Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tani dentysta Zamość

Utworzony przez anka, 4 stycznia 2011 r. o 20:22
jak w temacie. Ile kosztuje wypełnienie zęba i gdzie jest najtaniej i w miare dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
jak w temacie. Ile kosztuje wypełnienie zęba i gdzie jest najtaniej i w miare dobrze
Najtaniej to chyba u lekarza z Ukrainy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
profesjonalnie i tanio jest na kilinskiegi w przychodni,polecam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesjonalne leczenie i wszelkie inne usługi stomatologiczne gwarantuje wizyta u Pana dr Arkadiusza Gadaja.Serdecznie polecam-satysfakcja gwarantowana i piękny uśmiech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś robił implanty zęba w Zamościu? Albo wie kto jest godny polecenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak szukasz dobrego i taniego dentysty to idź do gabinet stomatologiczny w Kalinowicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam dr Kietlińską chociaż w jej przychodni przyjmuje więcej dentystów i można sobie wybrać kogoś innego :) stronka chyba edentika.pl (sorki jeśli nie dziala ale pisze z pamięci)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ze swej strony mogę ci polecić Multimed na Śląskiej cała moja rodzina tam chodzi. Są solidni i ceny mają przyzwoite. No i tak jak mają w nazwie strony, robią to naprawdę bezboleśnieJ www.bezbolesnie.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam też ***bezbolesnie.pl/, chodzę tam już od dawna, zawsze mam profesjonalnie zrobione zabiegi w przystępnych cenach, warto jest się zainteresować ich ofertą na stronie, może akurat przypadną do gustu. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak wygląda z cenami ale polecam Panią doktor Kuroczko. Numer do jej gabinetu znajdziesz na stronie ***kuroczko.pl 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...