Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak może wyglądać w filharmonia w Zamościu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lipca 2017 r. o 07:53 Powrót do artykułu
Nieprzyjazny moloch z betonu i szkła, zbyt podobny do lubelskiego CSK. Jeżeli to ma być nowy impuls dla zamojskiej kultury, to nie wiem. Czy nie lepiej byłoby pomyśleć o wielofunkcyjnej sali koncertowo-widowiskowej z odpowiednim zapleczem, którą mogłaby wykorzystywać orkiestra Namysłowiaków, niż planować bardzo kosztownego i trudnego do utrzymania kolosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z amfiteatrem zaoranym przez Zamoya?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że Zamość to taka dziura 60-tysięczna z perspektywą bycia jeszcze mniejszą dziurą za 10-20 lat... Jakby było ze 100 tys. chociaż to możnaby pomyśleć o takich inwestycjach, no i zbudować jakieś miasto bo oprócz starówki to Zamość to mieścina jak Hrubielów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A aiport Zamość-Mokre to kiedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma takich obiektów w polskich 50-60 tysiecznych miasteczkach. Podobnie jak nie ma w nich najstarszej w Polsce nieprzerwanie działajacej orkiestry która z sukcesami koncertuje w Polsce i poza granicami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamość to piękne miasto, takie z duszą. Jestem zdziwiony że mieszkańcy tego regionu tak hejtują, a może zazdroszczą że w ich większych i mniejszych miastach mniej się dzieje. Pozdrawiam Zamość !! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krakus napisał:
Zamość to piękne miasto, takie z duszą. Jestem zdziwiony że mieszkańcy tego regionu tak hejtują, a może zazdroszczą że w ich większych i mniejszych miastach mniej się dzieje. Pozdrawiam Zamość !!
 ale tu nie chodzi o hejtowanie, zamość jest ładnym miastem, tylko że małym i czy faktycznie jest sens budować obiekt tego typu w tak niewielkim ośrodku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...