzie? Wszędzie przeważają babcie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: