Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szymański

Utworzony przez paulina M., 16 sierpnia 2010 o 01:08
SZYMAŃSKI JEST WYBITNYM I WYKSZTAŁCONYM ARTYSTĄ. MYŚLE ZE MA WIELE SŁABOŚCI - NIE ZNAM ICH....... WIEM JEDNO..... MA SZACUNEK DO PUBLICZNOŚCI I JEST IDEOWY.. A TO.... W ZAMOŚCIU NIE JEST BARDZO W CENIE, LICZĘ ŻE JEDNAK BĘDZIE ŚPIEWAŁ GRAŁ KOMPONOWAŁ ..... TO MOŻE BYĆ W PRZYSZŁOŚCI BARDZO ISTOTNA POSTAC W ŻYCIU KULTURALNYM CZEGO MU SZCZERZE ŻYCZĘ....... SZCZĘŚCIA I WYTRWAŁOŚCI ................... I ............. PIĘKNEJ MUZYKI.... NIE ŻYCZĘ STOŁKA !!!! BO.............. MUZYKA I INNE WARTOŚCI ZMALAŁYBY DO MINIMUM ... PAULINA .................
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wspomniat psy atamany, wspomniat polskije pany Krasno armiejskije naszy sztyki...
0
paulina M. napisał:
SZYMAŃSKI JEST WYBITNYM I WYKSZTAŁCONYM ARTYSTĄ. MYŚLE ZE MA WIELE SŁABOŚCI - NIE ZNAM ICH....... WIEM JEDNO..... MA SZACUNEK DO PUBLICZNOŚCI I JEST IDEOWY.. A TO.... W ZAMOŚCIU NIE JEST BARDZO W CENIE, LICZĘ ŻE JEDNAK BĘDZIE ŚPIEWAŁ GRAŁ KOMPONOWAŁ ..... TO MOŻE BYĆ W PRZYSZŁOŚCI BARDZO ISTOTNA POSTAC W ŻYCIU KULTURALNYM CZEGO MU SZCZERZE ŻYCZĘ....... SZCZĘŚCIA I WYTRWAŁOŚCI ................... I ............. PIĘKNEJ MUZYKI.... NIE ŻYCZĘ STOŁKA !!!! BO.............. MUZYKA I INNE WARTOŚCI ZMALAŁYBY DO MINIMUM ... PAULINA .................
A kto to jest ten Szymański, jakiś dozorca z marketu? Co to za informacja? Jak coś piszesz, a tym bardziej o kimś, to przedstaw tę postać, mi to nazwisko nic nie mówi oprócz tego, że znam Szymańskiego mojego sąsiada, który jak śpiewa, to wszystkie liście z drzew spadają, a psy wyją i podkulają ogony.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: